Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > Tarp geidžiamiausių žaislų – monstrės ir robotai
Dalintis

Tarp TOP 5 geidžiamiausių žaislų Lietuvoje – lėlės monstrės ir robotai

28 eurai – tiek vidutiniškai vieno vaiko kalėdinei dovanai skiria lietuviai. Šią sumą padauginus iš vaikų iki 13 m. amžiaus skaičiaus, gaunama įspūdinga suma – daugiau nei 9 mln. eurų. Didžioji dalis šių pinigų skiriama įsigyti žaislams – tiems, kurių labiausiai geidžia mažieji. Įdomu, kokie tai žaislai?

„Vaikų norus formuoja tai, ką jie mato televizorių ekranuose, kino teatruose, reklamose, todėl nieko nuostabaus, kad būtent iš ekranų nužengę žaislai yra vieni populiariausių. Mažiesiems taip pat patinka viskas, kas susiję su technologijomis – tai žaislai robotai su balso atpažinimo funkcija, išmanieji laikrodžiai ir pan. Galima teigti, kad viskas, kas eina koja kojon su technologijomis, tampa TOP‘u“, – sako parduotuvių tinklo „Žaislų planeta“ marketingo specialistė Agnė Uleckaitė. Ji taip pat pastebi, kad jau kelerius metus iš mados neišeina ekologiški, mediniai žaislai – jų labiausiai ieško mažesnių vaikų tėveliai, o vienas svarbiausių kriterijų renkant žaislą yra kokybė.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiai – tai laikotarpis, kai parduodama daugiausiai žaislų. A. Uleckaitė pastebi, kad tiek pernai, tiek šių metų žaislų tendencijos panašios, todėl ieškantys dovanų mažiesiems, idėjų gali pasisemti iš 2014 m. kalėdiniu laikotarpiu daugiausiai parduotų žaislų sąrašo. Remiantis vieno didžiausių žaislais prekiaujančių tinklų „Žaislų planeta“ duomenimis, tokie Lietuvoje buvo:

1.   Šuo robotas, kuris reaguoja į balsą, šviesą bei garsą, atlieka tam tikras komandas, vizgina uodegą, graužia bei žaidžia elektroniniu kaulu. Šis žaislas – puikus tikro augintinio pakaitalas, tik valdomas išmaniosiomis programėlėmis.

2.  „Lego“ konstruktorius – tai jau klasika tapęs, vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų visame pasaulyje. Tiesa, šiandieninis žaidimas gerokai ištobulintas ir mažai primena pradinį variantą – į konstruktorių integruoti šiandieninių filmų herojai, o kai kurios konstrukcijos tokio sudėtingumo, kad jas konstruojant turi ką veikti ir 14-metis paauglys.

3.   Mokomasis pasaulio gaublys – ne tik suteikia vaikui galimybę pažinti įvairias pasaulio vietas, bet ir linksmai praleisti laiką vairalazde valdant aplink gaublį skraidantį lėktuvėlį. Lėktuvo pilotas, skrisdamas aplink pasaulį, supažindina vaiką su žemynais, užsienio tautybių žmonėmis, muzika, įžymiomis vietomis, pateikia užduočių.

4.   Lėlės monstrės – tai 2010 m. išpopuliarėjusios ir vis dar visame pasaulyje labai mėgstamos, dažnai tradicinę barbę pakeičiančios, lėlės. Jų kūrėjas įkvėpė monstrų, demonų ir siaubo filmai, todėl lėlių išvaizda nė kiek neprimena įprastos lėlės. Kiekviena lėlė yra išskirtinė, sukurta pagal tam tikrą personažą, turinti savo istoriją. Iš viso yra daugiau nei 50 skirtingų lėlių.

5.   Vėžliukai Nindzės – daugeliui gerai pažįstami personažai, išpopuliarėję dar 9-tame dešimtmetyje. Šių personažų figūrėles vaikams ne tik smagu kolekcionuoti, bet ir kurti savo kovos prieš blogį istoriją, kurioje paprasti vėžliukai tampa linksmais mutantais nindzėmis ir kartu su savo mokytoju Splinteriu kovoja prieš blogio jėgas.

Visame pasaulyje geidžiamiausių žaislų tendencijos panašios kaip ir Lietuvoje. Remiantis internetinio tinklapio „The toy insider“ sudaromais populiariausių žaislų sąrašais, šalia minėtų žaislų verta pamąstyti apie kalbančią lėlę, animacinių filmų, pavyzdžiui, „Ledo šalis“, herojų figūrėles, piešimo, naudojant 3D technologiją, rinkinį, žaislinius šautuvus ir pan.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą