Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Žvilgsnis į LEGO Kalėdų Senelio dovanų maišą: vaikų geidžiamiausi rinkiniai

Dalintis

Žvilgsnis į LEGO Kalėdų Senelio dovanų maišą: vaikų geidžiamiausi rinkiniai

Laukdami gražiausios metų šventės galvojame apie mums brangius žmones, o ypač apie savo mylimiausius vaikus - kokia dovana nudžiuginsime juos stebuklingą Kalėdų rytą? Dirstelėkime į LEGO Kalėdų Senelio dovanų maišą, iš kurio per šventes pažyra išpildytos vaikų svajonės.

Dovanų idėjos berniukams

Apie ką savo laiškuose Kalėdų Seneliui dažniausiai rašo berniukai? Be abejo, kad dažniausiai jų galvose sukasi mintys apie sportinius automobilius, sraigtasparnius ir pašėlusias lenktynes.

LEGO CITY rinkinyje „Pašėlusios gaudynės“ (60138) yra visa tai, apie ką svajoja berniukai - net du automobiliai - lenktyninis ir policijos - ir net sraigtasparnis. Vienu šūviu nušausite net tris zuikius! Šis rinkinys, skirtas vaikams nuo 6 metų, suteiks galimybę konstruoti ir kurti įvairiausius žaidimo scenarijus.

LEGO CITY rinkinys „Mobilusis valdymo centras“ (60139) patiks berniukams, kurie žavisi policininko darbu. Rinkinyje yra mobilus kalėjimas traukiamas policijos sunkvežimio, tarnybinis šuo, greitas policijos motociklas ir keturratis - visa, ko reikia sėkmingai blogiukų gaudymo operacijai.

LEGO City Great Vehicles serijos rinkinys „Picerija autobusiuke“ (60150) patiks mažiesiems smaližiams. Sukonstravus piceriją ant ratų bus smagu kepti picas ir motoroleriu išvežioti jas alkaniems klientams.

LEGO Ninjago serijos rinkinys „Žaliasis nindzės drakonas robotas“ (70612) nudžiugins kultinio TV serialo apie ninzes gerbėjus. Šįkart kovai su piktuoju žaliojo nindzės tėvu Garmadonu jaunieji herojai galės pasitelkti savo sukonstruotą žaliąjį ninzės robotą drakoną ir pasinerti į nuotykių kupiną žaidimo pasaulį.

Pažengusiems technikos gerbėjams patiks konstruoti LEGO Technic serijos „Nuotoliniu būdu valdomą tanką“ (42065). Šiam manevringam ir galingam tankui nebaisios jokios kliūtys, o pasitelkus fantaziją jį bus galima perkonstruoti į kitą radijo bangomis valdomą modelį.

Dovanų idėjos mergaitėms

Po Kalėdų eglute radusi LEGO Friends rikinį „Hartleiko picerija“ (41311) apsidžiaugtų bet kuri 6-12 metų mergaitė. Kartu su rinkinio personažais Ema ir Oliveriu gražiame Hartleiko miestelyje mažosios kulinarės galės atidaryti šaunų itališkos virtuvės restoraną, kepti picas ir jomis vaišinti picerijos svečius ir, be abejo, namiškius.

LEGO Friends rinkinys „Stefanijos namas“ (41314) - tikra svajonių dovana mergaitėms. Sukonstruoti spalvotą didelį namą, kuriame daugybė kambarių ir net triušiukės Čili namelis, padėti Stefanijai iškepti pyragą, surengti įkurtuves - kūrybingų mergaičių laukia daug darbo ir ilgos valandos įtraukiančio žaidimo.

Kelionių nuotykiams neįmanoma atsispirti ypač jei turi tokį šaunų laivą, kaip šis LEGO Friends „Saulėtasis katamaranas“ (41317). Pramogos vandenyje ir laivo denyje su Stefanija ir draugais suteiks neišdildomų įspūdžių 7-12 metų vaikams.

Kokia žiema be sniego, slidžių ir rogių! LEGO Friends rinkinys „Slidinėjimo kurorto trobelė“ suteiks galimybę pasinerti į žiemos malonumus: lėkti nuo kalno slidėmis, pasivažinėti sniegomobiliu, o po turiningos dienos grįžus į kalnų trobelę su draugėmis Eime ir Andrėja bus galima pasinerti į karštą vonią su vaizdais į snieguotas viršukalnes.

Dovanų idėjos patiems mažiausiems

Mažyliams nuo 1 iki 5 m. Kalėdų senelis turi paruošęs dovanų, kurios suteiks daug smagių akimirkų kuriant ir konstruojant savo pirmuosius statinius. LEGO DUPLO rinkinys „Šeimos namas“ (10835) su dvigubai didesnėmis nei įprastos LEGO kaladėlės, suteikia neišsemiamų galimybių smagiam žaidimui, mokymuisi ir kasdienių ritualų pažinimui.

LEGO DUPLO „Skaičių traukinys“ - puiki Kalėdų dovana mažyliams nuo 1,5 iki 3 metų. Konstruodami spalvotą traukinuką jie ne tik išmoks sujungti kaladėlės, bet ir susipažins su įvairiomis spalvomis ir pirmaisiais skaičiais.

Darželį šiemet padėjusiems lankyti mažyliams patiks LEGO DUPLO rinkinys „Vaikų darželis“ (10833) - vaikams patiks konstruoti ir kurti savo žaidimo scenarijus, rodyti ir pasakoti, ką jie kasdien veikia darželyje: kaip žaidžia ant kilimėlio, kaip pietauja, prausiasi bei tvarkosi.

Kalėdų laukimas neprailgs su naujais LEGO Fiends, LEGO City ar LEGO Star Wars advento kalendoriais. Įvairūs LEGO personažai ir žaisliukai kas rytą aplankys vaikus, atvėrusius po naują kalendoriaus langelį. Maži Kalėdų stebuklai tiems, kas jais tiki, nutinka kiekvieną dieną!

PRE-SCHOOL

10847 Number Train DUPLO

10833 Preschool DUPLO

10835 Family House DUPLO

 

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
Map
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą