Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Meniu viršuje > Mamų dienoraštis > Mamos Dianos mintys apie knyga ,,Nesistebėkite stebuklais
Dalintis

Autorius: MD Madikė

Į mano rankas visai atsitiktinai pakliuvo knyga ,,Nesistebėkite stebuklais". Ačiū MAMOS DIENORAŠČIUI už dovaną. Siunčiu savo mintis apie šią knygą. Jau pats knygos pavadinimas NESISTEBĖKITE STEBUKLAIS labai maloniai nuteikia naujiems atradimams, taip ir norisi atsiversti, pažIūrėti, kas bus parašyta. Juk visi žinome, kad gyvenimas nuolat dovanoja mums stebuklus.

Visai neseniai susidomėjau panašios tematikos literatūra. Tiesiog man šiame gyvenimo etape atėjo toks laikotarpis, kai norisi giliau žvelgti į gyvenimą, ieškoti prasmės ir prasmių, gyvenimą matyti ne tik tokį, kokį visi matome - lekiantį kaip pro automobilio langą, kai žmonės nebesuvokia savęs, o tik dirba užprogramuoti kaip robotai. Neskiria laiko nei sau, nei savo mintims, nei vaikams....

Šios knygos kiekvienas puslapis - vis naujos mintys, padedančios matyti ir patariančios kaip gyventi ir kaip matyti aplinką. Pirmiausia reikia darbo ir pastangų pažinti save, norint išsigydyti visas praeities žaizdas. Kiekvienas puslapis - išbaigta mintis apie viltį, meilę, tikėjimą, laimę, ego, nesėkmes ir t.t. Perskaičiau knygą, o jau kitą dieną vėl puslapį atverčiau atsitiktinį ( aš taip mėgstu visas knygas skaityti ). Labai patariančiai ir pamokančiai paaiškinami paprasti dalykai. Kiekvienas puslapis - lyg pamoka naujai dienai.

Knyga mažo formato, puikiai tinkanti kelionei, įsidėti į rankinę ir skaityti laisvu metu, net atostogoms daug vietos lagamine neužims.

Sužavėjo autoriaus rašymo stilius ir kalbos paprastumas. Apksritai kalbant man knyga labai patiko, labai artima mano sielai ir širdžiai. Tiesiog kaip tik man. Tikiu, kad daugelis moterų rastų šioje knygoje sau naudingų dalykų, naujų prasmių, naujų reikšmių. 

Trumpai, bet daugiau ir nežinau ką parašyti, tiesiog puiki knyga kiekvienam.

DianaJeigu ir jūs norite pačios talpinti savo receptus, rankdarbių nuotraukas su aprašymais ar tiesiog dalintis įdomiomis idėjomis svetainėje, rašykite info@mamosdienorastis.lt  Ir netrukus suteiksime Jums tokią teisę ir galimybę.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą