Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Čia priėjo šnekutis

Dalintis

Mūsų vaikučiai dažnai stebina mus, tėvelius ir senelius, savo protingais pamąstymais, naujadarais, įdomia minties raiška. Neleiskite šiems išminties perlams užsimiršti, rašykite juos į užrašus, vaikams ūgtelėjus tai bus tikrai įdomu paskaityti.

Šiame konkurse laukiame būtent tokių įdomių vaikų pasakymų, kurie verčia ne tik nusišypsoti, bet ir nusijuokti. Kiekvieną mėnesį  rinksime nugalėtoją, kuriam su malonumu padovanosime MAOAM kramtomųjų saldainių rinkinuką  . Konkursas baigėsi.

 
 Nuotraukų laukiame: 2012-01-08 - 2013-01-20
Balsuosime: 2012-02-17 - 2013-02-17
 
 
Adomas
Pažadėjau sūnui, kai sutvarkys žaislus savo kambaryje, duosiu saldainių. Adomas kiek aptvarkęs kambarį ateina prie manęs ir labai jau norėdamas gauti kuo greičiau saldainių, sako: ,,Mama, man labai kvepia tie saldainiai, ar gali man jų duoti" ? :)
Balsai: 0

aironas
ėmetukai
Balsai: 0

Austėja
Sako: ,, ....juk ančiukams irgi šalta, o kadangi neradau mažų kepuryčių, pasiskolinau brolio kojinytes...."
Balsai: 0

Auguste
mamytes akiniai man tinka daug labiau:)
Balsai: 0

Daniele
Nuvaziavome su dukryte i Mobiliojo operatoriaus salona, prasitesti sutarties. O pas ten dirbusias mergaites ant stalo padeta sausainukai, klientams pasivaisinti. Maniske pasivaisina, apsidairo ir sako: O kur yra orkaite? :DDDD
Balsai: 0

Laura
"Mama, Kalėdų Senelis atvažiavo!!!..." ;)
Balsai: 0

Karolina
5 men 2 sav - ATIA ATIA sako matydama kaip filme moterys meluoja geriau Robertas mojuoja miske savo mamai : D
Balsai: 0

Andrėja
2m 3mėn Andrėjos močiutė kartais jai pasako-nešk savo užpakaliuką pas mane. Tai mano dukrytė valgydama man šaukia-mama! Nešk pučiakalia! (nešk užpakalį).
Balsai: 0

Armandas
Nueinam su suneliu serguliuojanciu pas daktare pasitikrinti gerklytes, o jis kas susuko: Labas daktare ai skauda - nieko man neskauda :D, daktare is nuostabos juokdamasi dave suneliui saldainiuka :)
Balsai: 0

ROKAS
"gaudau liezuvi iskises meskere"-taip gavosi trimetinukui posakis "gaudau zuvi iskises liezuvi" .juoko dar buvo labai ilgam ;D
Balsai: 0

Viltytė 4 metai
Viltė kaime eina į kambarį atsigerti paprašyti močiutės. Grįžta su saldainiu.Ttėis klausia: -O gėrei? -Ne, močiutė neleido. -O ką veikia močiutė?,- klausia tėtis. -Miega. -O kas tau davė saldainį? - Radau :) (Pasirodo močiutė pamiršo paslėpti vazą)
Balsai: 0

Vakarytė
Nors Vakarytei tik 2 metukai, ji puikiai žino, kad parduotuvėje visuomet reikia susimokėti už perkamus daiktelius. Taigi, kartą apsipirkinėdamos parduotuvėje sutikome moterį su mažu, gal vos poros mėnesių, kūdikėliu. Vakarytei labai patiko tas mažylis ir ji tarė man: - Mamute, noriu šito leliuko. Kūdikėlio mama ir sako: - Paprašyk mamytės, kad „ nupirktu“ tokį leliuką :) Dar truputėli smagiai pabendravom visos, paskui nuskubėjom su mažąja pirkti ledų. Einant link kasos Vakarytė ir sako: - Mamute, sumokėsim pinigėlius už leliuką :)))
Balsai: 0

KASPARAS
ŠTAI IR ATVAZIAVAU
Balsai: 0

Dijariukas
Dabar kita kalba:)
Balsai: 0

Armandukas
Išėjom su keturmečiu sūneliu į lauką, o šis sako: ateina tamsūs debesys, lis perkūnija :D
Balsai: 0

Ugnius
Štai kaip kalbėjo mano sūnelis prieš 30 metų:-Mažuti, mano vabalėli, Kruti per dieną ir kruti. Pati naujausia mašinėlė Ir ta be ratų patvory. Pirštelis verkia? Bitę gaudei? Sūneli mano, ar matai - Jos tupi sparnelius suglaudę, Na kam gi jas ranka lietei? -Arklys su priekaba jau laukia Senelis sakė šieną veš, Bet duslintuvas - šieno kartis- Vos laikosi - dar jį pames. - Čia pat karvutė išsipūtus Su pieno bakeliu pilnu, Sena močiutė atsitūpus Vos besilaiko už spenių. Jau traktorius keliu atrūksta Tas - pieniškas. Pienelį veš, Nes vasarą jis greit surūgsta Supilstytas į koštuves. Darže dar nebuvau šį rytą, O ten tiek uogų prie tvoros Ir žirniai spardo vienas kitą Pakeliuose, lyg vystykluos. - -Mažuti mano vabalėli, Gal pailsėtumei bent kiek? -Mamyte, ant žiedelio tavo Lemputė blyksi. Pažiūrėk....
Balsai: 0

Gabriele
Mum 3 metukai. tik atsisedus verke,, maciute paimk.. maciute... o paskui ,,ko nejoja? :D
Balsai: 0

Gabrielyte
aaa aaa, glausdama katyte prie saves sake gabrelyte :)
Balsai: 0

ROKAS 3 m.
-Jei uzgesinai sviesa,tai pati ir 'atgesyk" ! :)))
Balsai: 0

Emilija, 3m.
-O kur mes važiuosim? - Dabar važiuojam pas vieną prosenelę pasiskinti gėlyčių ir nuvešim kitai prosenelei į kapelius. - O ką ji ten veikia??? - aaa... ji ten jau seniai miega. Nuvažiavę į kapines seneliai ir Emilija rado gretimą kapavietę tvarkančią moteriškę. Emilija prie jos priėjo, pasilenkė, kad matytų veidą ir sako: - Labas, prosenele. Jau atsikėlei??? :)
Balsai: 0

Naglis
Po vaikų kambario atnaujinimo ir pagražinimo, naujų tapetų išklkijavimo, baldų pakeitimo, tėvelis pritvirtina lentynas, karnizus prie sienų, Naglis veržiasi viską padaryti pats, tėvelis neleidžia, Naglis šaukia: - Bet aš jau daugiametis vaikas !!
Balsai: 0

Lukutis
Bandziau busimo trimecio iskaulyti rytinio bucinuko, nu niekaip, o jis po keliu minuciu atsove atkisdamas man ranka " buciuok karalienei i ranka " :DDD
Balsai: 0

Renatas
- Mama, vakar valgiau sušaldytų sulčių ledų, o šiandien nupirk vampyrinių ledų ( vaniliniai arba plombyriniai ) :)))
Balsai: 0

LUKAS
- Patatysiu pilia grazia grazia...
Balsai: 0

Gustutė
Nuolatos kartojamas ir pirmasis žodis tešku tešku:):)
Balsai: 0

Karina
Situ liuliu amamam :DDD
Balsai: 0

Valdukas
Skaičiuoja mažius, ne visas raides taria, bet esmė tokia: vienas, du trys, keturi, penki, šešiolika, septyniolika, devyniolika, dvidešint, šimtas, trylika, keturiolika, dvidešimt, šimtas......
Balsai: 0

Vilija
valgome pusryčiams koše, staiga mergaitė pradeda šaukti: - Mama, mano rūbai košėti
Balsai: 0

Andrėja - nugalėtoja
Šiais metais Andrėja eina į priešmokyklinę paruošiamąją grupę. Grižusi pirmą dieną iš darželio mergaitė giriasi, kad ji jau didelė, nes eina į parašiutinamąją klasę ( = paruošiamąją, bet ištarė panašiai kaipparašiutas) :)))) )
Balsai: 0

Markas
Išsilaisvinau :))
Balsai: 0

ROKAS 3 m.
-seneli,ka pagavai? bangini ir rykli?...aaa,tiktai lydeka?... neslepia nusivylimo anukelis :(
Balsai: 0

Sonata - 3 metai
Atvedėme broliuką į muzikos mokyklą, kol vykopamoka laukėme už durų. Ant durų buvo priklijuotos iš spalvoto popieriaus iškirptos natos, Sonata pamatė jas ir sako: - Va čia ir vyksta dainavimo pamoka, dabar žinau, kur brolis
Balsai: 0

Pijus 4m.
Kai Pijaus sesutė paaugo pardavėme jos lovytę. Kambaryj, kur stovėjo lovytė, žaidėme tėtis aš ir sesutė. Į kambarį įbėgo Pijus ir aš jo paklausiau: ko kambaryje trūksta? (norėjau pažiūrėti ar pastebėjo jog nebėra lovytės), o jis pamastes atsakė: - broliuko trūksta! :)))))
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Nupirkome Emilijai naujus raudonus zomšinius batelius. Mergaitė juos apsiavė ir sako mamai: -Kai tėtis grįš aš parodysiu jam kokie gražūs mano nauji pastaliniai čiabiški batai :)
Balsai: 0

Ringailė
- Mama, aš noriu žalio vandens. - Mes neturime žalio vandens, - atsako mama. - Turime. Štai tame žaliame butelyje
Balsai: 0

TADAS
- Mama, tu žinai, senovėje buvo tik mediniai vamzdžiai. Metalinių nebuvo. Nukirsdavo medį, padarydavo skyles viduje ir taip būdavo medinis vamdzis pagaminamas rankomis
Balsai: 0

Silvutė - nugalėtoja
Palangoje einame palei Ražės ( Ronžės ) upės krantą, ant kurio daug ančių. Silvutė net sušunka: - Mama, žiūrėk antys džiovinasi
Balsai: 0

Tautvydas
Dar praeitą žiemą prisimenu vieną sūnaus posakį. Kai vilkomės šiltą žieminį kombinezoną, sūnus sako man: - Mama, opataisyk, kad nebūtų spuogų ( susiraukslejusiu kelnių )
Balsai: 0

Vilma - 5 m.
- Mamyte, tu žinai, tam berniukui 10 metų, tai 20 kartų daugiau metų, nei aš dabar.
Balsai: 0

Gytis- 2,5 m,
,, Aš nenoriu pas babytę, noriu pas mamytę"
Balsai: 0

Miglė
Grįžtame su dukrele iš darželio, ji klausia manęs: - Mamyte, o tėvelis jau grįžo iš darbo? - Nežinau, dar namie nebuvau po visos darbo dienos, - atsakau. - Jo pilna galva prikimšta darbo, - pyktelėjusi pasako man dukra.
Balsai: 0

Rimantėlis
Pradėjome mokytis skaičius, juos dar daug maž pasako is eiles, tik va savaitės pavadinimus sunkiau perpranta. pamenu pirmas dienas kai mokemes, sunus vis uztikrintai po sekmadienio negalėdavo sustoti ir vis važiuodavo toliau - aštuntadienis, devintadienis ir t.t.
Balsai: 0

Jonas
- Mama, o kai žmogus turi labai daug jėgų, tai ir širdžių jis turi daug? ( taip sūnus mąstė tikriausiai po to, kai močiutė skundėsi, kad neturi jėgų, nes šidelę skauda )
Balsai: 0

Emilija, 3m. - nugalėtoja
-Močiute, aš esu žiurkė, nes gimau žiurkės metais. Tėtis irgi žiurkė, o mama kiaulė. Močiutė pasidomi, kas tada yra brolis ir mama pasako, jog katinas. Emilija nubėga prie tėčio ir sako: - Tėti, kaip čia dabar bus, jeigu jis katinas, o mes žiurkės? :)
Balsai: 0

Rūtelė
- Tetei, o kiek sveria musu kate? - Tiksliai nezinau, niekad nesvereme... - Atsako tetis. - Gal kokius 5 centinetrus?
Balsai: 0

Vilmutė
Užvilkau mergaitei marškinėlius su liūto galva nupiešta. Vilmutė sako: - O kokia didelė galva, kaip tėčio.
Balsai: 0

Vilija - 3 m.
Tėvelis išvažiavo į Varšuvą, su juo mama susirašinėjo SMS žinutėmis ir syki parašė tėvelia, kad perduoda visiems namiškiams linkėjimus. Vilija: - Kokius linkėjimus, bučkius? A tada gerai.
Balsai: 0

Vilija
Brolis klausia tėvelio, ar jis užaugęs turės džipą, o Vilija įsiterpia net nespėjus tėveliui atsakyti: - Pirma mokysies mokykloje, tada baigsi universiteta, tada dirbsi ir tik kai turesi uzsidirbes pinigėlių, tada jau turėsi džipą :)))))
Balsai: 0

Lukas
Ziurek suneli greiciau, kaip broliukas tavo pilvelyje juda, pribega , ziuri.., vel sakau oo oo va matei katik ispyre su kojyte, jis priduria ir su kojyte ir su batukais :)))
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Vasaros pabaigoje mama pasakojo Emilijai, kad dienos trumpėja, greičiau temsta ir po atostogų ruošiantis į darželį reikės eiti anksčiau miegoti. Vieną vakarą besiruošdama miegoti Emilija sako: - Mama, reikia jau miegoti. Aš girdžiu kaip temsta. :)
Balsai: 0

Mantas - nugalėtojas
Įeinu į sūnaus kambarį ir sakau:"Mantai, trečią kartą kartoju, susitvarkyk savo žaislus..."O šis ir sako:" Oooo,ir vėl vietinis balsas...":) :) :) Arba kitas atvejis:"Mamyte, tu tokia graži, kad man net ašaros bėga..." :) :) :)
Balsai: 0

ROKAS 3 m.
-mama,man skauda dantuka.as negaliu surinkti zaisliuku!
Balsai: 0

Ringailė
Kalbamės su dsukrele apie kūno dalis vartydami knygelę. Rodau paveikslėlius apie kraujagysles ir širdį. Ringailė klausia:- O ar kraujas stovi vietoje? paaiškinu, kad kraujas teka kraujagyslėmis. - Kaip ūpokšnis? - Taip,- atsakau ir nustembu, iš kur tokį žodį dukrelė žino.
Balsai: 0

Arsidas
valgome močiutės kepta pyragą su kava. Arsidas stebisi, kas cia rudos spalvos taškeliai. - Tai kavos trupinėliai, - paaiškina močiutė. - Aš nevalgau vyrų kakvos, - piktai pasako berniukas.
Balsai: 0

Vilius
Aš nenoriu žiūrėti šito filmo, - šaukia Vilius. Atbėgu pažiūrėti, kodėl ir kas per filmas. -Kodėl, - klausiu. - Kur mergaites rodo, ten mergaitiškas filmas, o man reikia berniukiško. va.
Balsai: 0

Aironas
3.5 metų
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Emilijai mama nukirpo nagučius ir mergaitė paprašė dildės. Pradėjusi dildinti, šalia kalbantiem tėvams sako: - Jeigu kas nors dildina, tai niekas nekalba. Jeigu kas nors nedildina, tada galima garsiai :)
Balsai: 0

Viliukas
Viliukas užsigavo koją. Po kurio laiko mama pasiūlė išeiti pasivaikščioti. Vilius sutiko ir pradėjo rengtis. Kai užsidėko kojines, atėjo prie mamos ir sako: - Aš užsidėjau kojines, bet skausmas dar vyksta kojoje.
Balsai: 0

Žygimantas
Žiūrime su visa šeima filmą apie policininkus ir šunį Reksą. Žygimantas sako tėčiui: - Čia šuo, jo vardas Reksas, o pavardė - Policininkas :) :) :) :) :) :)
Balsai: 0

Aironas
3,5 metų Varto nuotraukų albumą ir randa nuotrauka kur aš besilaukianti ir sako "O mama" aš sakau "taip tai mamytė kai tu pilvelyje gyvenai", o jis kad ims šaukti " Kodėl tu mane suvalgei, aš nenorėjau kad tu mane suvalgytum" :)
Balsai: 0

Rimas
girdžiu kaip Rimukas klausia Jovitos: tu rusas ar lietuvis?
Balsai: 0

TADAS - nugalėtojas
Tėvelis iš ryto silpnai jaučiasi, nesikelia. Tadas įbėga pas tėvelį į kambarį ir klausia: - Ar tu tiek daug privalgei pusryčių, kad negali atsikelti? Pirma reikia atsuikleti, tik tada pusryčiauti,- pamokė sūnus tėvelį
Balsai: 0

Sonata - 3 metai
Prašau man duoti tų didelių sukinių ( = riestainių )
Balsai: 0

DAIVA - 3,9 m.

Balsai: 0

Emilija, 3m.
Prieš einant miegoti, tėtis su Emilija tarėsi, kad atsikėlę važiuos į mišką paieškoti ąžuoliuko. Ilgai miegojusi mergaitė pusryčiauja ir klausia: - Mama, o kiek dabar valandų? - Po dešimt penkiolika. - O, tai jau galima grybaut :)
Balsai: 0

GERDUTE(7 men.)
musu seima 100% lietuviai.tai kodel vos pradejus kalbeti,musu maziuke kalba rusiskai ?!!! sako:"dadada.dadada..." :))))
Balsai: 0

ROKAS 3,5 m.
-mama,kodel nera pas sesyte peliuko? ar ji kaip uzaugs irgi tures toooki dideli kaip tecio? :))))
Balsai: 0

Armandas 4 metukai
Parvaziavom vakar namo su katik gymusiu suneliu, namie luke broliukas, klausiu ar noresi pamatyti kaip pamaitinsiu broliuka, Armandukas atsove, mama as ji pamaitinsiu, sakau, kad as pienelio duosiu is papuko, o jis vistiek savo sneka, kad as labai labai moku ir noriu , turiu sauksciuka lekstute, nu ka :)))))))
Balsai: 0

Diana
Nugirstu vaikų pokalbį, kaip Diana kalbasi broliu: - Man kai tėvelis ką negera padaro, aš nepykstu, tai ir tu dabar nepyk ant manęs.
Balsai: 0

Daiva - 3,9 m.
- Mama, ar aš didesnė už brolį Jokūbą vienu kilogramu?
Balsai: 0

Diana - 4 m.
- MAMA, o kiek mūsų mieste yra ceremonijų? ( = cerkvių ) :)))
Balsai: 0

Žygimantas - nugalėtojas
mama, tu nežiūrėk šitų baisybių ( multiplikacinių filmukų apie nindzes, pabaisas, vaiduoklį Kasparą ir pan. ), tu nepratusi, paskui tau sapnuosis pabaisos, - moko mamą 3 m. sūnus
Balsai: 0

Mantas(4m) ir Emilija(3m)
Atbėga Emilija pas tėtį ir skundžiasi: - Tėti, Mantukas nesupranta, ką aš jam sakau, tai tu jam pasakyk. - O ką jam pasakyti? - Nu, kad jis mane nukuotų. - Mantuk, nufotografuok, Emiliją, gerai? (su žaisliniu aparatu) O Mantas sako: -Aaaa, nufofolafuoti.... :D
Balsai: 0

Gabriele
Mama as uzaugsiu busiu didele ir pasieksiu lempa ir pirksi man vezima kaip boliui :):)
Balsai: 0

Daiva - 3,9 men.
Daivos brolis apsirgo, todėl negalėjo kelias dienas lankyti darželio, o Daiva - į darželį eidavo. Sykį tėvelis paklausė Daivos, kuri jau tris dienas be brolio ėjo į darželį, tai klur brolis? Daiva nuliūdo ir sako: - Pamečiau broliuką. Kur jis dabar? Nežinau.... ( matyt pamiršo, kad namie serga.. )
Balsai: 0

Rūta - 4 m. - nugalėtoja
Tėvelis siūlo nueiti su dukrele į parodą. Mama rengia Rūtelę. O Rūtelė laiminga strikinėja - valio, mes jau trisdešimt metų nebuvome parodoje, reikia nueiti
Balsai: 0

Lukas
- Mama, aš noriu varškėtinių ir bananinių blynų ( lietinių blynų, įdarytų varške ir bananais )
Balsai: 0

VILIUS
kieme vaikai išmoksta pačių įvairiausių dalykų, net kitų kalbų. Štai vakar Vilius iš kiremo vaikų išmoko kelis rusiškus žodžius. Aš klausiu Viliaus- Ar dabar valgysi vakarienę, ar po pusvalandžio, kai grižęs iš darbo valgys vakarienę tėvelis, Vilius atšauna- net malčik ( iš rusų kalbos )
Balsai: 0

Emilija, 3m. - nugalėtoja :)
Emilija valgo guminukus meškučius. Mama ir močiutė pasiūlo pavaišinti dėdę ir tetą, kurie kalba vokiškai. Močiutė sako: - Kai duosi, sakyk, "bite", nes tai reiškia "prašau". Emilija duoda viena meškutį ir sako: - Pasidalinkit :D
Balsai: 0

Elingute
Nors mums 4,5 men. bet aiskiausiai dave suprasti seneliams, kad ne litu o euru nori:D. Tik pamato pinigus garsiausiai sako euuuu:)))
Balsai: 0

Gintarė - 4,3 m.
Darželyje auklėtoja už gerą elgesį piešia vaikams saulytes, o už nelabai gerą elgesį - debesėlius. rugsėjo pradžioje, vos pradėjus taip vertinti vaikų elgesį, buvo ir saulyčių, ir debesėlių. dabargi vien tik saulytės. Vieną dieną Gintarė net sako- aš tiek daug gavau saulyčių, kad nebežinau, kaip elgtis, kad gaučiau debesėlį
Balsai: 0

Ingutė
Mūsų Ingutė dar visai nedidelė, kalbėti dar nekalba, bet jau bando. labai aiškiai taria DAI DAI DAI - čia kaip rusų kalboje DUOK, dar moka birbti kaip mašina BRRRRR, BRRRRR
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Artėjant laikui miegoti, Emilija pradeda kalbėti irzliai, besiskųsdama. Mama klausia mergaitės: -O kodėl tu nekalbi gražiai, kaip visi? -Man trukdo. -Kas trukdo? -Miegelis. -Tai jau nori miegoti? -Ne, jis man trukdo.
Balsai: 0

Auguste
Stai ir atejo tas laikas kai pradejo krist dantukai. Ir pradeji pirmasis dantukas klebeti, tai nusprendem ji istraukti, o dukryte sako, mama, dar palaukim, dar netraukim, tegul dantuku feja dar is kitu vaiku dantukus surenka, o as dar pakentesiu.:-) surenka
Balsai: 0

Akvile
Bandziau savo 2 metuku dukrytei paaiskint kad mamos pilvelyje yra mazas leliukas, ir kad mes ji greit laikysim savo rankytese, o ji man atsake kad : ''NE, CIA MANA MAMA, NEDUOSIU LELEI..:-)
Balsai: 0

Laurutė - nugalėtoja
Žiūrime per TV laidą apie veterinarus, kaip jie gydo šunis, kates, juos operuoja, prižiūri ir pan. Kadangi laida ne lietuvių kalba, viską mama verčia dukrelei, paaiškina, kad žvėrelius gydo veterin aras, o žmones - gydytojas. Po pusdienio įvairios veioklos, paklausia mama, tai kaipgi vadinasi žmogus, kuris gydo žvėrelius? - Varanas, atsako Laurutė
Balsai: 0

Milda
- Duok, dabar aš šaukščiuosiu, - sako Milda tėveliui, valgančiam šaukšteliu ledus :)
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Virtuvėje prie kriauklės yra šešiavietė puodelių džiovykla, kur ant vieno kabliuko yra skustuvas (bulvėms, morkoms, t.t.). Vakare Emilija iš savo puodelio atsigeria vandens ir prašo tėčio pakabinti jį prie kitų. Tėtis kelia puodelį link kabliuko su skustuvu, o Emilija susirūpinusi sako: -Tik ne prie KASTUVO!! :D
Balsai: 0

Mantas
Atsikėlė Mantas sekmadienio rytą 8 val. ir didžiuojasi: - Atsikėliau nei per anksti, nei per vėlai, atsikėliau vidutiniškai.
Balsai: 0

Daiva, 3,9 m.
Sako daiva močiutei - Tavo blynai tokie skanūs, kad aš jau jų nebenoriu.
Balsai: 0

Daiva
Daiva mažais aukso blynais vadina pinigines monetas.
Balsai: 0

Valdas, 3,5 m.
Šaukia Valdukas vyresniam broliui- ko sėdi kaip pabučiuotas, girdėjai, mama sakė tvarkyti kambarį gražiai. nesedėk !!!
Balsai: 0

Rokas 4 m. - nugalėtojas
Rokas prašo tėvelio, kad jis pripūstų balioną. Tėvelis sako, kad ir pats puikiai tai gali padaryti, Rokas randa priežastį, kodėl negali pats pripūsti: -Tavo pilvas didesnis, tai iįr oro jame daugiau, o mano pilve visai nera oro, nes jis mažas.
Balsai: 0

Kamilė

Balsai: 0

Kamilė 4 metai
Šitas peilis yra labai aštrus, nes jis nugalastuotas ( = pagalastas )
Balsai: 0

Vidmantas
Kalbasi darželyje auklėtoja su vaikais apie žmogaus kūno sandarą ir klausia, kas yra galvoja, Vidmantas sako- Kompiuteris
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Kartą kiek per anksti Emilija rado naują saldainių pakuotę ir, žinoma, panoro juos suvalgyti. Mama kaip tik kepė blynus ir sakė, jog pirmiausiai reikia pavalgyti. Sėdint visiems prie stalo Emilija paima saldainius ir sako: - Aš paskaitysiu, kas čia (ant pakuotės) parašyta... SALDUMYNAI. Gražioji mergaitė Emilija pavalgys RIMTO maisto blynų ir tada galės valgyti saldainių :)
Balsai: 0

Vidas
išgirstas vaikų pokalbis kieme. Mano sūnus Vidas sako kiemo vaikui- Iš kur tu taip išsimokinai meluoti? Ką?
Balsai: 0

Deivis
Deivis giria močiutės iškeptą picą: - Tokia skani pica, kad man net ausys linguoja.... :)
Balsai: 0

Justė
Justė dar tik mokosi gražiai kalbėti, jos kalba dažnai būna neteisinga, ypač iš gramatinės pusės. pvz. sako Važiuokim į prosenelį
Balsai: 0

Jonas - nugalėtojas
- Mama, jei tu man duosi spalvinimo užduočių, tai tu būsi negera mama ir aš tau nupiešiu daug negražių piešinių, ir pažymį parašysiu tau ... ( pauzė ) devynis !!!
Balsai: 0

Vidas
Užvilko tėvelis Vidui marškinėlius ant kurių nupiša didelė liūto galva. - OOOO, sako Vidas, tokia didelė galva, kaip tėčio.
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Nuėjome su Emilija į parduotuvę ir ji apsipirkinėti įsėdo į prekių vežimėlį, atlenkiamoje sėdynėje. Stumdama vežimėlį pastebėjau, kad mažoji į kažką labai įdėmiai žiūri. Nespėjau paklausti, o ji sako: Žiūrėk, giliuota!!! Atsisukau tikėdamasi pamatyti rūbą su gilėmis ar kokį rankšluostį,o ten... moteriškė su ruda berete :DDDDDD
Balsai: 0

Danukas
Vasarele...jau laukiame kitos !!!
Balsai: 0

jokubasgal grybas . O ji galima valgyti
mama, tete as kas ka radau cia gal
Balsai: 0

Juste
dandona- raudona, mevina- mėlyna, avetine- violetine
Balsai: 0

Silva - nugalėtoja
Pusbroliui smarkiai kliba dantukas, Silvute visad sukiojasi aplink pusbrolį, o šis vis klibina dantuką ir norį jį išrauti. pagaliau po kurio laiko atbėga abu laimingi, pavyko pusbroliui išrauti dantuką. Silvutė šypsodamasi klausia- O kai ateis pelyte padeti pinigėlį pusbroliui už dantį, tai gal vienąč pinigėlį duos pusbroliui, o kitą man, nes aš labai padėjau tą dantuką išrauti
Balsai: 0

Migle
Skaitome enciklopedina ir skyriu apie tai, kaip gyvunai ruosiasi žiemai, paskaiteme apie briedzius ir apie tai, kad jie numeta ragus. - O paskui pavasari juos vel pasiima?, - klausia Migle
Balsai: 0

Laura,
Laura ateina pas logopedę truputėlį palavinti kalbą ir klasuia, kiek laiko truks pamokėlė.- 25 minutes, atsako logopedė.- O kiek daug, o aš norėjau tik 15 valandų, - nuliūsta Laura
Balsai: 0

Emilija, 3m.
Grįžusi iš darželio Emilija dainuoja naują dinelę: -Už lango žiema, siaučia papūga (orig. jau pūga) :)
Balsai: 0

Silvutė - nugalėtoja, 1 kg. Haribo guminukų laimėtoja :)
Silvutė naktį atbėga miegoti į tėvelių didelę lovą. Ryte tėvelis juokauja:- Silvute, dukrele, jei tu naktį mūsų lovoje spardysies ir miegosi skersai lovos, nepalikdama mums vietos, aš irgi spardysiuos ir išstumsiu tave :)). Silvutė gudriai atsako: - O aš labai stipriai gulėsiu ir tu manęs neišpirsi
Balsai: 0

Prizas
Skanaukite Haribo guminukų :)
Balsai: 0

Milana
ziurim nuotraukas:-Milana cia mano mama? - Ne! Mano! -Ne mazute mano, cia mano! - Nea, ne tavo, mano! -O cia mano tetis?! - Nea , mano bet sendien galiu paskolinti.
Balsai: 0

Luka
Tėvelis gavo dovanų fazano iškamšą. Padėjo matomiausioj vietoj, ateina Luka, žvilgteli ir sako: Kada šitą vištą kepsim?
Balsai: 0

Emilija
Vakare mergaitė pasisiūlo sušukuoti mamą ir sako: - Aš pašukuosiu tave, kad būtum graži, nes dabar tai tokia pempė, kaip aš :D
Balsai: 0

Estelytė
Estelytei sakau:"man skauda nugaryte", o ji man:" gulkis ant sofos-uzkloja savo antklode-as paseksiu pasaka :)
Balsai: 0

Ignas
Ignas sako tėčiui: - Tėėėti, einam pabėgioti traukinuku? Tėtis atsako: - Ai, kad Ignai man galvą skauda.... O Ignas: - Bet kojų tai neskauda????? :))))
Balsai: 0

Ignas
Žiūrim visa šeima vakaro filmą ir aš sakau: -va čia tai tikra meilė! O Ignas man paantrina: Aha, tikra!Ne žaislinė!!!! :))))
Balsai: 0

Ignas 3,5m
Su Ignu žiūrim TV, Ignas sako: - Reikėtų mums nusipirkti šitą! Ką? - klausiu aš. Na šitą šokoladą! Ir TV reklamos balsas pasako: "Karūna aistros skonis". Ignas šūkteli man: - Matai, mama, aistros skonis, skanu - tikrai!!!!! :)))))
Balsai: 0

Smiltė ir Saulė
Pokalbiai tema "Snoras". Diena, kai paskelbė apie snoro žlugimą. Mama verkia, nes pinigėliai buvo šiame banke. Saulė apsikabina mamą: - mamyte, brangioji, nu neverk tu. aš taupyklėje turiu pinigėlių, duosiu tau, nusipirksi ta savo virtuvinių baldų komplektą.*** Saulė klausia senelio: - kur mama išėjo? senelis- į banką. Saulė: ne nu ir vėl į banką, išneš visus pinigus, nebebus už ką ir pieno nusipirkt.*** Smiltė - idomu, kaip čia bus su kalėdinėm dovanom, jei Kalėdas pinigus Snore laikė, tai ko gero ir dovanų negausim :(
Balsai: 0

Andzela - nugalėtoja
nauja Misle: jei vista sveria 6 kg. ir viena koja pakelia, kiek ji tada sveria? - 6 kg, atsako mociute, - Teisingai. o jei viena koja nupjausi? kiek tada? 5 kg. ir 700 g. - atsako mociute. - Panasiai, atsako Andzela \ :D
Balsai: 0

Kamilė
- mama, įjunk man kanalą, kur yra vienas ir dvi barankos ( - 18 kanalas )
Balsai: 0

Kamilė
Kamilė buvo muzikos mokyklėlėje, tuo metu pamokoje buvo sukungtos dvi grupės, pamoką vedė jos mokytoja ir naujas nematytas mokytojos padėjėjas. Mergaitė pasakojo, kad pamokoje buvo mokjytojas naujokas ir mokytojas senokas (- senai mokanti mokytoja ).
Balsai: 0

Vilmutė
vaikštome su Vilmute po mišką, uostome orą, klausomės paukščiukų čiulbėjimo. staiga prazvimbia pro pat mus bitė, - O, bitė padarė visą orą dūzgiantį
Balsai: 0

Lukas
Tvarkome dviese su |Luku kambarį, tėvelis pakviečia mamytę pas jį ateiti. mama užtruko, atbėga Lukas ir klausia: - mama, kiek tu cia su tėveliu užsižaidei, einma kambarį tvarkyti
Balsai: 0

Emilija
Pietums mama išvirė sriubos ir kepė picą. Emilija privalgiusi sriubos nurinkinėja nuo picos grybus ir klausia: - Mama, o kam tu picą kepei? - Kad būtų ką valgyti? - Tai reikėjo tik sriubos išvirti ir viskas. O pavalgiusi eidama į kambarį dar sako: - Ačiū už vaišes :)
Balsai: 0

Nedutis 2 metukai
Piešiame kartu su Nedučiu. Jis paprašė nupiešti gėlytę. Kai nupiešiau, pasiėmė juodą pieštuką, nuspalvina gėlytę ir sako "Na va, išpurvinau" :)
Balsai: 0

Nedutis 1 metukai 10 mėn.
Užsidėjęs puoduką ant galvos šaukia "Mama, kepulė". Žiūriu, tikrai kaubojus :)
Balsai: 0

Emilija
Emilija svečiuojasi pas senelius ir pasigenda senelio: - Kur senelis dingo? - Oi, tas senelis vėl nuėjo parūkyt. - Močiute, tu jam pasakyk, kad jis negerai daro. - Aš jau jam sakiau, bet jis neklauso. - Ta tu, močiute, išmesk tuos jo rūkstukus.
Balsai: 0

Emilija
Pažiūrėjusi lauke naujametinius fejerverkus Emilija skambina močiutei ir pasakoja: - Močiute, tu nežinai, kiek aš mačiau desertų. Ir toli kažkas šaudė, ir ir arti!!! kitą dieną močiutė vėl kalbina Emiliją apie matytus vaizdus ir klausia: - Ką tu vakar matei, desertus? - Eik tu močiute, ten ne desertai, o ververkai :D
Balsai: 0

Rasa - 5,5 m.
Dukrelė labai nori išmokti dailiai rašyti, todėl kartais duodu jai sąsiuvinuką ir parašiusi kelis simbolius, bangeles, prašau parašyti jų visą eilutę. Sykį paaiškinau, kad ji rašo dalyraštį. Kelias eilutes parašiusi, prašo manęs:- Mama, aš dar noriu gražiaraščio.
Balsai: 0

GODA
parduotuvei prasau dukros kad nueitu i pieno skyriu ir paimtu pieno .dukra nueina i pieno skyriu parbega ir sako mama ziurek nemokamas pienas . (ant pakelio uzrasyta 100ml nemokamai :)
Balsai: 0

Skaistė
Skaistė pasakoja: - Mano sesė išlindo iš pilvuko, o brolio nebuvo. Brolis į mišką pabėgo!
Balsai: 0

Adomutis
kai nuotaikoje.Adomtis žiūri baisų filmą.Nežiūrėk tokio siabo filmo,paskui sapnuosi,-pasakiau aš jam.-nesapnuosiu,-užtikrintai atsakė Adomutis.Taip,kad daugiau nebeliko apie ką kalbėtis
Balsai: 0

Auguste ir Dovydas(pusbroliai)
Snekasi abu:Auguste klausia ar gali man padovonoti Urte(Dovydo sese)?Dovydas atsako:-i popieriu ivynioti ar kaip?
Balsai: 0

Nicoletta Alexandra
Mastytoja :D
Balsai: 0

Roberta ir Raivydas
Karta nugirdau vaikų pokalbį. Roberta klausia Raivydo:
Balsai: 0

Roberta ir Raivydas
Karta nugirdau vaikų pokalbį. Roberta klausia Raivydo: Ar žinai kas yra meilė? Raivydas atsake:meile yra kai kažkam duodi bulvyčių fri nenorėdamas, kad jis tau jų duotų atgal.
Balsai: 0

Emilija
Pamato Emilija ant sniego daug katytės pėdsakų ir sako mamai: - Mama, pažiūrėk, katytė vėl buvo atėjusi. Matai, kiek daug ant sniego pėdalų? :)
Balsai: 0

Nedutis 2 m.
Nedučiui garsiai nusižiovavus tėtis klausia: - Tu nori miegelio? Nedutis atsako :- Ne, aš liūtą darau.
Balsai: 0

Tomas
- mama, ką reikia daryti, kad raumenys didelėtų ??
Balsai: 0

Tomas
- Lukai, sako draugui, tu esi triskartukas, nes viską kartoji tris kartus :)
Balsai: 0

Vytis - nugalėtojas
tik praėjo kalėdos, nauji metai, visos dovanos išpakuotos, Vytis su jomis labai daug žaidžia, nes beveik visos dovanos - žaislai. Palinkiu prieš miegą vieną vakarą labos nakties ir paklausiu, apie ką galvosi prieš užmigdamas sūnaus. Asako Vytis:- apie tai, koki\ų mašinų norėsiu per kitas Kalėdas
Balsai: 0

Tomas
- Mama, Deividas ( draugas ) meluoja, kad jis eis pavasarį į mokyklą. - gal jis tiesiog pamiršo, kad į mokyklą eis rudenį, - atsako mama. - Jis yra pats didž\iausias pamiršys :)
Balsai: 0

Tomas
Mūsų promočiutė yra tikra mezgimo mašina. mezga ir mezga visą dieną
Balsai: 0

Armandukas
Siandiena pasiemiau suneli keturmeti is darzelio, vezu rodutemis, kelkrastyje pasibaige sniegas, tai nuklydau staigiai ant kelio ir lekiu greitai, kol masinu nera , tai maniskis .kad suktelejo, eeee kur vezi ant kelio GRAZUOLE VASARA, bet tu kaip ir super mergaite labai greita :)))))
Balsai: 0

Emilija
Šiais metais Emilijai labai patiko užgavėnių herojai Lašininis ir Kanapinis. Praėjus vos savaitei po užgavėnių Emilija stebėjo kaip namuose teta prosenelei "užstatė" lašelinę. Kol vaistai lašėjo, teta nuėjo atsigerti kavos. Po kurio laiko, Emilija ateina ir sako: - Prosenelė klausia, ar lašininė dar nesibaigė...? :)
Balsai: 0

Mantas
Baigėsi šventės ir aš sakau Mantui: "Na va, reikės šeštadienį atsisveikinti su Kalėdų eglute..." O šis ir sako ramiu tonu:" Nu tai kas, gyvenimas tuom nesibaigia..." :)))
Balsai: 0

Sandrute
Sandrute labai nemegsta detis kojiniu ant pedkelniu. kai tik prasidejo kalendorinis pavasaris, t.y. kovo pirmoji diena, Sandrute pasiziurejusi i kalndoriu pradziugo, kad jau pavasaris ir pagal mamos pasakyma, kad kai bus silta, kojiniu neberikes, atbego dziugaudama, - mama, jau pavasaris, kojiniu nebereikes
Balsai: 0

Vytautas 5,5 m.
Vytautas padeda mamai išsiplauti galvą. prieina ir viską imasi dayti pats pasakodamas ir pasitikslindamas, ar tikrai viską daro gerai: - Pirma sušlapinami plaukai ir su vandeniu nuplaunami, po to dedama plaukų ploviklio, plaunama ir paskui vėl su vandeniu plaunama... taip? :)
Balsai: 0

Emilija - nugalėtoja
Grįžta Emilija iš darželio su apipaišyta flomasteriais ranka ir mama klausia: - O kas čia? - Ai, čia aš truputį atviruotę pasidariau :)
Balsai: 0

Nedutis 2 m.
Nedutis labai domisi kompiuteriu, aišku ir jam yra žinoma ką reiškia "kompiuteris pastrigo". Vieną dieną sakau Nedučiui:-Pakalbink sesytę, matai kaip ji į tave žiūri.Kol Nedutis pažvelgė į ją, sesutė nusisuko ir susimąsčiusi užsižiūrėjo kažkur į vieną tašką.Nedutis sako:-Sesė nežiūri, sesė pastrigo.
Balsai: 0

Vytis
- mama, o kodel katyte i savo kaili kojytes susidejo - klasuia Vytis, pamates gulincia kate su visai nesimatanciom kojytem
Balsai: 0

Salvijus
mama su teveliu žiūri TV, ateina sūnus ir sako, - Mama, aš noriu tavo dėmesio, tu gi dėmesio daviklis......
Balsai: 0

Inga - nugalėtoja
lankom su Inga baseiną, ji vaikšto į varlinuką, o mama - į suaugusiųjų baseiną. sykį klausia dukra, o kodėl tas mažas baseinas vadinamas varlunuku. mamai net nespejus pradeti atsakyti, dukra pati garsiai mąsto: - Aha, tai jei baseinas mažas, tai varlinukas, o jei baseinas didelis- tai dramblinukas, ane? tai tada tu lankai dramblinuką, taip, mama?
Balsai: 0

Daniele
Pasiimu dukryte is seneliu. Vaziuojame i namus ir issivysto pokalbis. Dukryte:Mama, senelis sake, kad jis senas ir numirs... As: Taip mazute visi, kazkada numirsime. Dukryte: O tai, kai senelis numirs mociutei bus liudna be senelio? As: Taip, visiems bus liudna, bet toks gyvenimas. Dukryte: O tai is kur mociute gaus kita seneli? Nespeju atsakyti, o ji ir sako : Zinau, juk ji gales gyventi su Kaledu seneliu jis irgi labai geras ir mociutei nebus liudna. Va taip va!!! :)
Balsai: 0

Emilija
Važiuodami mieste "kamščių" metu tėvai kalbėjo apie nesaugiai dėl vietos užnugaryje kovojančius du vairuotojus, kad jie pavojingi ir kitiems eismo dalyviams. Išvažiavęs jau į kitą kelią ir išgirdęs pypsėjimus tėtis sako: - Čia ir vėl tie patys klounai :/. O Emilija sėdėdama mosteli rankomis ir sako: - Nu, čia GRYNAS CIRKAS. :D (nors pati jame dar nebuvusi :))
Balsai: 0

Augustas 2 m.
Augustas aunasi batukus, abu batukus užsidėjo ne ant tos kojos. Sakau: Augustuk, tavo batukai susipykę, užsidėjai ne taip batukus. O jis man sako: ojojoi galva:)
Balsai: 0

Adriana
Namuose dingus elektrai Adriana saukia: teti elektra pasibaige!!! :DDD
Balsai: 0

Mindaugas
Kartą mama Mindaugo paprašė suplauti indus. (Mindaugui šis darbelis labai patinka). Kai jis nuėjo indų pasirodė jam kiek per daug,tai paslėpė kelias lėkštes po šluota. Mama gudrybę labai greitai suprato. Mindaugas guodžiasi: na ir mandrumas tos mamos...
Balsai: 0

Emilė 3,5m
Kartą grižtam iš spektaklio "Grybų karas". Emilė klausia kokius dar spektaklius ji yra mačiusi. Aš vardinu: "Mano batai buvo du", "Lai lai lai", "Mano senelis buvo vyšnia" ir t.t. Emilė pagalvojo ir sako: "Aš dabar norėčiau pažiūrėti "Mano močiutė buvo braškė" :)
Balsai: 0

Emilija
Emiliją kalbina senelio pažįstamas ir sako: - Emilija, žinau, kad tavo senelis Karalius (tokia pavardė) augino kažkada zuikutį. Ar prisimeni? O Emilija atsako: - Prisimenu, bet mano karalius jau nusigyveno ir dabar tik vištelių augina :D
Balsai: 0

Agnė - nugalėtoja
Buvome su šeima kelionėje. gyvenome viešbutyje, kur kiekvieną dieną buvo tvarkomas kambarys, lovų užtiesalai kiekvieną dieną išlankstomi gražiai įvairiausiom formom. Agnei tai labai patiko, kiekvieną kartą žavėdavosi išlankstytomis iš patalynės gulbėmis, gėlėmis ir pan. Vieną dieną ir sako: - mama, gražiai čia lanksto pagallankstymo knygą, galėtų ir mane pamokinti. paprašykime, kad kitą kartą paliktų ta kn ygą, iš kurios lanksto ir mes pasimokysime ir patys išlankstysime dar gražiau
Balsai: 0

Agnė
Kroatijoje matėme keistos spalvos upes - tokios balkšvai smaragdinės. Dukrelė stebėjosi - gal čia pieną į upę pila
Balsai: 0

Emilė
Čia mno geriausiu draugiu batai
Balsai: 0

Emilija 3,8 m.
Kai bus mano gimtadienis, norėsiu, kad nupirktum į darželį spygliuotą pyragą ( tikriausiai šakotį, nes labai jį mėgsta )
Balsai: 0

Darius - nugalėtojas
teti, as noriu, kad tu man nekirptum nagu, nes as tada negaliu pasikasyti. ziurek pas kate kokie nagai. ji gali pasuikasyti, tai kam tu man juos nukerpi?
Balsai: 0

Darius
teti, o ar galima sakyti, kad lietus - tai masinu vonia/ ir galima sakyti, kad kai lyja, tai masinos prausiasi, - klausia sunus
Balsai: 0

Lukutis
Sunelis nutare atsigerti pienuko, pasidejo savo megstamiausias masinele tvarkingai kaip visuomet ir tare:ziurek mamyte masinos pauze padare:)(parodyt foto kaip)
Balsai: 0

Lukutis
Sumaliau kosyte pietums kudikeliui, priena Lukutis ir sako as irgi noriu brolio koses, as jam primenu, jog sita kosyte vlgo tie leliukai kurie neturi dantuku, Grantukas tik du dantukus turi apacioja ir negali sukramtyti, liko kosytes pasiuliau Lukuciui, kad nereiketu ismesti lauk, patenkintas Sunelis ir klausia, o ten nera Grantuko dantuku :))))
Balsai: 0

Samantele
važiuojame visa šeima pas prosenelius į kaimą. Samantėlė vis nekantraudama klausia, kiek kilometrų nuvažiavome, kiek kilometrų liko. paskui paklausia: - mama, o kai bus nulis kilometrų, tai tada kelionės tikslas bus pasiektas, taip?
Balsai: 0

Emilija, 3,8 m. - nugalėtoja
Emilija giriasi mociutei, kad valge vakarienes vinukų. Močiutė net išsigando - ką valgei? o Emilija ir vėl - vinukų. tada močiutė nepatikėjo ir paklausė tėvelio, ką dukrelė Emilija valgė. tėvelis aiškiau atsakė - javinukų :)
Balsai: 0

Skaistė
Skaistė man padeda maudyti sesytę. Beplaunant galvytę, mažylei į akis patenka vandenuko. - Mama, sesė negali klapčiuoti (mirksėti) ! - susirūpina Skaistė.
Balsai: 0

Skaistė
Skaistė bėga ir užkliuvus už akmenuko pargriūna: - Užsigavau rankyčių kulniukus, - verkia ji.
Balsai: 0

Emilija
Atostogaujame etnografineje sodyboje, kur daug senovinių daiktų. parodome Emilijai klumpes, mergaite nustemba - o mama, žiūrėk, mediniai kroksai :))))) juokėmee visi linksmai po tokiū samprotavimų
Balsai: 0

Mantas
Kalbasi Mantas su tėčiu telefonu. Vaikas klausinėja ar pas tėtį irgi lijo? ar labai stipriai? ar buvo perkūnija ir žaibas? Sužinojęs, kad daug žaibavo Mantas klausia: - O tu nebijojai? Tėtis sako, kad nėra čia ko bijoti. Susirūpinęs Mantukas atsako: - Bet tu tik negalvok, kad čia fejerverkai :D
Balsai: 0

Samanta
Vien sykį nei iš šio, nei iš to, vakare klasuia mamos samanta: - mama, o ar tu moki Rusijos himną? - Ne, atsako mama. O Samanta sako: - Aš moku, ar nori, kad padainuočiau? Ir pradeda ,,Rusija, Tėvyne mūsųm, tu didvyrių žemė. Iš praeities tavo sūnus te stiprybę semia..." Lietuvos himną mokėmės pavasarį
Balsai: 0

Samanta
Vien sykį nei iš šio, nei iš to, vakare klasuia mamos samanta: - mama, o ar tu moki Rusijos himną? - Ne, atsako mama. O Samanta sako: - Aš moku, ar nori, kad padainuočiau? Ir pradeda ,,Rusija, Tėvyne mūsųm, tu didvyrių žemė. Iš praeities tavo sūnus te stiprybę semia..." Lietuvos himną mokėmės pavasarį
Balsai: 0

Arūnė
paima Arūnė n uo darbo stalo skylamušį ir gražiai iškilmingai sako tėčiui: - O dabar paskylėsim.....
Balsai: 0

Orinta
Mūsų Orinta vėlai pradėjo kalbėti, kalbos raida kiek atsilieka nuo kitų vaikų, bet džiaugiamės kirkvienu nauju žodžiu. nesenai mokėmės, kaip vadinti gyvūnus, tai pasirodo čia močiutė primokiusi, kad šuniukas - tai ciuciukas, kačiukas- kiciukas. taip dukra ir vardina gyvūnus, o karvę vadina mūmiuku :)
Balsai: 0

Emilija - rugpjūčio nugalėtoja
Emilija labai myli gyvunelius. Viena karta pamate kaciuka ir sako: - Taip, o dabar reikia ji kur nors paslepti, kad niekas jo neatimtu is manes
Balsai: 0

Emili
Emilytei 2metukai ir 2menesiai. Kai ateina laikas miegot sakau "Emili einam i lovyte", o ji visada pareiskia "Nenoriu miegot, atsikele Emilyte". As tada sakau "reikia jau velu", o ji sako "nenoriu reikia" :)
Balsai: 0

Simute - rugsėjo nugalėtoja
Vieną kartrą nugirdau dviejų mergaičių pokalbį vaikų žaidimo aikštelėje : - klausia mano dukrelė kitos mergaitės: - kada tavo gimtadienis? - po dviejų kalendoriaus lapelių. - kaip suprasti? - nu pirma bus ėjimas į mokyklą, o tik paskui gimtadienis. ( pokalbis vyko rugpjucio menesi )
Balsai: 0

Simute
kartą žaisdama su lėlėmis Simutė atbėga ir klausia: - o koks prezidentes Grybauskaitienės vardas? :) :) :)
Balsai: 0

Sandrute
Sandrutei labai patinka vadinti plastikinį butelį plastelininiu, na juk skamba panašiai
Balsai: 0

darius
- teti, o kodel sito kompiuterio toks mazas uzpakalis ( skystuju kristalu monitorius ), o jis taip gerai visvien rodo?
Balsai: 0

rokas,4m.
-jau ruduo.medziu lapai krenta "parudije"...
Balsai: 0

rokas,4m.
-rokai,kam laikomos karvutes? ROKAS,pamastes:- kad nepabegtu :))))
Balsai: 0

Tomukas
Skaiciuoja vaikai fantastiskai : vienas, du trys, keturi, penki, devyni, desimt, dvidesint, penkiolika.... kai paprasau pakartoti, kartoja, vienas, du , trys, keturi, desimt, penkiolika, devyni. ir kiek prasytum Tomuko pakartoti, vis kartoja skirtingai :))))
Balsai: 0

Augustas
Aplankėme visa šeima tą kavinę, kur prieš daugelį metų susipažino tėvelis ir mamytė, kalbam, prisimenam. Augustas klausia, o kur jis tada buvo, nes apie jį visai ir nekalbame. - Aaaa, tikriausiai pilvelyje, - pats nesulaukęs atsakymo atsakė
Balsai: 0

Augustas
pas mus darželyje yra toks vaikas, kurio dantys labai dideli, tai tikriausiai jis geriau valo dantis, tai todėl ir išaugo dantys didesni, mama, ar taip?
Balsai: 0

Justas
- Seneli, ar J8s nakvavote šitame name?
Balsai: 0

rokas,4m. - nugalėtojas
senelis darineja pagauta lydeka ir rokui sako,kad galbut lydekos pilvelyje ras kokia zuvyte (rokui nespejo paaiskinti,kad galbut lydeka bus suvalgius zuvyte).rokas ydemiai apziurejo ir sako: "tikrai NE!" -"tai kodel?"-klausia senelis. - "nes cia VYRAS.paziurek kokie astrus jo dantys.tikras KOVOTOJAS! o moteris butu be to tiktai MAZESNE IR geroookai storesne (parode ant savo pilvuko kaip "nestukes"poza) !!! :)))
Balsai: 0

ROKAS 3 m.
mokinames spalvas.roko klausiu:" kokios spalvos ana pievoje karve? ...-"kaip tas arklys!"-dure pirstu i greta stovinti arkli. kaip paprasta ir aisku :))))
Balsai: 0

Saulė - nugalėtoja
Keturmetė Saulė sako mamai: ar turi tepaliuko nuo nėštumo? mama pasimetusi - ko taip? Saulė nekantriai: na ko ko? tepaliuko nuo nėštumo, nuo akytės nėštumo. Niežti man labai akytė
Balsai: 0

Emilija
Mama baigė kepti duoną ir sudėjo į dubenį. Emilija atbėgo į virtuvę ir sako: -Man čia kažkas labai kvepia... Ima vieną duonos gabalėlį ir jau ruošiasi eiti, bet pasisukus į mamą rūpestingai klausia: - Šita duona svogūnu nebarstyta? - Ne. O gal tu norėjai paklausti, ar česnaku netrinta? Mergaitė nė nedvejodama išsisuka: - Nea, man svarbu, kad svogūnu nebarstyta :D
Balsai: 0

Emilija
Ištrauka iš Emilijos diktuoto laiško Kalėdų Seneliui: ...jeigu galėsi, kai neši dovanėles močiutės anūkams, gal atneštum ir močiutei virtuvinį kombainą? Tada ji mums galės išspausti sulčių, plakti tešlą blynams, kur kepam apačioj sekmadieniais. Galėsim ir tau iškepti per Kalėdas. O jeigu tau pritruks pinigėlių dovanoms, tai nieko tokio, gali pasiskolinti iš mano tėčio - jis leidžia. :D
Balsai: 0

Daiva
kalbamės su dukryte apie žvėrelius, o dukryte juokdamasi sako, kad žvėreliai apsivilko šiltesnius paltukus, kad nesušaltų žiemą
Balsai: 0

Nojus - nugalėtojas
mama nupirko naujų pieštukų ir klausia sūnaus, ar šiuo metu jam jų reikia, ar padėti į spintą. - Taip, reikia, darželyje liko tik pieštukų nuograužos
Balsai: 0

Silvute
tevelis apziurineja nauja megztini, - koks tampus ir kaip tempiasi ( - tamprus )
Balsai: 0

Ivoris
Jeigu katinas būtų višta, tai perėtų kiaušinius
Balsai: 0

ROKAS
rokas: -visa nakti nemiegojau... -tai kad girdejau kaip knarkei -stebisi mama.- tai as bandziau uzmigti ir tiesiog uzmirsau kad negalima knarkti ... :))))))
Balsai: 0

ROKAS
-nenoriu ziureti sito vyrisko(suaugusiems) filmo!
Balsai: 0

ROKAS
-man jau skauda galva nuo tecio "garsino" (garsaus rekimo,saukimo) !!!
Balsai: 0

rokutis - nugalėtojas
sesyte praso Rokucio paduoti is aukstai zaidima.o Rokas uzsilipes ant kedes sako :- matai kad nepasiekiu.man dar truksta puses ugio ! :)))))
Balsai: 0

rokutis
-mama,kodel uzsidejai tecio striuke? juk tikrai tokia pati,tik uzpakalis didesnis ! (nugara ilgesne) ;))))
Balsai: 0

Laurynas
Viena karta einam su Laurynu i parduotuvę. Ir jis pradėjo rėkti mama, mama tu tik pažiūrėk, kaip gaila, kažkas nušovė vaivorykštę ir parodė į tepalo dėmę ant žemės. Ir dar paklausė , kodėl ją nušovė? :)
Balsai: 0

beatrice
va kaip graziai atrodau :)
Balsai: 0

 
 
 
 


Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraiEmilija Data: 2012-06-14 07:06:27
Emiliukui tik 2,5 metuko. Bet vakar ji nustebino. Ji paeme mamos zieda ir sako: -Tete ar jis auksinis? Lyg butu juvelyre...

Rasa Data: 2012-01-19 22:01:53
Ar tik man taip atrodo, ar Adomutis dalyvauja konkursuose tarsi stengdamasis kažką paerzinti?

Skaistė Data: 2012-01-16 21:01:35
Skaistė pasakoja: - Mano sesė išlindo iš pilvuko, o brolio nebuvo. Brolis į mišką pabėgo!

Adomutis( puikios mašinėlės laimėtojas)s Data: 2012-01-14 18:01:38
Adomutis žaidžia kompiuterinius žaidimus.Kai ilgokai tęsėsi tas žaidimas,jam pasakiau,kad pasidarys negera.O man gera,-pasakė Adomutis.Vat taip.

Sabina Data: 2011-11-24 23:11:15
Musu Kotrite pradejo kalbeti anksciau nei vaikscioti. Stovi viena diena ant palanges ir sako –Kokia grazi sendien atmosfera! Kotrite mociute Ana atvaziavo – O Koldunu atveze? (to metu rode reklama Mociutes Anos Koldunai)

Sabina Data: 2011-11-24 23:11:59
Kazkodel negaliu issiusti nuotrauka su savo istorija.

Data: 2011-10-20 18:10:59
Po vasaros atostogu Lietuvoje senelis klausia Gabrieles, -Kada vel mus aplankysi? Gabriele sako, -Taigi pernai, kai baigsis atostogos. :D

Rasa Data: 2011-09-22 22:09:49
ir sugalvoja tie vaikai... 'vietinis balsas' :D

- - ADMIN Data: 2011-09-01 19:09:26
konkursas vyks ilgai, tik HARIBO guminukus dovanosime tris menesius :)

audra Data: 2011-08-31 14:08:35
o čia konkurso paskelbimo datos nesumaišytos kartais. Konkursas ketverius metus vyks?????

krissta Data: 2011-08-31 08:08:09
buciuok karalienei ranka... :DDDDDDDD

Data: 2011-06-09 19:06:13


Daniela Data: 2011-06-09 19:06:55
maziuke demonstruojasi savo piniginyte su pencais...sakau.."oj kiek pinigeliu turi,ka pirksi...?" Dani-desyte ir teletali(vertimas-teletabi) as-o ka pirksi,kai turesi daug daug pinigeliu...?-(klausiu vildamasi isgirsti slapciausius vaiko norus pries gimtadieni...:) ) Dani-dideje dideje piginyte(vert.piniginyte...) ar ne logiska,kad daugybei pinigu pirmiausiai reikia dideles pinigines...:DDD

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą