Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Pinigai valdo pasaulį? Dalintis

 
Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

    Dėl nedidelės paskolos  
   

inglandija

Pranešimai: 14

2018-05-01 12:05:10
Dėl nedidelės paskolos

Sveikos, matau nemažai buvo šnekėta apie būsto paskolas, bet kažkaip mažiau info radau apie nedideles paskolas, jeigu pvz man reikia nedidelės sumos būsto remontui, apie 2 000eur. Kur geriausia būtų imti tokią paskolą?


Cituoti
 
     
   

bamboozle

Pranešimai: 25

2018-05-03 00:05:24

Sveika, jeigu neturi jokių paskolų, tai siūlyčiau imti paskolą iš P2P platformų. Ten pajamų procentus pasirinkti gali pati, kuo didesni tuo greičiau bus suteikta paskola. Dar procentai priklauso ir nuo tavo kredito reitingo, tai jei kredito istorija švari, laisvai gali pasiskolinti už kokias 10proc palūkanas. Aš pati jau turiu būsto paskolą ir mašinos lizingą, tai man geresnės sąlygos yra čia https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/. Paskolą gauni labai greitai, nereikia laukti kol žmonės ją finansuos (kaip su P2P paskolomis) 


Cituoti
 
     
   

nuoskauda

Pranešimai: 17

2018-06-01 02:06:34

Pritariu bamboozle, manau P2P paskolos yra geriausias variantas, ypač jeigu kredito istorija švari, neturi jokių laiku nesumokėtų įmokų. Pati prireikus skolinuos iš https://www.paskoluklubas.lt/kreditas-internetu, palūkanos ten yra nuo 6%. Yra dar ir kitos platformos - FinBee, Savy. Skolintis galima gan nemažas sumas, jei neklystu iki 10 tūkst. eurų, aišku paskolos dydis priklausys nuo tavo mėnesinio atlyginimo.


Cituoti
 
     
   

Manlin

Pranešimai: 11

2019-08-20 16:08:44

O aš manau kad geriausia kreiptis į kredito unijas, jos turi lanksčias sąlygas ir yra patikimesnės nei greitieji kreditai. Keli draugai yra pasiėmę kreditus per unijas Kaune ir labai patenkinti.


Cituoti
 
     
   
avatar
Tetute87

Pranešimai: 130

2022-03-25 16:03:59

Nedidelę paskolą galima gauti ir internetu https://www.bobutespaskola.lt/greitos-paskolos patikrins mokumą, kredito istoriją ir greitai perves prašomą sumą. Žinoma, svarbu kritiškai įsivertinti savo galimybęs grąžinti skolą.


Cituoti
 
     
 

Atsakyti

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą