Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Mamos kampelis > Patarimai mamai > Kaip po gimdymo greičiau atgauti formą?
Dalintis

Naujai „iškeptas“ mamytes gana dažnai kankina vienas ir tas pats klausimas: kaip po gimdymo kuo greičiau atgauti formą? Žinoma, šiuo laikotarpiu tikrai nestinga įvairių rūpesčių, todėl ne kiekviena mamytė gali sau leisti lankytis sporto klube. Vis dėlto, tam tikri patarimai jums gali padėti greičiau atgauti formą ir be ypatingai didelių pastangų, taigi, kaip tą įgyvendinti?

Sportuokite namuose

Jei neturite, kas galėtų prižiūrėti mažylį, mankštinkitės namuose. Mankštindamasi koncentruokitės ne tik į pilvo presą, bet į viso kūno stiprinimą, nes tai padės sudeginti daugiau kalorijų ir leis gerokai greičiau atgauti formą. Jei anksčiau daug vaikščiojote pėsčiomis ar bėgiojote, jums tikrai pravers ėjimo takelis, kuris padės palaikyti fizinį aktyvumą net ir pačiais žvarbiausiais orais. Šiuolaikiniai treniruokliai veikia pakankamai tyliai, todėl jums nereikės nuogąstauti, kad besimankštindama galite pažadinti mažylį.

Trumpos, bet dažnos treniruotės

Treniruotėms tikrai nebūtina skirti labai daug laiko: geriau mankštinkitės trumpiau, bet dažniau. Tai padės greičiau sureguliuoti medžiagų apykaitą, taigi, ankstesnes formas galėsite atgauti gerokai greičiau. Net ir tuomet, jei mankštinsitės vos po dešimt minučių, tokios treniruotės privers dirbti jūsų medžiagų apykaitą.

Sveikai maitinkitės 

Venkite užkandžių ir menkaverčių maisto produktų. Tai, ką valgote jūs, gauna ir jūsų kūdikis, todėl pasistenkite atsispirti pagundoms. Sumažinkite suvartojamo cukraus kiekį iki minimumo: maitinimo laikotarpiu jums reikia angliavandenių, kurių geriausia gauti iš vaisių ir daržovių, bet ne iš bandelių ar kitų saldžių kepinių.

Gerkite daug vandens

Žindymo laikotarpiu ypatingai svarbu gerti pakankamai vandens, todėl su savimi visada turėkite buteliuką vandens. Kas kartą, kuomet ruošiatės maitinti kūdikį krūtimi, išgerkite bent dvi stiklines vandens. Nors tai atrodo smulkmena, tačiau iš tiesų taip nėra: vanduo padeda palaikyti fiziologinius procesus, dėl kurių atgauti galite greičiau atgauti formą.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą