Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Dirbanti mama Dalintis

Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

Puslapiai 1 2
    Savas verslas  
   
avatar
gabriuxas

Pranešimai: 4

2018-01-02 21:01:37

Kiek skaitinėju, kažkaip pamačiau kelis komentarus, tai sugalvojau pasidalinti patirtimi. Nuosavas verslas tikriausiai yra kiekvieno svajonė, tačiau retas , kuris iš ties tai įgyvendina. Vienaip ar kitaip, norėjau pasidalinti, jog įmonėje, kurioje dirbu, yra naudojama verslo valdymo sistema: https://www.verslovaldymosistemos.eu/ . Jei kas paklaustų - ši sistema automatizuoja tokius procesus kaip pardavimai, klientai, buhalterija, viską galima matyti, stebėti ir koreguoti interneto pagalba. Man ir kitiems darbuotojams, šiuo metu, tai nepamainomas įrankis, labai lengva ir paprasta, net atrodo keista, kaip galėjome seniau dirbti be šios sistemos. Tai galbūt kažkas reikia kažkokios panašios pagalbos ir netyčia daviau mintį :)


Cituoti
 
     
   

daivamark

Pranešimai: 1

2018-02-26 12:02:25

Mano imonėje naudojama

https://www.hannacrm.lt/ "'>CRM programa

, visi labai patenkinti,lengviau bendrauti su klientais,ju duomenys po ranka ir šiaip lengviau taupomos įmonės lėšos

 
Paskutinį kartą redagavo: daivamark - 2018-02-26 : 12:34:08

Cituoti
 
     
   

bamboozle

Pranešimai: 23

2018-03-28 04:03:30

Aš turiu verslo idėją - ketinu kurti dizainus marškinėliams ir po to juos spausdinti. Manau turėtų visai sektis verslas, nes marškinėlius visi mėgsta ir noriai juos perka, net jeigu ir turi jų per daug. O ir dizainus kuriuos esu dariusi visai žmonės pirkdavo ir naudodavo. Ketinu pirkti tokį marškinėlių spausdinimo presą http://www.polyprintdtg.com/products/texjet-shortee/Tik reikia paskolą pirma pasiimti. Gal kas esat ėmusios paskolą iki maždaug 10000eur ir žino, kur geresnės sąlygos? Matau čia siūlo labai mažas palūkanas https://www.paskoluklubas.lt/kreditai rašo, kad galima gauti net už 6 proc. Kas nors gal ėmėt iš čia paskolą? Ar yra čia kažkokių papildomų sąlygų, nes atrodo per gerai kad už tokias palūkanas skolintų
 


Paskutinį kartą redagavo: bamboozle - 2018-03-31 : 19:46:35

Cituoti
 
     
   

irenapet7705

Pranešimai: 30

2018-06-28 10:06:51

Gal yra mamų dirbančių su šildymo sistemomis? Mąstau įsirengti, bet neapsisprendžiu kokią... Seniau turėjoms kieto kuro katilą, o dabar mąstau apie šitą https://sildymas-vedinimas.lt/rekuperatoriai/rekuperacine-sistema/ ... Labai vilioja, tai noriu patyrusio specialisto nuomonės.


Cituoti
 
     
   

mamule.esu

Pranešimai: 25

2018-07-24 16:07:03

Na aš jei turėčiau verslą tai norėčiau, kad jis išsiplėtotų taip, kad būtų galima eiti ir į užsienio rinkas. Mano požiūris: jei darai daryk gerai, manau daug ką pasako. Tokį verslą sukurti šiais laikais manau nėra lengva. Būtina naudotis ir profesionalių konsultantų paslaugomis: http://www.iprocess.lt/kodel-konsultantai/4593570407 Nes juk vienas lauke ne karys kaip sakoma, tai ir versle reikia patarimų bei konsultacijų.


Cituoti
 
     
   

Lets do this

Pranešimai: 1

2018-08-31 16:08:35

Dėl seo optimizavimo siūlyčiau kreiptis į Digital star agentūrą : https://www.digitalstar.lt 

Yra duodamos garantijos pozicijų kilimui. 


Cituoti
 
     
   

zamba

Pranešimai: 1

2018-09-27 16:09:31

naujoke1234

O ką galvojate apie, verta įsigyti vieną iš jų ? Ar neverta mėtyti pinigų kol dar nedidelis verslas. (užsiemu kosmetologinėmis paslaugomis.)


Galite isigyti, bet būtų daug paprasčiau jei turite smulku versla naudotis buhalterines apskaitos paslaugomis. Tada apskaitos įmonė perka visas reikalingas sistemas o jum tik teikia informacija :)

 https://jugma.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugosCituoti
 
     
   

Tetute87

Pranešimai: 15

2018-11-27 10:11:42

Nuosavas verslas didele nepriklausomybe atrodo kol jo neturi, arba kai jau stipriai išplėtoji, suburi profesionalią komandą, naudoji pažangias verslo valdymo technologijas http://www.terraerp.lt/funkcionalumas/gamybos-valdymas.aspx o smulkiam, vidutiniam verslui tai tikrai dar daugiau vargo ir galvos skausmo, nuolatinio įtempto mąstymo be išeiginių. Dar kitas variantas - darbelis namuose. O tai jau reikia sugebėti, nes visuomet atsiras buities reikalų, trukdančių susikaupti ir večiančių atidėlioti darbus. Nežinau, aš džiaugiuosi, kad dirbu kažkam, kas manimi pasitiki, suteikia laisvę darbe, kur pailsiu nuo namų rutinos, o namuose pailsiu nuo darbo


Cituoti
 
     
 

Atsakyti

Puslapiai 1 2
 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą