Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Auksarankių studija > Namų dekoravimo idėjos > Kalėdų eglutė
Dalintis

Mamos dienoraštis ir Auksarankė siūlo pasidaryti originalią šventinę eglutę.

Turėjau bent kelias idėjas, kaip papuošt savo kambarį šventėms ir nors truputį įnešti šventinės nuotaikos, kurios visai nesijaučia. Bet neturėjau galutinės vizijos, tad ir nieko nedariau. O šįryt ruošiant vaikus į mokyklą tik - dzint - ir pamačiau mintyse ko noriu :) Ir kaip sujungti visus tuos daug dalykų, kurių norėjau, į vieną.

Padariau Kalėdinę eglutę. Jos dydis - 20 cm be kamieno. Gal kiek persistengiau su raštu, bet kai už lango lietus, norisi kažko tokio raityto, kaip vėjas ir pūga :)

Ir dar. Nepatingėjau ir nufotkinau visą procesą. Tad dabar nepatingėsiu ir aprašysiu, kaip dariau :) Pradedam :)

Iš storo popieriaus iškerpu apskritimą, padalinu jį į 8 dalis ir atkerpu 3/8. Pamatuoju lemputės pagrindo skersmenį (spec. liniuote tai padaryt paprasčiau), paskaičiuoju, kiek lempučių ir nupiešiu tiek apskritimų. Jų centruose prakerpu skylutę, kuri bus reikalinga perpiešiant. Perpiešiu visą gėrį ant akvarelinio popieriaus, plius pripiešiu 1 cm pločio kraštą, kurį klijuosiu, iškerpu skylutę. Pamatuoju, ar tinka, ir kerpu toliau. 

     

  Tada popierių paspalvinu: lieju akvarelę. Darbas, kurio neplanavau, bet kažkodėl užsinorėjo. Išpiešiu gal kiek primityvų krengeliukų raštą :P Sukišu visas lemputes.

   

 Suklijuoju šoną. Ooo, kiek prasiknisau, negaliu aprašyt... Reik labai apgalvot, kokio dydžio tie galai nuo lempučių, kad viskas, ir dar laidai, sutilptų. Lyg ir apgalvojau, bet visvien darbo - nerealiai :) Ir nervų :PImu storo popieriaus kamienui ir jį laikinai susuku ant virbalo. Nesuklijuoju. Apvynioju juo laidą. Ir dabar jau suklijuoju. Eglutę statysiu į buvusią siūlų ritę. Joje prapjaunu skylę laidui.  

     

Eglutės apačiai iškerpu apskritimą su dantukais, kurie pasislėps eglės viduje. Eglės apačios apskritime prakerpu angą, sukišu kamieną su laidu, jį priklijuoju. Čia dar vienas dalykas, kurio neapgalvojau. Be tos angos dar teko į šonus prakirpt, nes gi rozetė nepralenda:P Apačią priklijuoju. Dantukai, kaip rašiau, lieka viduje -juos atlenkiam, kai klijuojam.

 

     

  Nenorėjau, kad eglė stovėtu centre, tad priklijavau ją prie šono. O "indelio" vidų prikimšau... sukarpytais tualetinio popieriaus ritinėliais :) Ką radau po ranka, tsakant. Ir dar priklijavau "indui" dugną. Eglės apačios kraštą apklijavau susuktu šilko ar kaip jis ten vadinasi (iš batų dėžės), popierium. Tokiu pat popierium apklijavau "indo" kraštą ir vidų. Tik skirtingom spalvom.

 

     

  Laikas patikrinti, kas gavosi. Hm, neblogai, bet aš norėjau ko kitko :P

Iš to paties plono popieriaus, kuriuo apklijavau "indą", lanksčiau Rejo Kuperio braškes. Tiesa, jos nevisai atitiko tai, ko norėjau, tad gerooookai pakoregavau. Lanksčiau iš 7 cm dydžio kvadratų, o galutinis rezultatas - 2 cm dydžio. Priklijavau visus grožius.

 

     

  Taip atrodo su šviesa. Su dienos šviesa būtų, žinoma, geriau, bet kur gi tu jos rasi vidurnaktį??? :D Ir be šviesos. T.y. tik su švieselėm. Sėdžiu va, grožiuosi, ir šypsausi :) Ne, ne taip šypsausi :), o va taip :D Ramaus, gražaus ir jaukaus pasiruošimo šventėms :) 

  Šaltinis:

http://ranku-darbo-gyvenimas.blogspot.com/

 


 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą