Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Investicijos į augalus – šansas tapti milijardinės rinkos dalimi

Dalintis

Investicijos į augalus –  šansas tapti milijardinės rinkos dalimi

Augalininkystė yra gana sudėtinga veiklos sritis, kuri reikalauja didžiulių pastangų ir darbo. Kiekvienam augalui yra būtina priežiūra. Augintojui privalu puikiai išmanyti dirvožemio struktūrą, biochemiją, suvokti drėkinimo ir apšvietimo sistemas. O taip pat reikia būti asu galutinio pardavimo procese. Todėl pasaulyje ieškoma alternatyvių sprendimų. „Canner Grow“ – investuotojų platforma, pasitelkdama technologijas, laužo standartines nuostatas ir siekia atverti naują rinką visiems.  

Vienas seniausių kultūrinių augalų

Finansų rinkos investicijos, atrodytų, sudėtingos ir daug žinių reikalaujančios sritys, suprantamos tik specialistams ar profesionaliems investuotojams. Ribotas informacijos prieinamumas lėmė, kad ilgą laiką investavimas ir pasyvių pajamų įdarbinimas Lietuvoje nebuvo labai populiarus, kai tuo pat metu kanapė mūsų kraštuose nuo seno buvo labai žinomas, įvairiai panaudojamas augalas. Pasaulyje kanapės auginamos kaip pluoštinis augalas paukščių lesalui, aliejams spausti. Kanapės legaliai daugelyje šalių naudojamos medicininiais tikslais, jų pluoštas naudojamas virvėms vyti, jūreivių aprangai gaminti, popieriaus gamybai. Iš sėklų spaudžiamas aliejus. Kanapės augintos ir dabartinėje Lietuvos teritorijoje. Iš istorinių šaltinių žinoma, kad jos pažįstamos buvo dar akmens amžiuje. Protėvių augintas ir puoselėtas augalas ilgą laiką buvo užmarštyje, daugiau dėmesio vėl sulaukė tik prieš kelerius metus, kai buvo priimtas įstatymas, leidžiantis auginti pluoštines kanapes, kurios neturi psichotropinių medžiagų. Nuo 2019 metų gegužės mėn. Lietuvoje įsigaliojo įstatymo pakeitimai, leidžiantys medicinoje naudoti medikamentus, kurie savo sudėtyje turi kanapių.

Kad nebevaikščioti žemių pilnomis panagėmis

Vešliai augančios, atsparios kenkėjams ir piktžolėms kanapės gali pakeisti medienos celiuliozę popieriaus gamyboje. Jų auginimas palankesnis gamtai, nes mažiau naudojama purškiamų chemikalų augalų apsaugai nuo piktžolių ir kenkėjų. Nepaisant to, augintojo darbas yra be galo atsakingas, kruopštus. Reikia sekti orų permainas, kad laiku suspėtų paruošti dirvą, pasėti, o vėliau nuimti sveiką, liūčių, vėtrų ar šalčio nepakąstą derlių. Ūkininkui nėra išeiginių, apmokamų kasmetinių atostogų ar galimybės planuoti laisvalaikį. Jis dirba gerokai daugiau nei 8 valandas per parą, nes kiekvienas ūkis, tarsi gyvas organizmas. Tam, kad žmonės, besidomintys augalininkyste ar norintys patys dalyvauti gamtiniuose procesuose, nebūtų žemių pilnomis panagėmis, pasaulyje ieškoma alternatyvių veiklos formų ir būdų. Vienas jų – moderni „Cannergrow“ platforma, kuri žemės ūkį perkėlė į virtualią erdvę. Jums nereikia arti dirvos, sėti, rūpintis augalų priežiūra, derliaus nuėmimu, paruošimu platinimui bei pakavimu. Investavus vos 500 eurų, jūs galėsite vadintis realiu augintoju, tačiau juodą darbą už jus dirbs profesionalai. Nereikės baimintis sausrų ar augalus pakandančių šalnų. Virtualus ūkis leis būti švariomis, išpuoselėtomis rankomis. „Canner Grow“ kiekvienas gali įsigyti savo augalą ir gauti pelno.

Kaip veikia Canner Grow?

Pati platforma yra virtuali ir ieško investuotojų visame pasaulyje. Tai yra žmonių, kurie rūpinasi savo finansine gerove ir ateitimi, virtuali erdvė. Medicininių kanapių plantacijos egzistuoja ir realiai, tose šalyse, kur jų auginimas yra visiškai legalus, išvystytos aukštosios technologijos. Skaitmeniniai augalai atitinka realius, Šveicarijoje augančius augalus, o kiekvienas parduotas daigas atitinka fizinį kanapės augalą Šveicarijos šiltnamyje. Augalų derlius nuimamas kas 2-3 mėnesius, o jums nereikia sukti galvos, nes viskuo rūpinsis ir visus darbus už jus atliks ekspertai. Internetu galima visiškai kontroliuoti derlių, kurį pardavus galima užsidirbti nemažai pelno. Einamosios išlaidos bus atimamos iš derliaus ir padalinamos taip: po 50 procentų įmonei ir klientui. Viskas apskaičiuota ir įtraukta į žemiau specialius investicinius paketus, kuriuos siūlo „Canner Grow“.

Sausį – net 38 lietuviai

Šių metų sausį Canner Grow platformoje jau yra 38 investuotojai iš Lietuvos, kurie bendrai įsigijo daugiau kaip 100 augalų. Vienas kanapės augalas vidutiniškai subrandina 35g CBD. Derlius skinamas kas 2-3 mėnesius ir jo numatomas pelnas investuotojui yra 70€, kas du, tris mėnesius. Augalo kaina 500€ atsiperka per dvejus metus, nes reali metinė numatoma grąža yra 280-350€.

 

Ilgalaikė perspektyva

Svarbiausia tai, kad augalas įsigyjamas visam gyvenimui o ne vieneriems metams, todėl ši platforma – ilgalaikė perspektyva. „Canner Grow“ yra „Cannerald“ įsteigtas projektas, sujungiantis profesionalų auginimą ir lengvai naudojamą vartotojo sąsają. Kol kas kanapių industrijos pasaulyje tai yra pirmoji įmonė, galinti pasiūlyti augalų auginimo paslaugą. Žmogus, esantis bet kuriame pasaulio kampelyje, gali prisijungti prie kanapių industrijos, tapti virtualiu augintoju ir gauti gabalėlį pelno iš šios didžiulės milijardinės rinkos. Aukščiausia kokybė yra „Canner Grow“ prioritetas, o svarbiausia, kad klientai būtų patenkinti. Rinkoje ir gamyboje griežtai laikomasi Šveicarijos standartų, tuo pačiu verčiamas naujas puslapis kanapių auginimo istorijoje. „CannerGrow“ veikia tarptautiniu mastu ir taiko įvairius atitinkamų šalių nuostatus ir įstatymus.

Medicinoje – tam tikra forma

Daugiau nei pusė JAV valstijų ir Kolumbijos apygarda yra legalizavę medicininę marihuaną tam tikra forma, o daugiau jų svarsto galimybę tą patį padaryti. Medicinoje ji naudojama Alzheimerio ligos, apetito praradimo atvejais. Mažina skausmą vėžiu sergantiems ligoniams. Skiriama Krono liga sergantiesiems, kuomet dėl lėtinės žarnyno ligos, pažeidžiami gilieji žarnos sienelės sluoksniai. Tuomet ligoniui uždegiminių pakitimų ar opų gali atsirasti bet kurioje žarnyno vietoje nuo burnos iki išangės, tačiau dažniausiai pažeidžiama plonosios žarnos galinė ir storosios žarnos pradinė dalis. Pagrindiniai šios ligos simptomai: viduriavimas, priepuoliniai dešinės pilvo pusės skausmai, bendras silpnumas, karščiavimas, kūno masės mažėjimas, pilvo skausmas, sulėtėjęs augimas ir vystymasis, išangės skausmingumas ar net kraujavimas. Medicininė kanapė ar jos preparatai skiriami esant valgymo sutrikimams, tokiems kaip anoreksija, glaukoma, esant psichikos sveikatos būklės, tokios kaip šizofrenija ir potrauminio streso, sutrikimams (PTSS). Ji išrašoma tiems, kas serga išsėtine skleroze, jaučia raumenų spazmus, pykinimą, skausmą. Skiriama epilepsija sergantiems ligoniams, taikoma net labai retų ir sunkių epilepsijos formų, Dravet ir Lennox-Gastaut sindromų, gydymui ar ligonio būklės palengvinimui.

Lietuvoje – pramonėje ir medicinoje.

Lietuvoje kanapės, skirtingai nei linai, buvo laikomos vyrišku augalu ir jas raudavo bei apdorodavo tik vyrai. Sėklos yra maistingos: jose daugiau baltymų ir amino rūgščių, nei kituose grūdinių kultūrų grūduose. Todėl iš sėklų dažniausiai spaudžiamas aliejus. Iki šių dienų išlikę vartojimo maistui papročių Žemaitijoje. Iš kanapių ruošiamas tradicinis kūčių patiekalas – kanapinė arba spirginė, kuris valgomas su karštomis bulvėmis. Nuo 2019-ųjų gegužės vaistai, registruoti Europos Sąjungoje, turintys kanapių savo sudėtyje, su griežta gydytojų priežiūra, rekomendacija, receptu bus išrašomi ligoniams, kurie serga išsėtine skleroze, vėžiu ir susiduria su labai rimtais po cheminės terapijos simptomais: nemiga, skausmu, pykinimu, taip pat autoimuninėmis ligomis. Tai –  sprendimas, kuris užtikrina, kad bent jau vaistai, kurie yra registruoti Europos Sąjungoje, būtų prieinami ligoniams Lietuvoje. Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančios redakcijos Pluoštinių kanapių įstatymo pakeitimus – auginti pluoštines kanapes galima vien tik pramoniniams tikslams (pluoštui ir sėkloms) arba sodininkystei. Tiekti rinkai galima tik šio įstatymo reglamentuojamus pluoštinių kanapių produktus. „Canner Grow“ – atveria duris į medicininių kanapių rinką ir Lietuvoje.

Užsakymo Nr.0108

Oficialūs „Canner Grow“atstovai Lietuvoje

Cannerald GmbH in cooperation with MSL Industries GmbH

Tel: +37068111172 

Vilnius, Lietuva

Daugiau informacijos:

https://www.cannergrow.lt/

https://www.facebook.com/pg/CannergrowLT

instagram.com/cannergrowlt

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą