Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Lavinimas > Vaikų darbeliai ir piešiniai > Kiaušinių dienos belaukiant ( kad būtų vaikams ką veikti )
Dalintis

Šis įrašas bus labiau apie tai, ką mes darysim, nei tai ką, jau nuveikėm. Be šventinės nuotaikos, kiaušinio į žaidimus niekaip negalėjau įsiūlyti:)  Žaidimus blogui renkasi Ojukas, tai kiek "prikalbinau" tiek ir turm:)Pradėkim  nuo to, kas paprasčiausia patiems mažiausiems. Dažyti kiaušinį galima dažais, kuriais piešiate. Mažiukai kiaušinį gali tiesiog ridenti dubenėlyje su dažais. Aš siūlyčiau kartoninę dėžę, kad virtas kiaušinis nesusidaužytų. Idėja panašį į dažymą su kamuoliukais , apie kurį jau rašėm.
  

Mes su Ojuku norėjom pabandyti apibarstyti kiaušinius vaškinių kreidelių drožlėm. Tai  - dar vienas paprastas būdas patiems mažiausiems. Susitarkuojat kreidelių likučius, ir apibarstot karštus, ką tik virtus kiaušinius. Mažiukai gali stebėti kaip drožlės tirpsta ir kiaušinis nusidažo.  Tik autorė įspėja nedėti kiaušinių arti vienas kito, ir per daug neužbarstyti, nes vaškas sušąla, ir kiaušiniai sulimpa labai greitai.:)
http://nyctaughtme.blogspot.com/2011/04/my-experience-with-melting-crayon.html


Su Ojuku, tiesa, nudažėm kelis kiaušinius. Pamečiau idėjos autorės linką. Labai atsiprašau. Manau, per Velykas, patogumo dėlei, iš folijos pasidarysim ir padėkliuką (kaip ledams laikyti), kad nevarvėtų dažai.Iš tikrųjų, tai skylutes kiaušinyje dariau ne vien dėl piešimo. Norėjau pabandyti pasigaminti želatininių kiaušinių. Pasidarius skylutę ir išsiurbus skystį, į vidų reikia įpilti želatinos paruoštuką ir įdėti į šaldytuvą. 
http://rootsandwingsco.blogspot.com/2009/03/i-do-not-like-green-eggs-and-ham-dr.html


 Vėliau galima džiaugtis va tokiais įdomiais želė kiaušiniais. Tiesa neapskaičiavau kad su 2 skylutėm, skysčio nepripilsi...:) Tai teks iš naujo savaitgalį gaminti.

Dar gaminsim kiaušininį blizgučių lietų. Vėlgi reikia kiauro kiaušinio lukšto ir lipnios juostos:)Jeigu norit dar ko nors įdomesnio, tai man labai patiko kiaušiniai iš laikraščių ir kiaušiniai iš siūlų:) Reikia klijų ir laikraščio lapelių arba klijų, balionų ir siūlų.
Ir pabaigai įdėja tiems, kurie dažys kiaušinius tradiciškai. Įdėkit kiaušinį į kiaušinio plaktuvą. Mano Ojukas vis pameta iš šaukšto kiaušinį:( Taip daug patogiau nulaikyti.

http://isivaizduokvaikyste.blogspot.com/2012/04/kiausiniu-dienos-belaukiant.html

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą