Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Pranešimai spaudai > Pranešimai spaudai :) > Krūtų tobulinimo operacija: 5 priežastys, kodėl moterys ją renkasi
Dalintis

Krūtų didinimas implantais yra viena populiariausių plastinių operacijų visame pasaulyje. Daugeliui moterų sprendimas pasididinti krūtinę yra labai asmeniškas, jį lemia įvairios priežastys. Dėl nėštumo, genetikos, svorio kritimo ar senėjimo procesų pakitus krūtinei, moterys ieško būdų, kaip padailinti krūtinę. Ši procedūra pasirenkama dėl įvairiausių priežasčių, vis dėlto, dažniausiai šis sprendimas priimamas būtent dėl estetinių. Taigi, šiame straipsnyje aptariame, kokios priežastys neretai lemia sprendimą pasirinkti šią operaciją.

Krūtų korekcija po nėštumo ir žindymo

Visi žinome, kad nėštumas bei žindymas keičia moters kūną, ypač krūtinę. Po nėštumo ir žindymo laikotarpio krūtinės apimtys gali sumažėti, krūtys prarasti formą bei stangrumą. Tokiu atveju neretai svarstoma krūtinės pakėlimo bei krūtų didinimo operacija implantais arba riebalais – krūtinė atrodo pilnesnė, įgauna formą, stangrumą. Ši procedūra gali suteikti galimybę moterims ir vėl pasitikėti savimi.

Asimetriškos krūtinės tobulinimas

Daugelio moterų krūtys nėra simetriškos ir tai yra visiškai normalu. Tačiau kartais asimetrija yra itin matoma – tai gali būti tiek dėl krūtų dydžio, tiek formos ar spenelių išvaizdos bei padėties. Tuomet neretai iš kelių procedūrų susidedanti krūtinės plastinė operacija suteikia galimybę ne tik padidinti krūtinę, bet ir pakoreguoti asimetriškas krūtis, spenelių išvaizdą. Taigi, krūtų didinimo ir formos koregavimo procedūra suteikia galimybę pakoreguoti krūtinę pagal kiekvienos moters poreikius.

Kūno linijų proporcijų dailinimas

Amžius taip pat gana stipriai gali paveikti krūtinės išvaizdą. Su amžiumi krūtys gali suglebti, prarasti apimtį, o tai gali kelti didelį diskomfortą, nepasitikėjimą savimi. Žinoma, nedidelė krūtinė gali būti ir genetiškai. Bet kuriuo atveju, pilnesnės ar formą vėl įgavusios krūtys keičia kūno linijas, neretai šios atrodo proporcingiau.

Didesnis pasitikėjimas savimi

Krūtinės didinimo ir formos patobulinimo procedūros daugeliui dėl krūtinės kompleksuojančių moterų suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Po operacijos moterys dažnai jaučiasi labiau patenkintos bendra savo kūno išvaizda ir formomis. Natūralu, kad visos aukščiau išvardintos išspręstos estetinės problemos suteikia naują žvilgsnį į savo kūno linijas.

Ilgai išliekantys rezultatai

Naujos kartos implantai pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir ilgaamžiškumu, todėl rezultatais moterys gali džiaugtis ilgus metus. Nors ši procedūra pasižymi ilgaamžiškumu, svarbu reguliariai pasitikrinti krūtinę. Taip pat, po gydytojo individualiai numatyto laiko, implantai keičiami kitais dėl didėjančios galimų implantų įtrūkimų ir kitų susijusių komplikacijų rizikos.

Tai tik kelios estetinės priežastys, dėl kurių neretai pasirenkama tobulinti krūtinę. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, kartais sprendžiamos ir kitos, nebūtinai estetinės problemos. Vis dėlto, jau kelintus metus iš eilės krūtinės didinimas išlieka viena populiariausių operacijų  – ar tai būtų didinimas implantais, ar savais riebalais, ar net abiejų šių variantų kombinacija.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą