Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > Kaip užtikrinti, kad skalbimo mašina tarnautų ilgai
Dalintis

Skalbimo mašina – vienas iš svarbiausių buitinių prietaisų kiekvienuose namuose, kuris padeda palaikyti švarą ir tvarką. Tačiau, kad šis prietaisas tarnautų kuo ilgiau ir veiktų nepriekaištingai, būtina tinkamai jį prižiūrėti ir eksploatuoti. Toliau pateikiami patarimai, kaip išlaikyti AEG skalbimo mašiną geriausios būklės ir užtikrinti jos ilgaamžiškumą.

Reguliarus valymas

Norint išlaikyti skalbimo mašiną efektyviai veikiančia, būtina reguliariai atlikti jos valymą. Tai apima ne tik būgno, bet ir kitų svarbių komponentų, pavyzdžiui, skalbimo priemonių dėklo, durų tarpinės ir išorinių paviršių, priežiūrą. Durų tarpinės valymas ypač svarbus, nes būtent čia dažnai kaupiasi drėgmė, kurioje gali pradėti formuotis pelėsis ir atsirasti nemalonūs kvapai. Tinkamas valymas apima ne tik mechaninį nešvarumų šalinimą, bet ir specialių valymo priemonių, kurios pašalina kalkes ir dezinfekuoja, naudojimą. Valant skalbimo mašiną, svarbu atlikti ir "tuščią" skalbimą – paleisti skalbimo mašiną be skalbinių, aukštoje temperatūroje, su valymo priemone, kas ne tik išvalys vidinius komponentus, bet ir pašalins blogus kvapus.

Tinkamas ploviklių ir minkštiklių dozavimas

Ploviklių ir minkštiklių dozavimas turi didelį poveikį ne tik skalbimo kokybei, bet ir skalbimo mašinos veikimui bei ilgaamžiškumui. Per daug naudojamas skalbiklis gali sukelti per didelį kiekį putų, kurios trukdo efektyviam drabužių skalavimui ir gali netgi sukelti mašinos gedimus. Be to, perteklinio ploviklio likučiai gali kauptis mašinos viduje, sukelianti nešvarumų ir mikroorganizmų augimą. Siekiant optimalių rezultatų, svarbu laikytis gamintojo nurodytų ploviklių dozavimo rekomendacijų ir, jei įmanoma, naudoti koncentruotus ploviklius, kurie yra efektyvesni ir reikalauja mažesnio kiekio. Taip pat svarbu atsižvelgti į vandens kietumą ir skalbinių nešvarumo lygį, kad būtų galima tiksliai dozuoti reikiamą ploviklio kiekį.

Skalbimo mašinos filtrų tikrinimas ir valymas

Skalbimo mašinos filtrų reguliarus tikrinimas ir valymas yra būtinas veiksmas, siekiant užtikrinti sklandų ir efektyvų mašinos veikimą. Daugelis skalbimo mašinų turi bent du filtrus – siurblio filtrą ir įleidimo žarnos filtrą. Siurblio filtras apsaugo siurblį nuo didesnių svetimkūnių, pavyzdžiui ar sagų, kurios gali patekti į skalbimo mašiną kartu su skalbiniais. Jei šis filtras užsikemša, gali sutrikti vandens nutekėjimas arba atsirasti kitų problemų. Tuo tarpu įleidimo žarnos filtrai apsaugo mašiną nuo kalkių ir kitų mineralų, esančių vandentiekio vandenyje, kurie gali sukelti užkalkėjimą ir kitus gedimus. Reguliariai tikrinkite ir valykite šiuos filtrus pagal gamintojo nurodymus, kad užtikrintumėte geriausią skalbimo mašinos veikimą ir ilgaamžiškumą.

 

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą