Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Pinigai valdo pasaulį? Dalintis

Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

    del refinansavimo  
   

nuoskauda

Pranešimai: 17

2018-09-17 17:09:06
del refinansavimo

Sveikos mamos. Turiu dvi paskolas - busto ir vartojimo bei turim dar lizinga automobiliui. mokam tris kartus skirtingom imonem skirtingu laiku. Isgirdau per tv apie tokia paslauga kaip refinansavimas, visai sudomino. Galvoju man visai turetu padeti, nors is tiesu tai mazai informacijos apie tai randu, tai nezinau ar verta aplikuoti ar ne? Gal kas turit patirties?


Cituoti
 
     
   

bamboozle

Pranešimai: 25

2018-10-02 15:10:36

Aha, teko ir man girdėti apie tokią paslaugą. Čia kaip suprantu skirta tiems, kurie yra apsikrovę paskolomis ir dar per kelias skirtingas paskolų įmones. Tai tau visai gali būti aktualu refinansavimas, nors jis tikrai negali garantuoti, kad mokėt reikės mažiau. Aišku gali pabandyti refinansuotis, čia mačiau siūlo tai: https://www.paskoluklubas.lt/refinansavimas. Turėk omeny, kad reiks atlikti skaičiavimus, suskaičiuot ne tik naujsa palūkanų normas, bet ir sutarties sudarymo mokesčius ir t.t.

 


Paskutinį kartą redagavo: bamboozle - 2018-10-02 : 15:31:57

Cituoti
 
     
   

vilt2

Pranešimai: 1

2020-04-30 13:04:53

Geriausiu refinansavimo pasiulymu  vienoje vietoje ieskokite - https://www.altero.lt


Cituoti
 
     
   

MantasKer

Pranešimai: 1

2020-07-07 11:07:46

Teko naudotis pačiam refinansavimo paslauga, tai nemažai apie tai domėjausi. Galiausiai pasirinkau refinansuoti savo paskolas per čia: https://tfbank.lt/refinansavimas/


Cituoti
 
     
   

Mazyle

Pranešimai: 1

2020-10-02 17:10:32

Niekada neskubėkite skolintis iš konkretaus kreditoriaus. Nereikėtų ir reklamom per daug pasitikėti. Dabar visus refinansavimus galite prieš save matyti ir akimirksniu palyginti. Pasižiūrėkit čia https://www.visikreditai.lt/paskolu-refinansavimas. Kam skubėti refinansuoti skolas ar pasiimti paskolą turint skolų, jei galima per porą minučių pasitikrinti visas sąlygas vienoj vietoj. Tikrai, iš savo patirties žinau, kad daugiausia išlošit, jei tik neskubėsit skolintis, todėl būtinai pasitikrinkit kur geriausia pasirašyt refinansavimo sutartį, nes kitu atveju prašausit ir teks permokėt.


Cituoti
 
     
 

Atsakyti

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą