Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

„Baltų lankų“ leidyklos vadovėlis „Vaivorykštė“ – integruoto ugdymo sprendimas

Dalintis

„Baltų lankų“ leidyklos vadovėlis „Vaivorykštė“ – integruoto ugdymo sprendimas, naujas požiūris į vaiką ir jo mokymo(si) procesą.

Idėja kurti šiuolaikišką ugdymo priemonę kilo analizuojant pradinio ugdymo sistemą, mokinių pasiekimus, poreikius, kitų šalių naujų ugdymo metodų taikymo pavyzdžius, remiantis asmeninėmis patirtimis. Apie pokyčius skatino galvoti ir suvokimas, kad šiandienos vaiko pasaulis labai skiriasi nuo buvusio prieš dešimt ar daugiau metų. Prisitaikyti ir sėkmingai veikti reikalingi kitokie gebėjimai ir kompetencijos, kuriuos ugdyti galime šiuolaikiškais metodais ir priemonėmis.

Vadovėlio „Vaivorykštė“ turinys ir metodika grindžiama integruoto mokymo principais. Jungiant mokomuosius dalykus ne tik efektyviai perimamos dalykinės žinios, bet kartu formuojamas pasaulio, kaip nedalomos visumos, suvokimas. Tai skatina vaikus mąstyti, lyginti, analizuoti, žadina norą pažinti, motyvuoja mokytis.

Kiekvienos klasės vadovėlį sudaro 9 knygos. Kiekvienoje mėnesiui skirtoje knygoje pateikiama visų mokomųjų dalykų medžiaga. Kiekviena knyga turi abstrakčią mėnesio ir konkretesnes savaičių temas, kurios remiasi Pasaulio pažinimo programa. Šio dalyko temos gana plačios, glaudžiai susisiejančios su visais kitais mokomaisiais dalykais. Taigi vadovėlyje derinami du tinkleliai: temų, kurios jungia visus dalykus, ir dalyko metodikos, kuriai skiriama ne mažiau dėmesio, nes to reikalauja ugdymo programos.

www.vaivorykste.eu

facebook.com/vaivorykste.eu

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą