Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Papuošalai iš likučių

Dalintis

Autorius: MD Madikė

Per jau praėjusias Kalėdas nusprendžiau dovanoti ne nusibodusias Maximines dovanėles, bet kažką pačios pagaminto. Ilgai svarsčiau, ieškinėjau...kol galiausiai apsistojau ties vilna. Niekada nebuvau vėlusi, tad pradžioj galvojau, kad man nepavyks. Tačiau užteko keleto straipsniukų internete ir aš jau visa vilnonė;).
Kibau į darbus ir taip vėliau, kad net rankų odą nuvėliau (nes vėliau šlapiu būdu). Taigi sumoj gavau trejus gražius karolius, kurie tikrai buvo nuostabi dovana mamai, močiutei ir draugei į JAV. Vyro mamai padariau gėlę į palto atlapą. Žodžiu visi liko patenkinti, o ypač aš Juk nieko nėra maloniau, kaip nustebinti mylimą žmogų savo rankų darbo dovanėle. Deja visai pamiršau tas grožybes nufotkinti. Na bet aš ne apie tai. Po visų tu darbų darbelių dar liko veltos vilnos skiautelių, jei taip galima pavadinti, vienas suveltas bumbuliukas. Pagalvojau, kad ir man pačiai būtų įdomu ką nors pasigaminti. Teprireikė šiek tiek fantazijos ir laiko... kol mažylis miegojo pietų miegelio.

Man labiausiai patiko gėlė į plaukus. Dažnai mėgstu susisukti kuodelį, kuris pasirodo visai madingas, o vienas pats kuodelis labai jau nuobodus. Ši gėlė man tikras atradimas. O pasidaryti labai paprasta. Iš suveltos vilnos lapelių iškirpau norimo dydžio ir formos gėlytes ir jas viena ant kitos susiuvau panašaus atspalvio siūlu (rinkausi rudą).Patarčiau gėlytes siūti iš viršaus į apačią vis po vieną pridedant. Taip nesimato siūlių. Viskas! Pervėriau paprastą segutį per apatinę gėlę ir jau galiu segtis papuošalą į plaukus 

Dar pagalvojau, kad būtų gražu pasigaminti ryškius karolius ant pilko megztuko, kurį visai nesenai įsigijau. Taigi vėl kirpau norimo dydžio gėles ir jas komponavau kaip man patinka. Dar panaudojau perliukus, kuriuos norėjau panaudoti Kalėdiniuose papuošimuose, tačiau jų taip ir neprireikė. Siūlų dėžutėje radau vieną veltos vilnos kamuoliuką, kurio taip ir nepanaudojau dovanų karoliams. O man jis puikiausiai tiko. Visą tai suvėriau ant spacialios tvirtos virvėlės (pirkau toje pačioje audinių parduotuvėje, kur ir vilną) ir pritaisiau užsegimą (irgi buvo toje parduotuvėje).

http://mamadienis.blogspot.com

 Jeigu ir jūs norite pačios talpinti savo receptus, rankdarbių nuotraukas su aprašymais ar tiesiog dalintis įdomiomis idėjomis svetainėje, rašykite info@mamosdienorastis.lt  Ir netrukus suteiksime Jums tokią teisę ir galimybę.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą