Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Parduodu Dalintis

Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

Puslapiai 1 2
    Žaislai ir kitos prekės vaikams - svarbi tema  
   

rutuciux

Pranešimai: 3

2013-10-12 18:10:59

Parduodame neilgai naudotas pusies masyvo loveles:

- pusies masyvo lovele be krastu: 120 Lt (parduodama be ciuzinio)
- pusies masyvo lovele su krastais: 180 Lt (parduodama su ciuziniu)

rutuciux@gmail.com, 8 615 64017
(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)(Paveikslėliai matomi tik registruotiems lankytojams)

Cituoti
 
     
   

karina

Pranešimai: 38

2013-10-14 12:10:55

Kokie išmatavimai? {#}


Cituoti
 
     
   
avatar
maziai

Pranešimai: 17

2013-12-22 12:12:50

 

Lindam Apsauginiai Varteliai Vaikams

Geriausias laikas įrengti saugos vartelius yra prieš jūsų kūdikiui pradedant ropoti. Daugeliui kūdikių šie įgūdžiai vystosi maždaug tarp 6 ir 10 mėnesio, todėl įrenkite vartelius kai jūsų vaikas yra maždaug 5 mėnesių amžiaus. Varteliai yra ypač svarbūs, jei turite laiptus savo namuose. Pasirūpinkite savo mažylio saugumu. Dažnai kyla klausimas, kokie varteliai būtų tinkamiausi. Pagrindiniai jų skirtumai yra vartelių tvirtinime. Trumpai apžvelgsime vartelių esmines savybes.

1. Varteliai tvirtinami įveržiant.

Lindam Sure Shut Deco Apsauginiai Varteliai

Pagrindinis šio tipo vartelių privalumas – nereikės gręžti skylių montuojant. Tai labiausiai pirkėjus viliojanti savybė. Nesinori pažeisti sienos ar laiptų, tuo labiau, kad visi supranta, jog varteliai bus naudojami laikinai.

Renkantis šio tipo vartelius būtina atkreipti dėmesį į keletą savybių:

a. Įveržiamiems varteliams būtinas tvirtas ir stabilus paviršius, į kurį jie bus įveržiami pakankamai stipriai. Jei sienos paviršius nėra labai tvirtas (gipso plokštė), ar laiptų turėklas nėra labai stabilus (įveržiant vartelius gali virsti), reikėtų apsvarstyti galimybę rinktis kitokio tvirtinimo tipo saugos vartelius. Nepakankamai tvirtai sumontavus vartelius, jų užrakto mechanizmas nesifiksuos, na ir tikriausiai nė vienas nenorėtumėte, kad Jūsų mažylis nusiristų nuo laiptų su visais saugos varteliais.

b. Visi įveržiami varteliai turi slenkstį, kurį mažylis ir Jūs turėsite peržengti ir neužkliūti. Nerekomenduojama montuoti laiptų viršuje.

c. Norint juos sumontuoti platesnei nei 82 cm angai, bus reikalingi atskirai parduodami vartelių praplatinimai. Su papildomais praplatinimais galima apsaugoti angas iki 138 cm. Plėtiniai būna 3 dydžių – 7cm , 14cm ir 28cm .

d. Puikiai tinka montuoti įveržiant į apvalius laiptų turėklus, net jei jie iš metalo. Priedai tvirtinimui į turėklus parduodami atskirai.

e. Dvigubas uždarymo mechanizmas: viršuje ir apačioje

2. Varteliai tvirtinami sraigtais.

Lindam Extending Metal Apsauginiai Varteliai

Pagrindinis šių vartelių privalumas – gana ekonomiškai galima užtverti plačias angas iki (102-108 cm) be jokių papildomų priedų.

a. Jei vartelių pločio neužtenka, teks rinktis įveržiamus vartelius, nes prie tvirtinamų sraigtais praplatinimų nėra.

b. Jei paviršius, į kurį yra tvirtinami varteliai, yra medinis, tai tvirtinant sraigtiniais varžteliais, kurių storis apie 3 mm, yra labai paprastas ir greitas, o vartelius išmontavus, žymes galima lengvai paslėpti medžio glaistu ar net vašku.

c. Varteliai atsiveria per visą savo plotį ir neturi slenksčio.

d. Kai varteliai sumontuoti, greito atjungimo furnitūra leidžia vartelius pašalinti greitai ir be jokių įrankių.

Kartais tėveliams prireikia nestandartinių apsauginių tvorelių-vartelių, kai norima atitverti viduryje patalpos stovintį židinį ar krosnelę. Šioje situacijoje tinkamiausias sprendimas yra Lindam Safe & Secure Metal maniežas/apsauginė tvorelė, kuri sukuria saugią aplinką kūdikiams. Ją galima lengvai transformuoti, naudoti kaip žaidimo aikštelę patalpoje ar net lauke, atitverti židinį ar krosnele, atitverti dalį patalpos ar visą laiptų aikštelę. Jos bendras ilgis 321 cm ir susideda iš 5 sienelių ir vartelių. Vienos dalies ilgis 60 cm. Tvorelę galima išformuoti pagal poreikius, taip pat sutrumpinti.

Tikimės, kad ši informacija padės išsirinkti tinkamiausią apsaugą Jūsų mažyliui. Jei norite įrengti apsaugas vaikams, bet neapsisprendžiate kaip tai geriau padaryti, būtinai pasikonsultuokite, juk svarbiausia mažylio saugumas.

Nepamirškite, kad saugos produktai, jei naudojami tinkamai, padeda sumažinti galimus pavojus namuose, tačiau tėvai privalo užtikrinti savo vaiko saugumą. Saugos produktai turėtų būti reguliariai tikrinami, siekiant išlaikyti efektyvumą ir pakeisti, atsiradus susidėvėjimo požymiams.

Visais kilusiais klausimais galite teirautis tel. 8 605 60060 ir rasti daugiau informacijos mūsų e-parduotuvėje adresu https://www.maziai.lt prie prekių aprašymo bei peržiūrėti video nuorodas.


Safety first apsauginiai varteliai vaikams 

Safety First Simply Close Apsauginiai Varteliai - 39€

Įveržiami metaliniai saugos varteliai kuriuose dera paprastumas ir kokybė. Varteliai atsidaro į abi pusesyra patogūs naudoti, o dvigubas užrakto mechanizmas prisideda prie didesnio saugumoNaujas rankenos dizainas leidžia paprastai, vieną rankaatidaryti ir uždaryti vartelius.

Aprašymas:

 • U-formos rėmas su 4 įveržimo taškais suteikia puiku įtvirtinimą nereikalaujanti gręžimo.
 • Naujas ergonomiškos rankenos dizainas leidžia lengvai viena ranka atidaryti ir uždaryti.
 • Platus atidarymas, todėl patogu vaikščioti.
 • Tvirtas plieninis rėmas.
 • Reguliuojasi, kad tilptų angas nuo 73 cm iki 80 cm
 • Gali būti praplatinti iki 136 cm su atskirai parduodamais praplatinimais (7cm, 14cm28cm)
 • Aukštis 74cm.
 • Gali būti naudojami viršuje arba apačioje laiptų ir kitur.
 • Šie saugos varteliai yra skirti naudoti vaikams nuo 6 iki 24 mėnesių.

 

 

Safety First Extending Metal Apsauginiai Varteliai - 35€

Tvirtinami gręžimo būduišplėčiami, metaliniai kūdikių saugos varteliai. Tinka angoms nuo 62cm iki 102 cm be papildomų praplatinimų. Tai platūs varteliai kurie atsidaro į abi puses, taip pat neturi slenksčio. Šie vaiko saugos varteliai yra lengvai sumontuojami tiek viršuje, tiek apačioje laiptų ir gali būti greitai pašalinti paprasto fiksavimo mechanizmo pagalba.

 

Aprašymas:

 • Gali būti montuojami viršuje arba apačioje laiptų bei kitose angose.
 • Lengvai praplatinami iki reikalingo pločio - nėra papildomų plėtinių poreikio.
 • Lengvasviena ranka atidarymas ir uždarymas dėka pakreipiamo ir pakeliamo atidarymo mechanizmo.
 • Montuojasi tiesiogiai prie sienos.
 • Greitai pašalinami jei nenaudojami su Dual Action mechanizmo pagalba.
 • Atsiveria per visą savo plotį ir neturi slenksčio.
 • Tinka angoms nuo 62cm iki 102cm

 
https://www.maziai.lt e-prekyba - žaislai ir kitos prekės vaikams bei jų tėveliams. Mūsų kontaktai: Darbininkų skersgatvis 4 Garliava Tel: +370 605 60060 e-paštas: info@maziai.lt skype - maziai.lt facebook: https://www.facebook.com/maziai.lt/ E- parduotuvė - [url'>http://www.maziai.lt/


Paskutinį kartą redagavo: maziai - 2018-05-07 : 23:47:28

Cituoti
 
     
 

Atsakyti

Puslapiai 1 2
 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą