Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Forumas > Televizinės pramogos Dalintis

 
Rodyti žinutes po paskutinio apsilankymo | Pažymėti visas temas kaip perskaitytas | Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas

Atsakyti

    "Paslapčių namai" TV3  
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-02 19:03:47
"Paslapčių namai" TV3

„Paslapčių namų“ premjeroje bus atskleistos šokiruojančios paslaptys Rytoj, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play – naujojo realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) premjera. Pasaulyje populiarus tikrasis realybės šou Lietuvoje iškilmingai atvers paslaptingojo namo duris ir pristatys jo gyventojus. Premjeros metu bus patenkintas TV3 žiūrovų smalsumas: atskleistos kai kurių dalyvių paslaptys, pristatytas „Paslapčių namų“ himnas ir paviešinti kadrai su 24 valandas „Paslapčių name“ praleidusiomis įžymybėmis.

„Žiūrovai pirmą kartą išvys penkiolika „Paslapčių namų“ dalyvių, kurie dvylikai savaičių atsisveikins su artimaisiais. Ištisas 24 valandas per parą jie bus stebimi per televiziją“, – sako šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. „Paslapčių namų“ vedėjai Marijus Mikutavičius ir Agnė Grigaliūnienė TV3 žiūrovus supažindins su penkiolika jaunų, žavių, intriguojančias paslaptis slepiančių žmonių. Vos dalyviams įžengus į namą, TV3 žiūrovų smalsumas bus patenkintas – vedėjai atskleis keletą paslapčių. Ar dalyviams ilgai pavyks jas išsaugoti nuo konkurentų?

„Į intriguojantį žaidimą nersiantys projekto dalyviai nė nenumano, kad juos stebėsiantys ir į tikrą detektyvą kartu su jais įsitrauksiantys žiūrovai jau žinos keletą sensacingų paslapčių“, – didžiosios TV3 premjeros detales išduoda Samas. Jau rytoj 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play žiūrovai sužinos ir pirmąsias „Paslapčių namų“ intrigas. Į paslapčių namus beveik 3 mėnesius kojos neįkels nei vienas žmogus iš realaus pasaulio. Daugiau nei 100 tūkst. litų – dėl tokios pinigų sumos varžysis „Paslapčių namų“ gyventojai.

Tačiau tai ne vienintelė staigmena, laukianti žiūrovų. Ką tik finišavusio sėkmingo muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai paruošė staigmeną „Paslapčių namų“ žiūrovams. „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė, repo trejeto RSP narys Dominykas ir „4 Roses“ merginos ką tik studijoje įrašė naujojo realybės šou himną. Jį gyvai atliks tikrojo realybės šou premjeros metu.

Premjeros metu taip pat bus parodyti pikantiški kadrai iš 24 valandas „Paslapčių namuose“ praleidusių įžymių žmonių gyvenimo. Tarp tokių svečių buvo „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Raminta Vyšniauskaitė ir Saulius Baniulis, žinomas plaukų stilistas Valerijus Gigevičius, šokėjas ir fotografas Naglis Bierancas bei kiti.

Jau daugybę sezonų prie televizijos ekranų Prancūzijoje, Olandijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje pritraukiantis intriguojantis detektyvas „Paslapčių namai“ lietuvišku kanalu tiesiogiai prasidės jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. − per TV3!

 

 

Ar žiūrite, žiūrėsite ? {#}Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-02 21:03:31

Na ir užduotėlę gavo {#} , kaži kaip tai padarys {#}Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-06 20:03:44

Dalyviai :

 

Pasirodžius pirmiems dviem dalyviams „Mis Lietuva 2010“ dalyvei Laurai ir savamoksliui aktoriui Gintautui, kurie iš rankų nepaleido savo lagaminėlių su 5 tūkst. litų., jie iš karto buvo priverstinai suporuoti. Mistiškas balsas, kuris nuolatos įsakinės dalyviams, juos suporavo ir šalia savo asmeninių paslapčių jie gavo vieną bendrą – kiti dalyviai negali žinoti, jog jie iš tikrųjų nėra pora.

Laidoje pasirodžius dar keturiems dalyviams – radijo laidų vedėjai Karolinai, aukštalipiui Andriui, gelbėtojui Vytautui ir dainuojančiai teisininkei Jolitai – įtampa po truputį ėmė augti. Kiekvienas dalyvis, vos įžengęs į paslaptinguosius namus, stengėsi kuo daugiau sužinoti apie vienas kitą. O štai Karolinai Marijus įteikė ir butelį-galvosūkį, kurį išsprendę dalyviai sužinos kraupią, visų jų gyvenimus pakeisiančią paslaptį. „Jo negalima daužyti ar kitaip žaloti. Galvosūkį išsprendę sužinosite labai didelę paslaptį“, – sakė jis.

Peržiūrėti visą galeriją

O štai modelis ir šokėja Avgustina (taip, su „v“, o ne su „u“ – red.past.) prikaustė ne tik žiūrovų, bet ir Marijaus Mikutavičiaus dėmesį. Tamsiaodė mergina, kurios tėvas brazilas, o mama baltarusė, stebino savo tobula išvaizda. „Galima, aš nieko nesakysiu, o tiesiog tave nuo galvos iki kojų nužiūrėsiu“, – flirtavo Marijus su trumpą raudoną suknelę premjerai apsitempusia Avgustina.

 
Realybės šou dalyvė Avgustuina

Dalyvių gretas taip pat papildė ir dar penki dalyviai – renginių organizatorius Valdas, pravarde Princas, iš Anglijos grįžusi Indrė, žavingasis aktorius Šarūnas, aukle dirbanti namų šeimininkė Elita ir bedarbis Tomas. Pastarasis tikino esąs pasiruošęs laimėti visus dalyvių pinigus. O Marijus pabrėžė, kad Tomas – šlovės ištroškęs vyrukas.

Verslininkė Viktorija (35) – vyriausia realybės šou dalyvė. Nors moteris patikino jau pati turinti 100 tūkst. Lt, papildomi pinigai nepakenks. Priešingai, laimėdama pinigus ji mėgins pamažėl prisikasti prie milijono.

Projekte nusprendė dalyvauti ir trijų vaikų tėtis, treneris Ernestas. O didžiausia staigmena tapo paskutinioji dalyvė. Ji – muzikiniame šou „X Faktorius“ dalyvavusi dainininkė, grupės „4 Roses“ narė Dileta. Ją motociklininkų šalmus užsidėję vyrukai iki „Paslapčių namų“ patalpų palydėjo tiesiog nuo scenos. Merginos atliko hitu tapusią Briano Adamso dainą „All for Love“ ir Dileta buvo palydėta nuo scenos.

„Aš negaliu patikėti, kas čia vyksta? Pas mane to scenarijuje nėra parašyta“, – apie Diletos išvedimą į „Paslapčių namus“ sakė A.Grigaliūnienė.

Didžiausia suma, kurią gali išsinešti realybės šou dalyvis, yra apie 120 tūkst. litų, mažiausiai – 50 tūkst. litų. Užsienyje analoginiuose realybės šou dalyvavusių dalyvių artimieji ieškodavo vietos, kur yra apsigyvenę dalyviai, mėtydavo į langus teniso kamuoliukus, ant kurių būdavo surašytos konkurentų paslaptys, netgi užsakydavo lėktuvus, kurie dangumi skrisdavo su užrašu apie kitų dalyvių paslaptis. Samas patikino, kad lietuviškojo šou apsauga bus griežta, todėl tokių dalykų bus išvengta.

 


Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-23 18:03:55

Niekas nežiūrit ? {#} Aš viena žiūrovė {#}Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Žavinga

Pranešimai: 1135

2013-03-23 21:03:50

As ziuriu.pasidalintas-dziaugsmas,dvigubas-dziaugsmasCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-24 21:03:56

Už ką "sergi" ? LaughingMamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Žavinga

Pranešimai: 1135

2013-03-24 22:03:17

uz Viktorija ir Toma pradzioj visai nieko Ernestas buvo bet iskrito. Gaila

pasidalintas-dziaugsmas,dvigubas-dziaugsmasCituoti
 
     
   
avatar
lorjuod

Pranešimai: 11456

2013-03-25 11:03:25

Ir aš užsikabinau žiūrėt, vaikai vis įjungia, tai kartu ir pasižiūriu, pradžioj iš vis nieko neįkirtau kas čia per šou, dabar jau aiškiau Laughing 
Paveikslelis

Paveikslelis.. Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.Cituoti
 
     
   
avatar
Žavinga

Pranešimai: 1135

2013-03-25 12:03:11

Tomas galetu atsisakyt yprocio krapstyt nosi :-) slyksciai atrodopasidalintas-dziaugsmas,dvigubas-dziaugsmasCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-25 17:03:23

Žavinga

uz Viktorija ir Toma pradzioj visai nieko Ernestas buvo bet iskrito. Gaila
Labiausiai žaidžiantys jie {#} , Tomas tai dar ir linksmuolis {#}{#}Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-03-25 17:03:22

Lorjuod, smagu , kad ir tu prisijungei {#} Kurie paslapčių "ieškotojai" tau labiausiai įsiminė ?Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   
avatar
lorjuod

Pranešimai: 11456

2013-03-26 07:03:37

Renatyte

Lorjuod, smagu , kad ir tu prisijungei {#} Kurie paslapčių "ieškotojai" tau labiausiai įsiminė ?


Jetus, dabar galvoju, kuris čia galėtų būti, gal tas kur dažniausiai su nuoga dupce lakstė {#} Tomas lygtai {#} O šiaip net nežinau ar ką galiu išskirti, man įdomu kai pradeda spėliot {#}
Paveikslelis

Paveikslelis.. Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.Cituoti
 
     
   
avatar
Vitlija

Pranešimai: 9153

2013-03-26 07:03:45


as tai kai tik ijungiu, tai jie vis miega :))))))))))))
Paveikslelis


Paveikslelis


Paveikslelis

FORUMO KONKURSAI:

Cituoti

 
     
   
avatar
siepike

Pranešimai: 6439

2013-03-26 10:03:39

Man tas pat Vitlija :D:D:D:D 

Dar šiandien ryte su vyru juokėmės sakom ir vėl miega :D:D:D
Paveikslelis

Paveikslelis


Paveikslelis


Paveikslelis


PaveikslelisCituoti

 
     
   
avatar
Žavinga

Pranešimai: 1135

2013-03-26 11:03:56

rite tai jie miega,iki kokiu 9 bet galima ziureti ir per tv3play internetu tiesiogiai {#}   buna kartais paziuriu bet nieko ydomaus neuztinku, tik neisivaizduoju kaip jie ten 3 men isbus ,as tai nuproteciau be gryno oro,vien kambaryje sedeti.pasidalintas-dziaugsmas,dvigubas-dziaugsmasCituoti
 
     
   
avatar
Vitlija

Pranešimai: 9153

2013-03-26 11:03:14

siepike

Man tas pat Vitlija <img src=<img src=<img src=<img src= 

Dar šiandien ryte su vyru juokėmės sakom ir vėl miega <img src=<img src=<img src=


maniskis irgi kai pamato kartais sako - ir vel burundukai miega, uztat pavasaris ir neateina :) as tai jiems uzduoti duociau - 6 ryto keltis ir manksta dayt ;)r


Paveikslelis


Paveikslelis


Paveikslelis

FORUMO KONKURSAI:

Cituoti

 
     
   
avatar
Renatyte

Pranešimai: 9980

2013-05-25 19:05:48

Aš už Karoliną {#}

Dar Šarūną palaikau {#}

Manau jie verti laimėti abu {#}Mamukynas -Namai, šeima, vaikai, laisvalaikis, moterisCituoti
 
     
   

sildykpigiau

Pranešimai: 1

2021-05-21 15:05:01

Ar bus naujas sezonas? https://sildykpigiau.lt/dujiniai-katilai/Cituoti
 
     
 

Atsakyti

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
Map
 
 


 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą