Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Mamos bendrauja pagal miestus Dalintis

Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

    Plungės mamytės :)  
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-02 11:03:55

Tai, kad labai įdomiai mus į darželį užrašė, pačios vedėjos nebuvo, tik pavaduotoja, pas ją užpildėm prašymą, atsišvietė gimimo liudijimą ir pasakė, kad tikriausiai pakliusim į "pelėdžiukų" grupę, bet jokių kontaktų nepaprašė :motz: :???: Aš esu baigusi ekonomiką Klaipėdos universitete, iki vaiko gimimo dirbau Telšiuose, taigi kasdien teko nemažą atstumą nukeliauti. O dabar su mergyte tupim namuose, bet veiklos užtenka. :ops: Sava sodyba reikalauja daug darbo, ypač atšilus orams. Kol nėra kas veikti lauke, tai po kambarius duodamės. Remontuojam vaikui kambariuką, tai teko irgi prisidėti, ieškoti apdailos medžiagų, pačiai išsitapetuoti =) .
url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-05 13:03:18

Mes taip pat planuojam savajai padaryti atskira kampa :-P kambario irengti jai vienai nepavyks, nors ir gyvenam nuosavam name, bet turim vietos tik antram aukste, o pirmam gyvena mano mociute. Mes labai jau laukiampavasario, kada galesim pradeti lauke visokius darbus. plesim braskiu lauka, nors ir taip jau ju nemazai turim :ops: o kol dar reikia sedeti kambary, uzsiimu kokia megstama veikla - mezgimu, nerimu, zaisliuku gaminimu ir t.t. Ka tu megsti veiktlaisvu metu? ;)

Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-13 20:03:17

Patinka ir man kartais pamezginėti, arba panerti, tik dažniausiai apsiimu mažos apimties darbelius (pvz. dukrytei kojines, kepures, liemenes, krikštynoms suknytę)... =)didesniam darbui nelabai užtenka kantrybės :ops:, o ir meninės gyslelės nelabai turiu .....Žiema man yra liūdniausias periodas, nes mėgstamos veiklos kambary nėra :???: ....o vat pavasario tai labiausiai laukiu, širdis atsigauna, kai galiu lauke darbuotis. Gal nuskambės juokingai, bet laaaaabai mėgstu pjauti žolytę kieme :ops: .....kaip aš sakau, kad galėčiau kokiam golfo aikštyne įsidarbinti ir ištisas dienas zulinti pievą :lachtot: Kokia laiminga buvau, kai prieš porą metų, atsikrausčius į sodybą, vyras surentė pirmą savą šiltnamį, tiek meilės aš į jį įdėjau, kad pomidorais apdalindavau visus atvykusius.....ale šiemet pavėlavom sniegą nukasti ir subyrėjo šiltnamio stiklai :schockiert: , reiks vėl iš naujo jį tvarkyti.
url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-16 08:03:08

Sveika. As tai pat labai dideliu darbu nesu nunerus ar numezgus :ops: o tu jei krikstynoms suknele nunerei tai saunu, didelis pagyrimas is manes :D ;) Ka galiu pasakyti, ziema ir man pats niuriausias metas, o kai dar tokia ilga tai is vis :wallbash: Smagu, kad po truputi pavasaris jauciasi, as jau namie ir pomidoru pasisejau, naslaites pirma karta bandau uzsiauginti :roll: siemet sugalvojom siltnamyje auginti arbuza, ziuresim ar pasiseks :D praejusiais metais meliona auginom :lachtot: Ka dar pakalbam? :D :-P

Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-16 10:03:10

Tai krikštynų suknytė galima sakyti mano didžiausias rankdarbis :lachtot: ....du mėnesius vargau ir pabaigiau tik šventės išvakarėse. Aš taip pat jau prieš kelias dienas pomidorus pasisėjau, anksčiau buvau pasėjus paprikas, bet neišdygo, tikriausiai sėklos nekokybiškos :???: ...O melionas užaugo, davė vaisių????? Na va, apie augalėlius pakalbėjom, toliau galim ir kitokią temą gvildenti :D . Gali drąsiai apie viską kalbėti, aš plačių pažiūrų :schockiert: =) Gal tik apie politiką nelabai :irre: ;)
url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-16 12:03:03

As dar tik planuoju seti paprikas, pasiskaiciau, kad tuos, kas auga virs zemes (t.y. duoda vaisius virs zemes)tinkamiausia seti per priespilni, o sia savaite jis ir yra :D tai va dar laiko turiu pasiset likusius pomidorus ir paprikas. :^^: Melionas dave vaisiu, tik ne visi spejo prinokt, ir skonis geras. Tik mes neislauzeme uzuomazgu,kuriu buvo tikrai daug, tai vaisiai buvo nelabai dideli. :roll: Esu atradusi dar viena pomegi - veriu auskarus :ops: Oi kaip man patinka krapstytis su tais karoliukais :D O virtuve? Megstama vieta kasdienybeje, ar ten einat tik del to, kad reikia?

Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-16 12:03:21

Tik dabar įsižiūrėjau, kad visas žinutes rašau ne lietuviškais rašmenimis :ops:

Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-16 13:03:48

Žinok, ir aš tik neseniai pradėjau stengtis lietuviškais rašmenimis rašyti, bet pasitaiko, kad užsimirštu :roll: Va matai, aš nežiūrėjau į jokius mėnulius sėdama, gal todėl paprikos neišdygo :???: :wallbash: Reikės bandyti šią savaitę iš naujo sėti, nors taip norėjau anksčiau jų užsiauginti. Dėl virtuvės man labiau tiktų antras variantas :roll: , nors nėra taip, kad visai atbulom į ją eičiau, bet iš malonumo irgi nestrikinėju :ops: O jums? Gal bus iš ko naujų maisto gaminimo idėjų pasisemti, nes man dažnai pritrūksta fantazijos. :hilfe: O beto, ką čia gali daug prifantazuoti, kai vyras kategoriškai "nukerta" - "Noriu maisto tik iš bulvių ir mėsos" :motz: O kur perkate priemones auskariukams gaminti, nes buvau kažkada susigundžiusi pabandyti, bet kai pamačiau internete visokias vielutes, kabliukus, įrankius ir t.t......pasiklydau :/ Esu "žalia" tuo klausimu ir nežinau ko ir kiek reikia :schockiert:
url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-18 12:03:27

O man virtuvė visai miela :roll: Aišku būna dienų, kai tiesiog tingisi ir išsenka idėjos, bet šiaip stengiuosi kažką idomaus sugalvot, ir gamint kitaip negu anksčiau :^^: Praėjusią dieną gaminau faršu įdarytus makaronus, kepiau juos orkaitėje su padažu, tai išėjo labai skaniai - visiem patiko :ops: Mano vyras taip pat mėsos gerbėjas, jam pietūs be mėsos ne pietūs - tai turiu su juo vieną bėdą - nemegsta sriubų :motz: tai tenka sriubytę gamint tik sau ir dukrytei :/ Auskariukams gamint dažniausiai perku internete ten pigiau, ir viską į namus atneša :ops: Aš irgi jų gamyboj buvau žalia, bet prisižiūrėjau internete visokiu video pamokėlių, pabandžiau ir patiko. Vis gundausi dekupažu, bet kažkodėl tai man atrodo brangus malonumas :|


Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-20 09:03:06

Man jau ne vieną kartą eksperimentai virtuvėje nueidavo šuniui ant uodegos, :ops: tai stengiuosi kuo rečiau naujovių išbandyti :roll: Esu girdėjusi apie makaronus prikimštus faršu, bet išvirtus, o ne orkaitėje keptus. Manau, kad kepti turėtų skanesni būti :^^: . O su kuo juos apipylei kepant, t.y. vandeniu ar iškart padažą užpylei. Gal man išeitų pagaminti ir nors taip įsiūlyti makaronus vyrui :lachtot: . Vat dar vienas klausimukas, su kokiu įrankiu auskariukų vielutes lankstai, pirkai specialiai, ar nuo vyro "nukniaukei" ;) ....Dekupažas gražu, daug mielų daiktų galima pasidaryti, bet ten irgi reikia išmanyti visą techniką. Kažkada būdavo rengiami dekupažo kursai Plungėje =)

url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-21 08:03:56

Sveikute. ;) Makaronus apipyliau padažiuku (jį dariau is pieno, vandenuko, kepintų svogūnų, morkyčių ir pomidoro, aišku dėjau prieskonių ir truputį miltų). Užpyliau tiek, kad apsemtų, nes jei neapsems makaronų jie apdžius ir bus nebe tokie skanūs. :ops: Okas dėl įrankių auskariukams gamint tai vienas mažas replytes (jei taip galima pavadint)tokiais pailgais galais, kilputėms daryt - "nukniaukiau" iš brolio, o jis jas buvo iš Ispanijos parsivežęs :-P Jam tokios nereikalingos, tai dėl to ir pasisavinau :D O kitas, vielutei karpyti nusipirkau senukuose, mokėjau iki 7lt., tiksliai nepamenu :ops: Galėjau ir nuo vyro pasiskolint, bet norėjosi turėti savo, kad nereikėtų kas kart ieškot. O dekupažo kursai manau tikrai butų smagūs :roll: Bet vis gvildenu mintį, kad kitą žiemą išbandysiu dekupažą. Aš labai mėgstu naujoves, ypač, kurios susijusios su menu :-P Manęs net giminaičiai kas kart atvažiavę teiraujasi "na, ką šį kartą pagaminai?" :D :lachtot: Beje, ar besėjei iš naujo paprikų? :ops: Žiūriu mano pomidorai jau lenda :schockiert: Reiks jau ir paprikų pasisėt.


Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-23 12:03:18

Pabandysiu kada taip makaronus paruošti, tada pasakysiu kaip man gavosi :D Žiūriu tave labai prie meno traukia :schockiert: , labai gerai, pagirtina, kad man taip nors truputėlį kas būtų tos gyslelės nepagailėjęs :gott: . Su paprikomis bėda :wallbash: , iš naujo pasėjau, bet ir pomidorai jau išdygo, o jos "ausyčių" nerodo. Niekaip iki miesto nepatenku, kad nusipirkti naujų sėklų ir vėl pasėti, nes mano turimos įtariu, kad niekam tikusios. :explodieren: Sakei per pilnatį reik pasisėti kas virš žemės :???:

url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-03-24 15:03:25

Jo, aš truputį prie meno :roll: Nesu jau tokia tikra meninkė, kaip kiti, kai vos pažvelgi į žmogų ir matosi ;) pas mane tik siela meniška :D O sėti reikia per priešpilnį.Aš paprikas šiandie n pabarsčiau į žemelę. Pasigirsiu - sekmadienį su dukryte Vilniuj buvom :-P Dalyvavom mažylio žurnalo fotosesijoj :-P Galimas daiktas, kad mūsų mažoji pateks į gegužės mėnesio mažylio viršelį :D :schockiert: O ką jūs su šeimyna veikinėjat? Kaip leidžiat savaitgalius? :^^:


Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-03-30 21:03:44

oi, kiek ilgai čia manęs nebuvo <img src= Šaunu, kai turi menišką sielą, tada betkoks padarytas darbas tampa žymiai gražesnis nei įprastai. O tie, kuriuos vos pamačius, gali įvardinti menininkais, tai jau, sakyčiau, "ligoniai" yra. <img src= Jetus, kaip jums gerai, tokioj fotosesijoj sudalyvavot, o dar ant žurnalo viršelio pateksit <img src= . Jūsų dukrytė jau žvaigždutė <img src= Džiaugiuosi kartu su jumis. Ieškosim gegužės mėnesio žurnaliuko <img src= Nusipirkau šiaip netaip naujų paprikos sėklų ir pasėjau, kolkas dar nieko, žiūrėsim kaip toliau <img src= Sunku nupasakoti, ką mes veikinėjam savaitgaliais, kai mums visos savaitės dienos kolkas vienodos....nei daželių, nei darbų. Po namučius sukinėjamės. Esam mes truputį namisėdos, o beto žiemą nelabai ką įdomaus nuveiksi. Dažniausia mūsų išvyka būna, kai mes su dukryte, ir mano sesė su savo mergytėm susitinkam pas mūsų mamą. Tada būna didžiausia atrakcija ir smagumas vaikams, o ir seneliai patenkinti, kai visos anūkės po namus cypauja. <img src= O jus dideli keliauninkai esat?url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-04-04 15:04:44

Jau tikrai, kad seniai čia bebuvai :roll: Ir kiek daug prirašei :schockiert: Būtinai galėsi pasižiūrėti parduotuve žurnalą su mūsų mergytės foto, o gal net nusipirksi :ops: Na ka, mes taip pat nesam labai dideli keliauninkai.Nmuose visad veiklos atsiranda, todėl ir retai kur iškrutam. Be to, kartais savaitgaliais einu pasidarbuoti į "Karčiamą" (tikriausiai žinai kur ji), tai neišeina kur ir beišvykt. :roll: Dabar viliuosi, kad pavyks įsidarbinti darželyje :-P


Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-04-04 15:04:43(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-04-04 15:04:29

Norėjau įdėti foto iš fotosesijos, bet neišeina :x


Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
DovileGabijosmama

Pranešimai: 15

2011-04-04 15:04:20(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)Paveikslelis

Paveikslelis
Cituoti
 
     
   
avatar
v.i.l.m.a

Pranešimai: 62

2011-04-13 15:04:42

Nu visai nebėra laiko, kada prisėsti parašyti. Tiek darbų :schockiert: Kadangi rudenį nespėjau lapų nugrėbti, tai dabar tenka neblogą akciją "Darom 2011" vykdyti :wallbash: O kaipgi nežinosi "Karčiamos" :-P . Anksčiau dažnai ten apsilankydavom, nes vis reikalų Klaipėdos pusėj turėdavom, o beto Kuliai mums nesvetimas kraštas (mamytės gimtinė). Ar jau pasisekė įsidarbinti darželyje? Čia Kuliuose? :???: Beje, žiūriu prieš porą dienelių smagią šventę turėjote. ;) Sveikinimai jūsų mergytei :^^:

url=http://www.mamosdienorastis.lt/'>
Paveikslelis
Paveikslelis
Cituoti
 
     
   

erikieliss

Pranešimai: 1

2011-12-12 16:12:31

zadejau sakyti,kad noriu ir as prisijungti prie jusu,bet ziuriu,kad cia nieko nevyksta :lachtot:
Cituoti
 
     
 

Atsakyti

Puslapiai 1 2 3
 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą