Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Mamos kampelis > Patarimai mamai > Kokį langų uždengimo būdą rinktis vaiko kambariui?
Dalintis

Vaiko kambario įrengimas – atsakingas ir kruopštus darbas, čia reikia itin daug dėmesio skirti ne tik prie kitų erdvių derančiai stilistikai, bet ir funkcionalumui bei praktiškiems pasirinkimams. Įrengiant šią namų erdvę, svarbu ne tik įsigyti funkcionalius baldus, bet ir pasirinkti tinkamus langų uždengimus. Nuo jų priklauso erdvės jaukumas, praktiškumas ir lengvesnis optimalios temperatūros palaikymas. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime vienus populiariausių pasirinkimų bei jų privalumus.

Roletai

Dėl savo universalumo ir funkcionalumo, roletai yra bene vienas populiariausių pasirinkimų. Platus audinių atspalvių ir raštų pasirinkimas leidžia lengvai sukurti jaukią ar net teminę atmosferą. Be to, šiandien galima rinktis ne tik įprastus, bet ir blackout audinius, kurie nepraleidžia saulės šviesos. Tokio tipo roletai itin praverčia pačių mažiausiųjų kambariuose, kai norima maksimaliai užtemdyti kambarį pietų miegui.

Žaliuzės

Žaliuzės yra praktiška alternatyva universaliems roletams. Šiandien galima įsigyti vertikalias, horizontalias arba plisuotas žaliuzes. Visos jos išsiskiria savo dizainu ir valdymo galimybėmis. Kalbant apie vaiko kambario įrengimą, puikus pasirinkimas galėtų būti gofruotos žaliuzės. Būtent šis variantas šiandien itin paklausus. Kodėl?

Tokio tipo žaliuzės gali būti įvairių neutralių ir ryškių spalvų, taigi yra platus pasirinkimas pagal kuriamą interjerą. Be to, lengvas valdymas ir skirtingos plisuotų žaliuzių padėtys leidžia jas užfiksuoti ties lango viduriu, apačioje ar viršuje. Tokiu būdu galima lengvai kurti norimą privatumo lygį ir džiaugtis natūralia šviesa kambaryje. Taip pat svarbu paminėti, kad plisuotos žaliuzės puikiai tinka nestandartiniams langams.

Specifinis gofruotų žaliuzių dizainas taip pat mėgstamas dėl geresnių izoliacinių savybių ir optimalios temperatūros palaikymo.

Romanetės

Žaismingo dizaino romanetės yra puiki alternatyva užuolaidoms. Kitaip nei šios, romanetės yra lengvai valdomos, pasižymi paprasta priežiūra ir palieka daugiau erdvės. Platus spalvų raštų ir ornamentų pasirinkimas leis lengvai derinti romanetes prie kambario sienų ar kitų interjero detalių spalvos.

Tai vienos iš populiariausių idėjų, kaip galima uždengti vaiko kambario langus. Ieškant tinkamiausio būdo, svarbu į šį procesą įtraukti ir vaiką, juk jis daugiausia laiko praleis savo kambaryje. Žinoma, svarbu įvertinti ir funkcionalumą, ir saugumą – yra variantų, kurie turi valdymo mechanizmus be įvairiausių virvelių ir grandinėlių. Kai kuriuos langų uždengimus galima ir automatizuoti, kas yra ir patogu, ir leidžia atsisakyti papildomų rankiniam valdymui reikalingų detalių.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą