Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > Antrą Šv. Kalėdų dieną vilniečiai bėgs tamsoje
Dalintis

Antrą Šv. Kalėdų dieną vilniečiai bėgs tamsoje

Antrą Šv. Kalėdų dieną visi vilniečiai kviečiami jungtis prie socialinio saugumo akcijos „Būk matomas“ palaikymo, ir sudalyvauti „ARMYDAY naktiniame bėgime“. Bėgimo startas ir finišas bus  Katedros aikštėje.

Bėgimo tikslas - prabėgti Vilniaus tamsiomis gatvėmis taip, kad net juodžiausioje tamsoje kiekvienas bėgikas būtų MATOMAS ir PASTEBĖTAS. Taip pat kartu pasportuoti bei sveikai ir smagiai praleisti laiką. Tuo pačiu atkreipti visuomenės dėmesį į socialinės saugumo akcijos “Būk Matomas” reikšmingumą, ir surinkti lėšų šiai akcijai paremti.

Atšvaitus nešioja tik vienetai

Tamsiu paros metu atšvaitai yra BŪTINYBĖ, tačiau NORS iki šiol apie tai labai daug kalbama, atšvaitai taip ir lieka numesti namuose, ar paslėpti kišenėse. Atšvaitų per metus išdalinama virš 6 mln., t.y. dvigubai daugiau, nei statistiškai yra gyventojų Lietuvoje. Tačiau jie dažniausiai lieka  numesti arba palikti namuose. Tik kas dešimtas pėstysis tamsiu paros metu dėvi atšvaitą.

Akcija “Būk Matomas” keliauja per mokyklas ir deda specialius, nepametamus atšvaitus tiesiai ant viršutinių drabužių. Tai atliekama termo būdu, todėl atšvaitai niekada nepametami,o drabužiai tampa ne tik saugantys pėstįjį bet ir stilingi. Šiuo metu atšvaitų klijavimo akcija „Būk matomas“ aktyviai vyksta Vilniaus mieste, taip pat lygiagrečiai atšvaitai klijuojami Visagine. Jau sekančią gruodžio savaitę  ši akcija iškeliaus į Marijampolę, Kazlų Rūdą ir Prienus.

Nuo angeliuko iki raganėlės

Prie socialinės akcijos “Būk Matomas” prisijungė žinomi Lietuvos žmonės – dainininkai, aktoriai, dizaineriai ir net kunigai. Savo palaikymą ir pritarimą šiai iniciatyvai jie išreiškė patys sukurdami savo atšvaitus, kuriuos mokiniai, klijavimo mokyklose metu, gali patys pasirinkti. Bene simboliškiausiu atšvaitu tapo kunigo Algirdo Toliato sukurtas ANGELIUKAS, kuris pėstįjį saugo ne tik šviesdamas bet ir globodamas. Kitas, labai vaikų megstamas ašvaitas RAGANĖLĖ – dizainerės Žydrūnės Grigonytės simbolis. Gerai žinoma atlikėja Ingrida Kazlauskaitė kartu su savo mama Liveta Kazlauskiene sukūrė šviečiantį obuoliuką, kurio viduje širdelė. „Man obuoliukas kelia daug gražių ir pozityvių asociacijų, visų pirmiausia tai - vaisius, kurį megsta visi vaikai, spalvinimo knygelės taip pat be jų neapsieina,  pradinėse klasėse pirmiausia skaičiuoti moko obuoliukus, tad tokia, lyg savotiška simbolika kelianti jaukias asociacijas su vaikiškumu, žaismingumu ir gamta, o širdelė jame primena ir simbolizuoja, kad myliu juos ir man rūpi jų saugumas. Ačiū mamytei, kuri man padėjo šią idėją suguldyti ant popieriaus lapo ... Eskizas nupieštas būtent jos ranka... Todel jis man turi dar didesnę svarbą. Norėjosi atrasti kažką tokio, kas vaikams būtų artima ir miela nešioti, matyti  ir džiaugtis savo atšvaituku“.

Bėgimo nugalėtojui – prizas: PEUGEOT DVIRATIS

Bėgimas tamsoje bus ne tik puiki atrakcija bei geras būdas pasportuoti po ilgo pasisėdėjimo prie kalėdinės eglutės. 10 km distancijos nugalėtojui organizatoriai įteiks fantastišką PEUGEOT dviratį, kurį įsteigė akcijos “Būk Matomas” vežėjas „PEUGEOT LIETUVA“. „Palaikome šią puikią“Būk Matomas” akciją, nes tokios iniciatyvos yra reikalingos ir sveikintinos. Pėstieji yra eismo dalis, o mes – vairuotojai, tą labai pastebime, ypač tada, kai pėstieji išnyra tamsoje lyg šešėliai. Mūsų įsteigtas prizas PEUGEOT dviratis– tai tik simbolinė Šv. Kalėdų dovana. Kaip sakoma - roges ruošk vasarą, o dvirčius - žiemą“ – teigė PEUGEOT atstovas Lietuvoje Vitalijus Eidimtas.

Bėgs ir dideli ir maži

ARMYDAY bėgimas tamsoje skiriamas ir vaikams ir suaugusiems. Vaikai galės dalyvauti  vaikų sprinte, kurį nubėgę bus apdovanoti smagiomis dovanomis, o taip pat bus pakviesti į Kalėdinės eglutės pasakų klausymo vakaronę. Suaugę galės pasirinkti distanciją pagal savo fizinį pasiruošimą. Bus 5 km ir 10 km distancijos. Visas bėgimas bus unikalus tuo, jog bėgikai apšviesti bus specialiomis priemonėmis, o kartais bėgs absoliučioje tamsoje. Todel visiems dalyviams siūloma turėti bent kokius šviesos šaltinius, o taip pat pasipuošti atšvaitais Originaliausių ir labiausiai apsiatšvaitavusių taip pat laukia kalnas dovanų.

Nebūk nindzė – būk matomas

O kas yra bendro tarp keliuose vaikščiojančių pėsčiųjų ir nindzių? Naktinio bėgimo šukis „Nebūk nindzė – būk matomas“ – pasirinktas neatsitiktinai. Šiek tiek apie tai...

Tamsiausiu metų laiku į gatves išeina „nindzės“. Prisidengdami tyla ir tamsa, jie keliauja gelbėti pasaulio. Tu niekados nepamatysi nindzės, nes jie girdi geriau nei pelėdos, o regėjimo varžybose nugalėtų visas pasaulio kates. Kad įgytų šias savybes, jie treniruojasi visą gyvenimą. Juk visa ninjutsu esmė yra slaptumas, ir gebėjimas išlikti nepastebėtam. Tomis naktimis, kai nori būti matomi, nindzės segasi atšvaitus. Gyvybė – svarbiausia.

Renginys bus kupinas ne tik gero fizinio azarto, bet ir puikios muzikos, kadangi jau 19 val. 10 min.  koncertuos Muzikos Perlų akademijos ir jaunųjų talentų konkurso atlikėjai. Taip pat bus netikėtų staigmenų, kokias gali pateikti tiktai nindzės, todėl būkite matomi ir budrūs. 

Užsiregistruoti į bėgimą galima jau dabar, tad nesnauskite ir padarykite tai iš karto.  http://begimas.bukmatomas.eu/

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą