Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > Renkatės čiužinį? 3 patarimai, į ką atkreipti dėmesį
Dalintis

Tobulo čiužinio pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų, kuriuos galite priimti kurdami namus, – juk nuo jo priklauso kokybiškas miegas. Tačiau dėl daugybės skirtingų pasirinkimų gali atrodyti, kad tai neįmanoma užduotis. Ne paslaptis, jog nėra vieno geriausio čiužinio, kuris tiktų visiems, – perkant svarbu atsižvelgti į savo asmeninius poreikius. Tad nuo ko pradėti?

1. Atkreipkite dėmesį į miegojimo pozą / padėtį

Tai – pirmas žingsnis renkantis čiužinio tipą, pritaikytą jums. Dažniausiai čiužiniai apibūdinami kaip minkšti, vidutinio minkštumo, kieti. Siekiant išsirinkti tinkamą, svarbu atsižvelgti į savo miego padėtį:

  • Miegojimas ant šono. Tai dažniausia miego padėtis. Šiai pozai labiausiai tinka minkšti arba vidutinio minkštumo čiužiniai, nes jie padeda išlaikyti stuburą vienoje linijoje. Jei čiužinys per kietas, gali būti per daug spaudžiami klubai ir pečiai.
  • Miegojimas ant pilvo. Mėgstantiems miegoti ant pilvo labiausiai rekomenduojamas kietesnis čiužinys: tokioje padėtyje spaudimo taškai turi nesusmegti.
  • Miegojimas ant nugaros. Šiuo atveju idealiai tinka vidutinio minkštumo čiužinys. Jei naudojate per minkštą arba per kietą čiužinį, rizikuojate, kad jūsų stuburo padėtis nebus tinkama.
  • Miegojimas įvairiomis pozomis. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis vidutinio minkštumo čiužinį – jis geriausiai atitinka įvairias miegojimo padėtis.

Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, visuomet verta išbandyti čiužinį gyvai.

2. Įvertinkite savo kūno sudėjimą

Jei sveriate daugiau, rinkitės kietesnį čiužinį, nes didesnis kūno svoris reiškia didesnį spaudimą. Dėl per didelio spaudimo čiužinys gali įsmigti ir neužtikrinti tinkamos stuburo pozicijos, o tai ilgainiui gali sukelti nugaros skausmą. Mažiau sveriantiems žmonėms rekomenduojama rinktis minkštesnius čiužinius, kurie be didesnio spaudimo tinkamai prisitaikytų prie kūno.

3. Atsižvelkite į savo sveikatos būklę

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatos būklę, problemas. Čiužiniai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų ir pasižymėti skirtingomis savybėmis (pavyzdžiui, hipoalerginėmis), tad drąsiai konsultuokitės su parduotuvėje dirbančiais specialistais. Jie padės atrasti tinkamus variantus, atitinkančius norimą čiužinių kainos ir kokybės santykį.

Kokybiškas čiužinys – tai investicija į jūsų sveikatą ir miego kokybę. Todėl svarbu rinktis aukštos kokybės gaminį, kuris būtų ne tik patogus, bet ir ilgaamžis. Skirkite laiko ir pastangų – pasinaudokite pateiktais patarimais, kurie palengvins šį rinkimosi procesą ir leis mėgautis kokybišku miegu.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą