Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > 3 būdai, kaip stiprinti emocinį ir fizinį artumą poroje
Dalintis

Poros santykiuose dažnai susiduria su įvairiais iššūkiais, kurie gali stipriai atitolinti. Jeigu dažnai nesutariate, jaučiatės pasimetę ar praradę aistrą – tai gali būti ženklas jums kartu su partneriu pradėti ieškoti būdų, kaip stiprinti tarpusavio ryšį ir atgaivinti jausmus. Iššūkiai gali tapti galimybe žengti žingsnį geresnių ir tvirtesnių santykių link. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime 3 patarimus, kurie jums gali padėti puoselėti jūsų santykius, artumą.

Atviras ir nuoširdus bendravimas

Tinkama komunikacija yra vienas svarbiausių dalykų poroje. Raskite laiko vienas kitam ir nebijokite komunikuoti apie savo jausmus, mintis, baimes ar problemas. Išsakykite partneriui tai, kas tuo metu jums yra svarbiausia. Žinoma, svarbu ne tik dalintis savo mintimis ir jausmais, bet ir gebėti klausytis savo partnerio, emociškai jį palaikyti, kai to reikia.

Pokalbis poroje yra naudingas – tai galimybė geriau suprasti vienas kitą, eiti į kompromisus ir atrasti būdus, kaip spręsti iškilusias problemas santykiuose. Jeigu pokalbis nesivysto natūraliai, suplanuokite pasimatymą, kurį skirstie ne buities klausimams, o atviram minčių išdėstymui. Beje, čia padėti gali ir specialiai poroms skirtos klausimų kortelės.

Intymaus gyvenimo paįvairinimas

Fizinis artumas kartais būna pamirštas, ypač tuomet, jeigu pora santykiuose yra ilgą laiką. Tačiau poroje net ir menkiausios smulkmenos yra svarbios: švelnūs prisilietimai, apkabinimai, bučiniai, glamonės ar laikymasis už rankų suteikia teigiamų emocijų, stiprina emocinį artumą.

Taip pat galite pabandyti paįvairinti savo intymų gyvenimą įsigydami jūsų porai labiausiai tinkančių erotinių prekių, pavyzdžiui, galite įsigyti seksualius apatinius, stimuliuojančius įvairių dydžių prezervatyvus, masažinius lubrikantus ar erotinius žaidimus romantiškam vakarui.

Kokybiškas laikas kartu

Galima drąsiai teigti, jog reguliariai praleidžiamas kokybiškas laikas su partneriu yra ilgalaikių santykių pagrindas. Trumpos savaitgalio išvykos, romantiškos vakarienės, naujos veiklos, filmas, pasivaikščiojimai gamtoje bei kitos jums abiems įdomios pramogos, kurios atitolina buitį bei rutiną – visa tai leidžia kurti gilesnį ir stipresnį ryšį.

Rūpinkitės savo santykiais nuolatos ir nepamirškite, jog kiekviena pora yra unikali. Todėl labai svarbu atrasti tokius būdus, kurie būtų veiksmingi konkrečiai jūsų porai. Nors emocinio ir fizinio artumo stiprinimas reikalauja laiko ir pastangų, tačiau tai gali padėti kurti sveikus ir visaverčius santykius. Jeigu susiduriate su iššūkiais poroje ir nežinote, kaip juos įveikti – kreipkitės į profesionalų santykių ekspertą ar porų psichologą.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą