Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Kodėl verta rinktis vaikų kambario baldų komplektus?

Dalintis

Nesvarbu, ar pirmą kartą įrenginėjate vaiko kambarį ar remontuojate jau esamą, apsvarstyti tikrai yra ką. Teks pasirinkti ne tik spalvų paletę, bet ir baldus ir jų priedus, kad vaiko kambarys atrodytų ne tik stilingai, bet ir būtų praktiškas, funkcionalus. Daugeliui tėvų tai tampa didžiule problema: kaip rasti tinkamus baldus, juos suderinti tarpusavyje, paversti erdvę jaukia ir patogia? Tokiu atveju, itin gelbsti vaikų kambario baldų komplektai. Tai suderinti, saugiam ir patogiam naudojimui pritaikyti baldų komplektai, kurie puikiai papildys vaiko kambarį, suteiks jam norimą atmosferą. Naudinga žinoti, kad šie baldų komplektai pasižymi tam tikrais privalumais, dėl kurių ir naudinga rinktis būtent juos, o ne atskirai pirkti pavienius vaikų baldus. Apie baldų komplektų naudą plačiau pakalbėsime šiame straipsnyje. 

Sumažina apsipirkimo stresą

Niekas neleis sumeluoti, kad baldų pirkimas vaikų kambariui tikrai kelia stresą. Rasti ne tik gražius ir žaismingus, bet ir funkcionalius, praktiškus bei poreikius atitinkančius vaikų kambario baldus gali būti ne taip lengva kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, vaikų kambario baldų komplekto pasirinkimas gali sumažinti apsipirkimo stresą, kadangi, tereikės pasirinkti norimą komplektą, o galvos sukti dėl atskirų baldų įsigijimo - neteks. Pasirinkti taps ne tik paprasčiau, bet ir greičiau. Na, o tai kels tikrai mažiau streso ir galvos skausmo.  

Visi baldai tarpusavyje derės

Siekiant, kad vaikai kambarys būtų ne tik patogus, bet ir stilingas, labai svarbu, kad jame esantys baldai tarpusavyje derėtų. Tiesa, renkantis atskirus vaikų kambario baldus tai padaryti gali būti ne taip paprasta. Skirtingi gamintojai gamina skirtingus baldus, kurie skiriasi ne tik savo medžiagomis, bet ir dizainais, atspalviais ir kitomis ypatybėmis. Tai reiškia, kad spintos gali būti vienokios, o stalai vaikams - dar kitokie. Tokiu atveju, siekiant išlaikyti stiliaus vientisumą, sutaupyti kuo daugiau nervų ir laiko, puikiu pasirinkimu taps vaikų kambario baldų komplektai. Šie baldų komplektai yra ypatingi tuo, kad jie yra suderinti tarpusavyje. Visi komplektą sudarantys baldai yra vienodo dizaino, vienodos spalvos ar spalvų paletės, yra pagaminti iš vienos ir tos pačios medžiagos. Na, o tai padeda sukurti erdvėje vienodą stilių. Tai kambarys atrodys stilingai, jaukiai ir tikrai labai gražiai. 

Visi reikalingiausi baldai - viename 

Vaiko kambarys - vieta, kurioje vaikas praleidžia tikrai daug savo laisvo laiko. Čia jis ilsisi, žaidžia, mokosi ir atlieka namų darbus. Tad, labai svarbu, kad visoms šioms veikloms jis turėtų patogius ir praktiškus baldus. Lova, spinta, stalas ir kėdė, o ką jau kalbėti apie spinteles, lentynas ir panašius baldus. Vaikiškų baldų sąrašas yra ne ką mažesnis už suaugusiųjų. Tik pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti kiekvieno iš šių baldų pasirinkimui. Baldus tektų derinti tarpusavyje, tikrinti medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Na, o pasirinkus tinkamą baldų komplektą apie tai tikrai galėsite pamiršti. Dažniausiai, vaikų kambario baldų komplektai yra sudaryti iš visų, būtiniausių ir reikalingiausių vaikiškų baldų. 

Juos sudaro lova, spinta ir spintelės, taip pat, galima rasti modelių kurie papildomai turi ir suderintą stalą bei kėdę ar kitus baldus. Negana to, kad suteikia vienodai atrodančių ir puikiai derančių baldų pasirinkimą, vaikų kambario baldų komplektai, neretai, kainuoja kur kas mažiau nei atskirų baldų įsigijimą. Tai reiškia, kad galite pasirinkti kokybiškus ir stilingus baldus, nenuskriausdami savo piniginės ir dar net sutaupydami. 

Lengva vizualizuoti kambario vaizdą 

Renkantis atskirus vaikų kambario baldus gali būti labai sunku susidaryti bendrą vaizdą, kaip baldais pripildytas kambarys 

atrodys. Tokiu atveju, darosi baisu, kad nusipirkus ir sustačius baldus, jie, iš tiesų, gali net nederėti. Tačiau, pasirinkus vaikų kambario baldų komplektą vizualizuoti bendrą kambario vaizdą gali būti kur kas lengviau. Dažniausiai, baldų komplektų modeliai būna pateikiami su puikiomis ir bendrą vaizdą lengvai padedančiomis susidaryti nuotraukomis, vizualizacijomis.

Tinkamas vaikų kambario baldų komplektas puikiai papildys vaiko kambarį, suteiks jam stiliaus, jaukumo. Svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir vaikui patinkantį dizainą. Varle.lt internetinėje parduotuvėje rasite tikrai platų ir įvairių vaikų kambario baldų komplektų pasirinkimą, už draugišką kainą. Užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią! 

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą