Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Mokinukas > Vaikas ir aplinka > Jei jūsų paauglys ieško darbo...
Dalintis

Vasara jau įpusėja, vieni jau atostogavome, kiti dar tik ruošiamės. Pats metas pagalvoti, ar mes patenkinti savo vaikų atostogomis. Daugelis mūsų jau nebeturime gerųjų močiučių kaime, kurios visą vasarą ganytų mūsų mažuosius. Vyresni vaikai nosį riečia ir nenori niekur keliauti iš miesto, nes kaime ar sodyboje juk nėra kompiuterio, o jeigu nėra ir televizoriaus, tai ir visai nebus ką veikti. Tad visai nenuostabu, kad vaikų atostogos tėvams virsta tikru galvos skausmu. Dirbantys tėvai daugių daugiausiai gali kartu  atostogauti keturias savaites, o ir vaikų stovyklos taip pat trunka tik 10 dienų. Tad išėję į darbą tikrai nerimaujame, ką kiauras dienas veikia mūsų vaikai, o ypač paaugliai.
 
“Mūsų mieste vaikų atostogos tikrai yra probleminis dalykas, - pasakoja panevėžietė Deimantė,- iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad 10 dienų stovykla nėra taip jau brangu, kainuoja per 400 litų, bet kai noriu išleisti du vaikus, juos nuvežti ir parvežti iki vietos, įdėti kelis litus savoms išlaidos, nupirkti maisto įsidėti, suma perkopia 1000 litų, mūsų šeimai – tai tikrai nėra maži pinigai”.
 
“Šiais laikais tėvams ganėtinai sudėtinga sugalvoti, kuo užimti vaikus visą vasarą, - pasakoja vilnietis Liutauras, - kai prisimenu save vaikystėje, mūsų tėvams šitų problemų tikrai nebūdavo. Visas laikas būdavo suplanuotas. Pirmą mėnesį praleisdavau kokioje nors darbo ir poilsio stovykloje, dažydavome vamzdžius, kraudavome šieną, užsidirbdavome pinigų. Antrą mėnesį praleisdavau kaime pas močiutę, ten irgi tekdavo paplušėti, bet likdavo laiko ir pramogoms, žuvį gaudydavome, o paskutinį mėnesį dažniausiai tėvai veždavosi prie jūros ar dar kur toliau”.
 
Vaikai vasarą svajoja apie pramogas, nori keliauti su tėvais, susirasti naujų draugų stovyklose, bet daugelis nori ir padirbėti.
 
Kalbamės su Lietuvos darbo biržos Darbo pasiūlos ir paklausos skyriaus vedėja Inga Buckaite.
 
Paauglių tėvai neretai skundžiasi, kad per vasaros atostogas jų vaikai norėtų ne tik poilsiauti, be ir padirbėti, ar jiems galėtų padėti Darbo birža?
 
Moksleivių noras dirbti yra sveikintinas reiškinys. Tai yra geriau nei trintis gatvėje. Darbo birža kviečia, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais kreiptis į didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančius jaunimo darbo centrus. Jie yra Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Alytuje ir Akmenėje. Tose teritorijose, kur nėra Jaunimo darbo centrų, jaunimą kviečiame kreiptis į teritorinius Darbo biržos padalinius.
 
 Kokio darbo gali tikėti paaugliai?
 
Jaunimas nuo 14 iki 16 metų gali dirbti tam tikrus darbus, kurie nereikalauja fizinio pasirengimo, tai darbai daržuose, augalų priežiūra, ravėjimas, vaistažolių skynimas, reklaminių skrajučių platinimas, prekių rūšiavimas, etikečių klijavimas, reklamos dalinimas. Vyresni  kaip 16 metų moksleiviai gali dirbti sudėtingesnius darbus. Tačiau yra tam tikri apribojimai. Tai negali būti fiziškai ir psichologiškai sunkus darbas, negali būti naudojamos sveikatai kenksmingos medžiagos, negali dirbti darbo, kuriame yra didesnė nelaimių ar nelaimingų atsitikimų galimybė. Darbo biržoje registruojama nemažai pasiūlymų žemės ūkio sektoriuje, tai yra įvairių daržų priežiūra, sodybų tvarkymas. Prekybos centrai registruoja nemažai darbo pasiūlymų, tai ir vežimėlių surinkimas, etikečių klijavimas, prekių dėliojimas. Moksleiviai gali dirbti ir kūrybiškesnius darbus, tai yra dirbti vadybininko padėjėjais ar reklamos srityje, jeigu turi tam reikalingas savybes. 
 
Darbo biržos specialistė Inga Buckaitė tvirtina, kad nepilnamečiai gali ir patys kreiptis į Darbo biržą.  Jeigu nori, Jaunimo darbo centruose gali apilankyti su tėvais ar su draugais. Apsilankę Darbo biržoje jauni žmonės gali sužinoti ne tik darbo pasiūlymus vasaros atostogoms, bet sužinoti, kokios profesijos bus reikalingos artimiausiu metu. 
 
Kokių dokumentų reikės norint įsidarbinti? “Darbdaviui reikia pateikti gimimo liudijimą, raštišką leidimą iš mokyklos, taip pat tėvų sutikimą, leidžiantį nepilnamečiui dirbti. Taip pat būtina pažyma iš šeimos gydytojo”, - sako I.Buckaitė.
 
Atlygis už darbą yra darbdavio ir darbuotojo susitarimo dalykas, bet nepilnamečiai negali uždirbti mažiau nei šalyje nustatytas minimalus darbo užmokestis. Nepilnamečiai, jų tėvai bei darbdaviai turėtų žinoti, kad vaikai gali dirbti ne pilną darbo dieną. Pasak Ingos Buckaitės, moksleivis nuo 14 iki 16 metų gali dirbti ne daugiau kaip 7 valandas, bet darbo užmokestis turi būti garantuotas ne mažesnis kaip minimalus. Nuo 16 iki 18 metų jaunuolis gali dirbti jau 8 darbo valandas. Taip pat yra apribojimai, kad vaikams nuo 14 iki 16 metų darbas negali tęstis ilgiau nei 20 val. ir neprasidėti anksčiau nei 6 val. ryto. 16-18 metų jaunimas gali dirbti ne ilgiau kaip ir 22 valandos, o darbo pradžia – ne vėliau kai 6 val. ryto.
 
Darbo biržos specialistė pataria tėvams palydėti savo vaiką pas konkretų darbdavį, padėti užpildyti reikiamus dokumentus. Taip jie bus tikri, kad vaikas įsidarbino legaliai, yra saugus. I.Buckaitė tvirtina, kad įdarbinant nepilnametį, turi būti sudaroma darbo sutartis ir laikomasi visų reikalavimų.
 
Auksė Kontrimienė

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraiGRETHE Data: 2024-05-17 15:05:28
Dėmesio, buvo puiku žinoti, kad yra kažkas, kas žino apie griuvimą ir atsikėlimą. Aš visada lieku nuolankus ir niekada nepasiduodu, o kad Allanas Finance tai pamatytų manyje, esu tikrai dėkingas už suteiktą finansinę pagalbą. Tai geriausia paskolų internetu bendrovė! Palūkanų norma yra labai šauni ir jie jas padalina taip, kad galėsite mokėti be streso. Žmonės, su kuriais susidūriau, buvo labai mandagūs, paslaugūs ir man padėjo kuo greičiau. Jie viską aiškiai paaiškino ir atsiuntė dokumentus el. paštu ASAP. Lėšas mano sąskaitoje jie turėjo per porą dienų. Labai rekomenduočiau Allan Finance (allanfinancialinvestment@yahoo.com)

Endre Data: 2024-04-24 11:04:19
Sveiki, Esame sertifikuoti, kad galėtume pasiūlyti šių tipų paskolas ar bet kokį finansavimą: Privati paskola? Verslo paskolos? Skolos konsolidavimo paskola? Pagerinti savo namus? Investicinė paskola? Ar yra kreditų? Asmeninės paskolos? Komercinės paskolos? Kombinuota paskola? Konsolidacinės paskolos? Jei susidomėjote, susisiekite su mumis: (dakany.endre@gmail.com) Skubus paskolos pasiūlymas.

Endre Data: 2024-04-24 11:04:24
Sveiki, Esame sertifikuoti, kad galėtume pasiūlyti šių tipų paskolas ar bet kokį finansavimą: Privati paskola? Verslo paskolos? Skolos konsolidavimo paskola? Pagerinti savo namus? Investicinė paskola? Ar yra kreditų? Asmeninės paskolos? Komercinės paskolos? Kombinuota paskola? Konsolidacinės paskolos? Jei susidomėjote, susisiekite su mumis: (dakany.endre@gmail.com) Skubus paskolos pasiūlymas.

Laura Data: 2024-04-09 18:04:48
Esu tikrai dėkingas Viešpačiui, kad jis nukreipė mane teisingu keliu, kuris leido man šiandien gauti paskolą po to, kai sukčiai atplėšė iš manęs pinigus. Jei atsidūrėte sudėtingoje situacijoje ir norite gauti paskolą iš patikimo ir sąžiningo žmogaus, nedvejodami susisiekite su WESTLAKE LOAN šiuo adresu: Loanwestlake@gmail.com Telegram___https://t.me/loan59

Westlake Loan Data: 2024-04-09 16:04:21
Sveiki, siūlome greitą paskolą.... Ar esate verslininkas ar moteris? Ar patiriate finansinę įtampą? Ar jums reikia paskolos norint pradėti savo verslą? Ar turite mažas pajamas ir jums sunku gauti paskolą iš vietinių bankų ir kitų finansinių institucijų? Čia yra atsakymas į mažą 2% paskolos normą, susisiekite su mumis dabar adresu Loanwestlake@gmail.com Telegram___https://t.me/loan59

Endre Data: 2024-03-31 21:03:36
Sveiki, Esame sertifikuoti, kad galėtume pasiūlyti šių tipų paskolas ar bet kokį finansavimą: Privati paskola? Verslo paskolos? Skolos konsolidavimo paskola? Pagerinti savo namus? Investicinė paskola? Ar yra kreditų? Asmeninės paskolos? Komercinės paskolos? Kombinuota paskola? Konsolidacinės paskolos? Jei susidomėjote, susisiekite su mumis: (dakany.endre@gmail.com) Skubus paskolos pasiūlymas.

Jarda Bouzek Data: 2024-03-29 01:03:31
Urgent loan offer. Do you need a debt settlement loan to pay off your bills? Want to control your debt today? Business loan extension offer now? Do you need a loan to pay off a bill? Do you need a loan? Do you need a personal loan? Loan for business expansion? Business Start Up, Education, Debt Consolidation Loan for Hard Money Loan for Anything? We offer a loan without a credit check with a low interest rate of 2% of the loan, Email: ( inforamzanloan@gmail.com )

Theresa Bernard Data: 2024-03-29 01:03:03
Ar jums reikia paskolos? Ieškote Finansų? Ar ieškote paskolos, kad padidintumėte savo verslą? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mumis ir gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti ir gauti norimą paskolą. Mes siūlome visų rūšių paskolas, tiek asmenines, tiek verslo paskolas su mažiausia 1% palūkanų norma trumpalaikiai ir ilgalaikiai, nes mūsų paskolos gavimo iš mūsų įmonės procesas yra greitas ir paprastas, susisiekite su mumis šiandien el. paštu: inforamzanloan@gmail.com

loan Offer Data: 2024-02-14 18:02:37
Do you need a loan? we offer all types of loans, and our offer is fast, safe and very reliable. profit from 2000 euros to 5 million. contact us now to get a loan at a good rate2%. Kindly contact us for more information on how to get started: no matter your location sumitihomelend@gmail.com (WhatsApp) number +918131851434 Mr. Damian Sumiti

West Lake Data: 2024-01-13 00:01:16
Mes siūlome greitą paskolą asmeninei arba komercinei, paskolas investicijoms ir nekilnojamojo turto įsigijimui. Mes siūlome paskolas su 2% palūkanų norma suprantamomis sąlygomis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su el. paštu: Loanwestlake@gmail.com

Nespoksok Apaksi Data: 2023-12-13 12:12:32
Sveiki visi, mano vardas yra Nespoksok Apaksi, aš esu iš Lietuvos, aš ką tik gavau paskolą iš ponios Patricia Kingsman paskolų bendrovės, tai yra nauja teisėta 2023 m. paskolų bendrovė ir neilgai trukus aš iš jų gavau paskolą, gavau paskolą iš jų šiandien ir Dabar, kai skelbiu šį pranešimą, labai džiaugiuosi, kad ši įmonė yra tikrai puiki, todėl visi, kuriems reikia paskolos, susisiekite su šia įmone, jie yra tikrai puikūs. paštas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Ieva Jarušauskaitė Data: 2023-12-12 22:12:11
Mano vardas yra Ieva Jarušauskaitė ir aš esu iš Šiaulių, ką tik gavau paskolą iš Patricia Kingsman paskolų bendrovės ir girdėjau apie šią įmonę ir maniau, kad tai netikra įmonė, bet dabar aš labai laimingas, kad ši įmonė man padėjo ir 100% ši įmonė yra tikra, todėl visiems, kuriems reikia paskolos, tai yra tinkama įmonė, nuo kurios dabar gali kreiptis dėl 250 000,00 eurų paskolos savo verslui ir ši įmonė man nedelsdama padėjo. Esu labai laimingas, kad liudiju šią įmonę, nes aš mačiau, kaip tai daro kiti žmonės, ir džiaugiuosi, kad esu tarp žmonių, kurie dalijasi liudijimais, kaip ši įmonė man padėjo, todėl visi, jei jums reikia tikros paskolos, yra jūsų pagalbininkas. jų kontaktinė informacija yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Liudvika Butkienė Jurgita Data: 2023-12-12 22:12:47
Laba diena Mano vardas Liudvika Butkienė Jurgita aš esu iš Lietuvos ši įmonė Patricia Kingsman žmonės kalba apie tai tikra, aš niekada nenorėjau paskolos, bet aš tiesiog pasakiau, kad turėčiau išbandyti šią įmonę ir pažiūrėti, ar tai, ką žmonės sako, yra tiesa, ir aš kreipiausi dėl Paskola iš jų vakar ir aš ką tik gavau savo paskolą iš Patricia Kingsman paskolų bendrovės, bet kas, jei perskaitėte šį pranešimą ir jums reikia paskolos prašymo iš šios bendrovės, nes jie ketina jums padėti. Ši įmonė yra vienintelė įmonė, siūlanti tikrą paskolą internetu. Paskola, kurią kreipiausi iš jų, buvo 75 000,00 eurų ir per 8 valandas gavau paskolą, kad mano draugai nebūtų apgauti, jei jums reikia tikros paskolos, tai yra tinkama įmonė, iš kurios kreiptis. Jei jus domina paskolos, jų el. pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Rimtautas Vizgirda Važgėla Data: 2023-12-12 22:12:21
Mano vardas Rimtautas Vizgirda Važgėla. Aš esu iš Klaipėdos Lietuvos, noriu parašyti internete, kad jei jums reikia tikros paskolos Patricia Kingsman yra tikroji paskolų bendrovė, kuri suteikia paskolą, praėjusią savaitę penktadienį kreipiausi dėl paskolos iš šios įmonės ir ką tik šiandien gavau paskolą iš jos. visi, jei jums reikia tikros paskolos be apgaulės, tai yra tinkama įmonė, iš kurios kreiptis, todėl įmonė yra tikrai puiki ir jie yra tikri tiek daug žmonių, kurie buvo apgauti, jei jums reikia paskolos be apgaulės, tai yra tikra įmonė, kuri suteikia paskolas Aš kreipiausi dėl paskolos iš šios bendrovės Patricia Kingsman ir šiandien gavau paskolą, todėl bet kuris žmogus visame pasaulyje, jei jums reikia tikros paskolos, suraskite šią įmonę ir būkite tikri, kad ši įmonė sukels šypseną jūsų veidui. su įmone galima susisiekti el. paštu, jos pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Ačiū visiems, kurie perskaitys šį pranešimą, ši įmonė nežino, kad tai darau tik dėl žmonių, kuriems reikia tikros paskolos, kad būtų saugūs.

Virginia Ulrich Data: 2023-12-12 22:12:55
Mano vardas Virginia Ulrich, aš esu iš Lietuvos, ką tik gavau paskolą iš naujos teisėtos 2023 m. paskolų bendrovės, o įmonės, kuri man padėjo gauti paskolą šiandien, pavadinimas yra Patricia Kingsman paskolų bendrovė. Jie yra pati gražiausia paskolų bendrovė, kurią aš kada nors turėjau. man vakar pareikalavau paskolos ir vienintelis dalykas, kurį padariau, tai sumokėjau pervedimo mokestį, kurį jie pasakė, kad turėčiau sumokėti, ir iš karto sumokėsiu per kitas 8 valandas, kai buvau su paskola, atsiprašau, negaliu pasakyti kiek jie man padėjo, bet tai yra didelė pinigų suma, todėl visi, jei jums reikia tikros paskolos, tai yra tinkama paskolų bendrovė, kuri gali susisiekti su jų pašto adresu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Giedrė Žėkienė Data: 2023-12-12 22:12:39
Sveiki visi Mano vardas Giedrė Žėkienė, aš esu iš Lietuvos ir gyvenu Vilniaus mieste, ieškojau paskolos internetu ir gaunu tik sukčius, bet radau šią paskolų bendrovę pavadinimu Patricia Kingsman paskolų bendrovė ir mačiau, kaip žmonės internete liudija apie Yra gerų darbų, todėl nusprendžiau pabandyti, ar dar kartą būsiu laimingas, todėl paprašiau 350 000,00 eurų paskolos ir paskolos davėja ponia Patricia Kingsman patikino, kad po 8 valandų mano paskola bus mano banko sąskaitoje, todėl šiandien taip, kaip buvau dirbdamas mačiau, kad mano bankas man parašė žinutę, kad mano sąskaitoje yra 350 000,00 eurų lėšų, ir dėkoju Patriciai Kingsman, nes ji yra tikra, todėl jei jums reikia paskolos internetu, nesileiskite apgauti, kaip aš kreipiuosi iš šios įmonės, nes ji yra tik reali įmonė, kuri suteikia paskolą internetu. Jų pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Nespoksok Apaksi Data: 2023-12-12 22:12:00
Sveiki visi, mano vardas yra Nespoksok Apaksi, aš esu iš Lietuvos, aš ką tik gavau paskolą iš ponios Patricia Kingsman paskolų bendrovės, tai yra nauja teisėta 2023 m. paskolų bendrovė ir neilgai trukus aš iš jų gavau paskolą, gavau paskolą iš jų šiandien ir Dabar, kai skelbiu šį pranešimą, labai džiaugiuosi, kad ši įmonė yra tikrai puiki, todėl visi, kuriems reikia paskolos, susisiekite su šia įmone, jie yra tikrai puikūs. paštas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

ponia Patricia Kingsman Data: 2023-12-12 22:12:20
Mano vardas yra ponia Patricia Kingsman, mes esame nauji teisėti 2023 m. paskolų skolintojai ir norime padėti bet kuriai įstaigai, kuriai reikia finansinės pagalbos, kurią siūlome nuo 500 000,00 eurų ir 5 000 000,00 eurų, taip pat suteikiame paskolas eurais viršijant šią sumą, taigi, jei jums reikia pagalbos maloniai prašome atsiųsti mums el. laišką adresu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, kad jūsų paskolos sandoris galėtų įvykti dabar, jūs būsite su savo paskola per ateinančias 8 valandas, tai greitas pervedimas ir saugus be jokio delsimo. Taigi, jei domina, rašykite adresu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com paštas: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Nespoksok Apaksi Data: 2023-12-12 22:12:28
Sveiki visi, mano vardas yra Nespoksok Apaksi, aš esu iš Lietuvos, aš ką tik gavau paskolą iš ponios Patricia Kingsman paskolų bendrovės, tai yra nauja teisėta 2023 m. paskolų bendrovė ir neilgai trukus aš iš jų gavau paskolą, gavau paskolą iš jų šiandien ir Dabar, kai skelbiu šį pranešimą, labai džiaugiuosi, kad ši įmonė yra tikrai puiki, todėl visi, kuriems reikia paskolos, susisiekite su šia įmone, jie yra tikrai puikūs. paštas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

zuzana Data: 2023-12-11 20:12:04
Labas vakaras visiems, esu lietuvis, mano vardas Zuzana. Per pastaruosius dvejus metus išbandžiau įvairias paskolų internetu bendroves, man nepavyko gauti paskolos, per pastaruosius 2 metus turėjau blogos patirties. Man labai malonu pranešti, kaip sužinojau apie įmonę Annie, praėjusios savaitės ketvirtadienį, perskaičiusi įrašą apie šią įmonę šioje svetainėje, netikėjau tuo, kas buvo plakate, kol nenusprendžiau išbandyti savo laimę. Net netikiu, kad į šią įmonę žiūriu rimtai, maniau, kad kiekviena iš jų vienoda, ponia Annie įrodė, kad yra atsakinga ir puiki paskolų bendrovė, aš pelniau šios įmonės pripažinimą, aš tikrai didžiuojuosi šia įmone , man labai patiko trumpas darbo laikas su Annie Finance Company, kai kreipiausi dėl paskolos, ši įmonė yra tikrai vertinga ir padeda žmonėms, ši įmonė neima žmonių pinigų, jie yra teisingi ir pasiruošę padėti tiems, kuriems to reikia. Pasitikėk manimi, kai sakau, kad ši įmonė yra patikima ir, be to, kad yra paslaugus ir gailestingo požiūrio žmogus, jie tau nemeluoja, tikrai padės su pinigais, jei kils klausimų, rašykite info.annie_finance0@yahoo .com

Ingrid Data: 2023-12-11 18:12:12
Pre koho sa to môže týkať: volám sa Ingrid. Práca s finančnou spoločnosťou Annie bola fantastická skúsenosť. Našiel som ju ako profesionálku s veľkými skúsenosťami a hlbokými znalosťami finančných riešení. rozumie zložitým problémom a je vždy pripravená pomôcť ľuďom s finančnými potrebami. Okrem vynikajúcich interpersonálnych zručností má pani Annie výborné vzťahy s firemnými klientmi a potenciálnymi zákazníkmi. Nie je len spoľahlivým a prezieravým poskytovateľom financií, má zlaté srdce a odhodlanie pomáhať ľuďom, ktorí potrebujú úver. Dostal som svoj kredit od tejto spoločnosti, odporúčam vám kontaktovať info.annie_finance0@yahoo.com pre rýchlu a spoľahlivú pôžičku.

Regine Gatibelza Data: 2023-11-24 22:11:20
Atsiprašau už šį įsibrovimą. Man teko taip su jumis susisiekti, nes noriu padaryti kažką labai svarbaus. Tai tau atrodys šiek tiek įtartina, nors tu manęs nepažįsti ir aš tavęs nepažįstu. Sergu smegenų vėžiu, kuris yra baigiamojoje fazėje, gydytojas ką tik man pranešė, kad mano dienos suskaičiuotos dėl pablogėjusios sveikatos būklės. Kaip man paaiškino Daktaras, šiuo metu mano smegenų narve apsigyvena Kamuolys, šia liga sergu daugiau nei 9 metus, esu našlė ir vaikų neturėjau. Planuoju padovanoti visą savo turtą. Beveik pardaviau savo verslą, įskaitant medienos eksporto įmonę. Aš gerai žinau, šiuo metu turiu jį savo asmeninėje paskyroje; sąskaitą blokuoti, 346 000 eurų sumą, kurią turėjau statybos projektui. Bet aš mielai duosiu jums šiuos pinigus, kurie gali padėti jūsų versle, savo vardu įgyvendinti projektą, kuris man yra svarbiausias, prašau jūsų apsvarstyti mano pasiūlymą, nes tai yra auka, kurią aš jums daryti. Labai bijau palikti šią žemę neišpildžiusi savo norų. Man labai skauda ir aš labai bijau, beveik negaliu užmigti nei naktį, nei dieną, nes nenoriu mirti nepaaukojęs visų šių pinigų, kitaip manau, kad tai būtų švaistymas. Jei sutinkate su mano pasiūlymu, susisiekite su manimi kuo greičiau. Tebūnie su jumis Dievo ramybė ir gailestingumas. Paštas: reginegatibelza67@gmail.com

loan Offer Data: 2023-11-22 09:11:02
I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Web http://sumitilendinghome.in Mr. Damian Sumiti Regards,

CLAUDIA KLEIN Data: 2023-10-06 01:10:21
Sveiki, Mano vardas Claudia Klein, aš esu finansų pareigūnas, teikiu paskolas ir kitas finansines paslaugas bei atstovauju Spotcap Global Financial Services. „Spotcap Global Financial Services“ yra visapusiška ir patikima paskolų bendrovė, kuri siūlome visų rūšių paskolų paslaugas, tokias kaip; Asmeninė paskola, verslo paskola, hipotekos paskola ir daug daugiau. Jei jums labai reikia paskolos paslaugų, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba atsiųskite žinutę WhatsApp: +31642117819 | ir turėti paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje. Mes siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, paskolas su užstatu ir be užstato, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų už 3% metinę palūkanų normą su grąžinimo terminu nuo 1 iki 30 metų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, naudodama platų paskolų produktų asortimentą. Pripažįstu faktą, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jas išspręsti, daugeliui žmonių taip sunku gauti nuosavybės paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelė palūkanų norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys Nebereikia laukimo laiko ar įtemptų apsilankymų banke. Mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – galite gauti paskolą ir užbaigti sandorius bet kada ir bet kur, kur jums to reikia Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. laišką | spotcapglobalservices@gmail.com | arba atsiųskite žinutę WhatsApp: +31642117819 | & Nedelsdami gaukite atsakymą Jūsų šeima, draugai ir kolegos neturi žinoti, kad turite mažai pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą. Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!!

sudraba Grīnija Data: 2023-09-30 06:09:12
Ar jums reikia skubios paskolos, kad sutvarkytumėte savo skolas, ar jums reikia paskolos būstui, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame tam, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi. Susisiekite su mumis el. paštu: gracelille322@gmail.com gracelille322@gmail.com Tai Grace Finance hipotekos. Siūlome paskolas tiems, kurie domisi priimtina 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 10 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

Jennifer Data: 2023-09-30 04:09:34
Sveiki Jennifer Ar jums reikia skubios paskolos? Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite el. paštu: (gracelille322@gmail.com) arba Whatsapp (+49 176 34215369).

Jennifer Data: 2023-09-30 03:09:40
Sveiki Jennifer Ar jums reikia skubios paskolos? Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite el. paštu: (gracelille322@gmail.com) arba Whatsapp (+49 176 34215369).

Claudia Klein Data: 2023-09-28 09:09:19
Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikia finansinės pagalbos? Aš esu Susan Benson. Esu skolintojas ir finansų konsultantas. Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? Jei atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu susisiekti su mano įmone. Teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas, paskolas su garantija ir be užstatu ir daug daugiau. Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite mums el. paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba parašykite man žinutę tiesiogiai per WhatsApp per: +447360502110 ir gaukite atsakymą akimirksniu. Paskola iš patikimos ir kompetentingos įmonės yra tai, ko jums reikia norint pasiekti savo tikslą. Esame visapusiškų finansinių paslaugų įmonė ir esame įsipareigoję padėti jums įgyvendinti visus jūsų lūkesčius. Mes specializuojamės efektyviausių ir greičiausių struktūrinių finansinių sprendimų teikime asmenims ir įmonėms. * Kreiptis dėl paskolos galite bet kada ir bet kur. * Lanksti suma – Jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti. * Greitas tiesioginis finansavimas – gaukite paskolą per 24 valandas nuo patvirtinimo. * Lanksti 3% palūkanų norma. * Aukšti patvirtinimo rodikliai * Lankstus grąžinimas – turite pasirinkti grąžinimo datą, kas savaitę, kas mėnesį arba kasmet 1–30 metų laikotarpiui. * Paprasta internetinė programa. * Individualizuotos konsultacijos ir žinios. * Jokių paslėptų mokesčių Nepraraskite galimybės dėl finansų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime padėti jums gauti paskolą, nes padėjome daugeliui asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, atsiųskite mums savo paskolos prašymą per El. paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) WhatsApp: +447360502110 Tarpininkai / konsultantai / brokeriai yra kviečiami pritraukti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime kartu visų susijusių šalių labui.

Ingrid Data: 2023-08-31 01:08:51
Mieli paskolos ieškantys asmenys. Ar turite finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo verslą? Ši paskolų bendrovė buvo įkurta kaip žmogaus teisių organizacija visame pasaulyje, kurios vienintelis tikslas – padėti vargšams ir finansinių sunkumų patiriantiems žmonėms. Jei norite kreiptis dėl paskolos, susisiekite su jais žemiau nurodyta informacija: el. paštas: elenanino0007@gmail.com Vardas: Reikalinga paskolos suma: Paskolos trukmė: Mobilaus telefono numeris: Ačiū ir palaimina Dievas Ingrid

Richard Data: 2023-08-22 11:08:06
Ar jums reikia skubios paskolos? Ar jums reikia kokios nors paskolos norint pradėti verslą? Ar jums reikia paskolos namui ar automobiliui įsigyti? O gal jums reikia paskolos, kad apmokėtumėte sąskaitas ar pasirūpintumėte savimi? Jei taip, rašykite mums šiandien adresu (richardcosmos5@gmail.com) ir gaukite paskolą.

Richard Data: 2023-08-22 10:08:23
Ar jums reikia finansinės pagalbos? Asmeninės paskolos? verslo paskolos? hipotekos paskola? verslo paskola? Žemės ūkis ir projektų finansavimas? Suteikiame paskolą su 2% palūkanų norma! Susisiekite: (richardcosmos5@gmail.com) Paskolos pasiūlymas.

Wagner Clerk Data: 2023-07-16 13:07:43
Norėčiau jus visus rekomenduoti patikimam ir nuoširdžiam privačios paskolos davėjui, kuris patvirtino mano paskolą vos per kelias valandas po daugybės nesėkmingų bandymų gauti paskolą, nustebau ir apsidžiaugiau, kad privatus skolintojas mane išgelbėjo ir pasiūlė paskola su 2% palūkanų norma, susisiekite su ja dabar, jei jums reikia skubios paskolos El. paštas: christywalton355@gmail.com

Endre Data: 2023-04-22 23:04:09
Sveiki, Esame sertifikuoti, kad galėtume pasiūlyti šių tipų paskolas ar bet kokį finansavimą: Privati paskola? Verslo paskolos? Skolos konsolidavimo paskola? Pagerinti savo namus? Investicinė paskola? Ar yra kreditų? Asmeninės paskolos? Komercinės paskolos? Kombinuota paskola? Konsolidacinės paskolos? Jei susidomėjote, susisiekite su mumis: (dakany.endre@gmail.com) Skubus paskolos pasiūlymas.

CLAUDIA KLEIN Data: 2023-04-18 12:04:34
Sveiki atvykę į „Spotcap Global Financial Services“, mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintoja ir finansų konsultantė. Siūlau visas paskolų paslaugas Ar jums labai reikia finansinio pastiprinimo? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? Jei atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba atsiųskite žinutę WhatsApp: +31642117819 | ir turėti paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje. Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, paskola verslui ir daug daugiau), siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų ir išduodame paskolas už mažą palūkanų normą. 3% per metus. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, naudodama platų paskolų produktų asortimentą. Pripažįstu faktą, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jas išspręsti, daugeliui žmonių taip sunku gauti nuosavybės paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelė palūkanų norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys Nebereikia laukimo laiko ar įtemptų apsilankymų banke. Mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – galite gauti paskolą ir užbaigti sandorius bet kada ir bet kur, kur jums to reikia Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. laišką | spotcapglobalservices@gmail.com | arba atsiųskite žinutę WhatsApp: +31642117819 | & Nedelsdami gaukite atsakymą Jūsų šeima, draugai ir kolegos neturi žinoti, kad turite mažai pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą. Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!!

ANTONY GILBERT Data: 2023-01-07 22:01:40
LABA DIENA, aš čia noriu jums pranešti gerų naujienų iš PROF CINDY INVESTMENTS paskolos pasiūlymo, tuščių bankomatų kortelių ir „Bitcoin Investments“. Ar bandėte gauti tikrą paskolos davėją, aš gavau savo verslo paskolos sumą €640 000,00 iš prof. Cindy Alberto, kad pradėčiau verslą. Ar jums reikia tuščios bankomato kortelės arba bitkoino, o bandant ją gauti kilo problemų? Čia yra Prof Cindy Investments tuščios bankomato kortelės pasiūlymas, paskolos pasiūlymas, Bitcoin / atkūrimo pasiūlymas, kurį lengva ir įperkama gauti ir jis gali būti pristatytas jums laukiant 48 valandas po to, kai iš jos pateiksite užsakymą el. paštu profcindyinvestments@hotmail.com MRS.CINDY INVESTMENTS TIKROS PATIKIMOS INTERNETINĖS PASLAUGOS INC@2023 profcindyinvestments@hotmail.com

Elena Data: 2022-08-24 18:08:10
Laba diena, džiaugiuosi galėdamas pasidalinti su jumis apie JAMESON FINANCE INC. Tai patikima paskolų bendrovė, kuri suteikia paskolą su 2% palūkanų norma. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su jais el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com

theodorejamesonfinance@gmail.com Data: 2022-06-13 16:06:19
Sveiki, noriu papasakoti apie paskolų bendrovę, kuri man padėjo. man pavyko pradėti savo verslą su 45 000 eurų, kuriuos gavau iš JAMESON FINANCE INC. susisiekite su jais el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com Marius

LOAN OFFER Data: 2022-04-30 00:04:32
Sveiki pone / ponia Mes siūlome paskolas nuo: 10 000 iki 9 500 000 € su 2% palūkanų norma. Jūs žinote, kad skolintis pinigų draudžiama. Turite gauti paskolą, atkreipkite dėmesį į sritis, kuriose galime. Padėti tau: * Finansiškai * Įmonės paskola * Hipotekos * Investicinės paskolos * Paskolos automobiliui * Skolų konsolidavimas * Kredito linija * Antra hipoteka * Kredito išpirkimas * Asmeninės paskolos *Studijų paskola Jūs ieškote projekto ir jums reikia finansavimo, jums reikia pinigų sąskaitoms apmokėti, pinigų investuoti į verslą. susisiekite su mumis el. paštu [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ] Rašykite mums el. paštu: georgewilliamsloanfirm333@gmail.com Rašykite mums el. paštu: georgewilliamsloanfirm333@gmail.com

LOAN OFFER Data: 2022-04-30 00:04:42
Sveiki pone / ponia Mes siūlome paskolas nuo: 10 000 iki 9 500 000 € su 2% palūkanų norma. Jūs žinote, kad skolintis pinigų draudžiama. Turite gauti paskolą, atkreipkite dėmesį į sritis, kuriose galime. Padėti tau: * Finansiškai * Įmonės paskola * Hipotekos * Investicinės paskolos * Paskolos automobiliui * Skolų konsolidavimas * Kredito linija * Antra hipoteka * Kredito išpirkimas * Asmeninės paskolos *Studijų paskola Jūs ieškote projekto ir jums reikia finansavimo, jums reikia pinigų sąskaitoms apmokėti, pinigų investuoti į verslą. susisiekite su mumis el. paštu [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ] Rašykite mums el. paštu: georgewilliamsloanfirm333@gmail.com Rašykite mums el. paštu: georgewilliamsloanfirm333@gmail.com

HUMMELS Data: 2022-04-25 07:04:26
PASKOLOS GALIMYBĖ Ar esate verslininkas, pramonininkas, prekybininkas ar bet kuris kitas asmuo su finansinėmis problemomis. Jei norite plėsti savo verslą, norite pradėti verslą, turite grąžinti skolas, tada JAMES KELVIN LOAN FIRM yra atsakymas į jūsų klausimus. Dabar jūs turite vienintelį žmogų, kuris gali jums padėti. Tai yra tas vyras, ponas JAMESAS KELVINAS. Susisiekite su juo jo el. pašto adresu: jameskelvine28@gmail.com ir būsite visiškai patenkinti. paštas: jameskelvine28@gmail.com paštas: jameskelvine28@gmail.com

Bryan Stefan Data: 2022-04-23 22:04:34
Ar jums reikia paskolos, aš esu privatus, patikimas, patikimas skolintojas; Suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims už mažą ir prieinamą 3% palūkanų normą. Ar ieškote paskolos verslui, asmeninės paskolos, būsto paskolos, paskolos automobiliui, studentų paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos ir rizikos kapitalo? Jei bankas ar finansų įstaiga jums atsisakė paskolą dėl vienos ar kelių priežasčių. Esate tinkamoje vietoje savo paskolos sprendimams, mes suteikiame paskolas nuo 2 000 USD iki 100 000 000 000,00 USD per 1–20 metų grąžinimo laikotarpį bet kurioje pasaulio vietoje El. paštas: (bryanstefanloanfirm@gmail.com) Whatsapp numeris: +2348071917956 Whatsapp numeris: +919654763221 Susisiekite: Bryan Stefan

LOAN OFFER Data: 2022-04-22 01:04:23
Sveiki pone / ponia Mes siūlome paskolas nuo: 10 000 iki 9 500 000 € su 2% palūkanų norma. Jūs žinote, kad skolintis pinigų draudžiama. Turite gauti paskolą, atkreipkite dėmesį į sritis, kuriose galime. Padėti tau: * Finansiškai * Įmonės paskola * Hipotekos * Investicinės paskolos * Paskolos automobiliui * Skolų konsolidavimas * Kredito linija * Antra hipoteka * Kredito išpirkimas * Asmeninės paskolos *Studijų paskola Jūs ieškote projekto ir jums reikia finansavimo, jums reikia pinigų sąskaitoms apmokėti, pinigų investuoti į verslą. susisiekite su mumis el. paštu [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ]

Cynthia Huk Data: 2022-04-14 08:04:57
TESTIMONY TESTIMONY TESTIMONY Mano vardas Cynthia Huk, aš esu iš Latvijos, noriu pasinaudoti šia galimybe pasidalinti šiuo liudijimu jums visiems, labai džiaugiuosi galėdamas tai pasakyti jums visiems, nes aš ir mano šeima gyvename labai laimingai, nes šis vyras, vadinamas Mr Collins James, padeda kai esu labai skolinga, jis išgelbės mano ir mano šeimą nuo bėdų. Tegul Visagalis Dievas pagerina savo verslą Amen. Ponas Collinsas Jamesas man paskolino 200 000 eurų paskolą, kai pasirašė savo sutarties dokumentą, paskolą gavau be apgaulės pėdsakų, džiaugiuosi galėdamas pasidalinti šiuo liudijimu visiems, kuriems reikia finansinės pagalbos. Prašome susisiekti su juo per šią informaciją! KONTAKTINĖ INFORMACIJA: El. paštu: collinsjamesfinance55@gmail.com Paštu: emanuelloanfirm501@gmail.com Per Whatsapp: +1 (903) 326-3619

Kersten Dieter Data: 2022-03-10 04:03:38
Mano vardas Kersten Dieter ir labai džiaugiuosi, kad šiandien iš Sabinhelps nekilnojamojo turto mugės gavau 7000 € paskolą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos gavimą, galite susisiekti su Karina Sabine sabinhelps@gmail.com arba whatsapp +1 (689) 247 6462, nepamirškite pasakyti jai, kad jus rekomendavau.

Jurgen Stefan Data: 2022-03-05 08:03:00
Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolas, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas pamirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: jurgenstefanfinancialservice@gmail.com jurgenstefanfinancialservice@outlook.com arba whatsapp: +919654763221 Tai Jurgeno Stefano finansų tarnyba. Besidomintiems siūlome paskolas už priimtiną 3% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

Ponas Rolandas Johnsonas Data: 2022-01-12 07:01:59
Ponas Rolandas Johnsonas Ar jums reikia tikros paskolos, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas ir pradėti verslą? Susisiekite su mumis dabar ir nurodykite savo duomenis, kad gautumėte gerą paskolą su maža 3% metine norma. Atsiųskite mums el. laišką: Ar jums reikia asmeninių finansų? Verslo grynųjų pinigų finansavimas? Finansai be užstato Greiti ir paprasti finansai? Greitas paraiškų teikimo procesas? Finansai. Į teikiamas paslaugas įeina: *Skolų konsolidavimo finansai *Verslo finansavimo paslaugos *Asmeninių finansų paslaugos Pagalba Jei susidomėjote palūkanų norma, rašykite EL. paštu: Mrrolandjohnson62@gmail.com

fred Data: 2021-12-14 16:12:38
Ateikite dabar ir gaukite skubią paskolą adresu fredlarryloanfirm@gmail.com Čia mes pasiruošę apdoroti jūsų paskolą Gera diena, Ar esate verslo vyras ar moteris? Atėjo laikas įgyvendinti jūsų svajonę, mes esame sertifikuota paskolų bendrovė, siūlome paskolas su maža 3% palūkanų norma fiziniams asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, bet kokia jūsų norima valiuta, svarais, doleriais, eurais ir kt. Pasitikėkite mumis šiandien ir gaukite greitą paskolą su garantija susisiekite su mumis per El. paštas: (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com) Whatsapp numeris: +2347061892843 Whatsapp numeris: +967737371424

Sarah Data: 2021-11-24 11:11:02
Ar galvojate apie paskolos gavimą? Ar jūsų bankas jus atmetė? Ar jums reikia pinigų, bet nesate tikri, kur turėtumėte eiti, kad gautumėte reikiamų pinigų? Mes esame čia, kad pasiūlytume jums bet kokios rūšies ir bet kokia valiuta visame pasaulyje paskolas, siūlome paskolas su mažomis 2% palūkanų normomis, o paskolos svyruoja nuo 5 000 iki 500 000 000 000,00, kurių trukmė nuo 1 iki 20 metų. susisiekite su mumis šiandien el. paštu: (fastloanfirm0@gmail.com) Whatsapp numeris: +2347061892843 Whatsapp numeris: +967737371424 Gaukite paskolą per 48 valandas

Davina Claire Data: 2021-11-22 23:11:06
Laba diena, ponios ir ponai, jei jums reikia paskolos, kreipkitės dėl paskolos per Novelty Finance Inc. Ar jums nuolat trūksta grynųjų, nes bankas ar kitos finansinės institucijos jums atsisakė paskolos dėl nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito balo, aukštų palūkanų ar kitų priežasčių? Ar pavargote nuo dabartinės finansinės padėties? Ar jums reikia pastiprinimo savo finansams? Pavargote mokėti daugiau nei turėtumėte už dideles palūkanų normas? Jūs nusipelnėte geresnio sprendimo. „Novelty Finance Inc“ yra čia su kredito linija, kuri gali padėti jums siekti bendrų finansinių tikslų. Su Novelty Finance paskolos pasiūlymu būsite tikri dėl kokybiškų paskolų paslaugų, tokių kaip; • Subsidijuota 3 % palūkanų norma be paslėptų mokesčių. • Pateikite paraišką internetu (lengva paraiška jums patogioje vietoje ir laiku) • Greitas ir lengvas patvirtinimas per 24 valandas. • Gaukite iki 5 milijonų eurų/dolerių. • Saugus ir patikimas procesas, 100 % saugus. Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas, trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas, užtikrintas ir neužtikrintas paskolas, asmeninę paskolą, verslo paskolą, skolų konsolidavimo paskolą, investicinę paskolą arba paskolą projektui užbaigti ir kt. Norėdami kreiptis dėl paskolos, atsiųskite kontaktinį laišką Novelty Finance Inc per El. paštas: (noveltyfinances@gmail.com) WhatsApp / Telegram: +447915601531 Telefonas: +447915601531 Pagarbiai Ponia Davina Claire „Novelty Finance Inc.“ generalinis direktorius.

Davina Claire Data: 2021-11-03 22:11:37
PASKOLOS PASIŪLYMAS IŠ NOVELTY FINANCE“ Sveiki!!! Ar jums reikia paskolos? Jei taip, rekomenduosiu kreiptis dėl paskolos su Novelty Finance. Mano vardas Davina Claire, aš esu „Novelty Finance“ vyriausioji finansų pareigūnė ir jūs galite kreiptis dėl paskolos mano įmonėje ir turėti paskolą savo sąskaitoje per 24–48 valandas. Pastebėjau, kad daugeliui žmonių taip sunku gauti paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelių palūkanų normų, nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito balo ar kitų priežasčių. „NOVELTY FINANCE“ siūlome finansavimo sprendimus. Mes siūlome visų rūšių paskolas, siūlome lanksčias ir įvairias paskolų galimybes, įskaitant paskolas su garantija ir be užstatu, ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas, kurios yra pritaikytos jūsų finansiniams poreikiams. Turite klausimų / klausimų? - Siųskite laišką adresu noveltyfinances@gmail.com arba WhatsApp per: +447915601531) Stengiamės, kad skolinimasis būtų lengvas, patogus ir prieinamas. Mūsų paslauga yra labai greita, patikima ir patikima, todėl galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų su 3% metine palūkanų norma. Esame tinkama įmonė, į kurią reikia kreiptis, kai jums skubiai reikia paskolos. Nebėra laukimo laiko ar įtempto apsilankymo banke, mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kreiptis dėl paskolos galite bet kada ir bet kur jums patogioje vietoje naudodami telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, tereikia susisiekti su mumis el. paštas: ( noveltyfinances@gmail.com ) ARBA Rašykite mums WhatsApp per: +447915601531 . Mes visada džiaugiamės galėdami suteikti finansinę paramą. Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas.

James Williams Data: 2021-10-08 04:10:06
Sveiki, dabar labai džiaugiuosi, kad ką tik gavau 69 000 eurų paskolą iš „Della Helping Hand“, jei reikia greitos paskolos. Susisiekite su jais dabar šiuo el. Paštu: dellastaylors@yahoo.com. „WhatsApp“ +1 (209) 251-1529

Evans paul Data: 2021-10-08 04:10:50
Sveiki visi, laukiu siandien. Peržiūrėjau žmonių, gavusių paskolą iš Della Taylor, atsiliepimus ir nusprendžiau kreiptis pagal jų rekomendaciją. Prieš kelias valandas patvirtinau iš viso 10 000 eurų, kurių paprašiau iš savo banko sąskaitos. Tai tikrai puiki žinia ir patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola, kreiptis elektroniniu paštu: dellastaylors@yahoo.com. „WhatsApp“ +1 (209) 251-1529

fred Data: 2021-10-02 13:10:09
Ateik dabar ir gauk skubią paskolą adresu fredlarryloanfirm@gmail.com Čia mes pasiruošę apdoroti jūsų paskolą Gera diena, Ar esate verslininkas ar moteris? Atėjo laikas įgyvendinti jūsų svajonę, mes esame sertifikuota paskolų bendrovė, mes siūlome paskolas už mažą 3%palūkanų normą, asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, bet kuria norima valiuta, svarais, doleriais, eurais ir pan. Pasitikėkite mumis šiandien, kad gautumėte greitą ir garantuotą paskolą susisiekite su mumis per Paštas: (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com) „Whatsapp“ numeris: +2347061892843 „Whatsapp“ numeris: +967737371424

fred Data: 2021-10-02 13:10:08
Ateik dabar ir gauk skubią paskolą adresu fredlarryloanfirm@gmail.com Čia mes pasiruošę apdoroti jūsų paskolą Gera diena, Ar esate verslininkas ar moteris? Atėjo laikas įgyvendinti jūsų svajonę, mes esame sertifikuota paskolų bendrovė, mes siūlome paskolas už mažą 3%palūkanų normą, asmenims ir įmonėms visame pasaulyje, bet kuria norima valiuta, svarais, doleriais, eurais ir pan. Pasitikėkite mumis šiandien, kad gautumėte greitą ir garantuotą paskolą susisiekite su mumis per Paštas: (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com) „Whatsapp“ numeris: +2347061892843 „Whatsapp“ numeris: +967737371424

Bryan Stefan Data: 2021-09-15 22:09:13
Sveiki Ar jums reikia skubios paskolos, kad išspręstumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2 000,00 iki 50 000 000,00, mes esame patikimi, stiprūs, greiti ir dinamiški, be kredito patikrinimo ir siūlome 100% užsienio paskolų garantijas pervedimo laikotarpiu. Mes taip pat išdavėme bet kokią paskolą valiuta su 2% palūkanomis už visas paskolas .... Jei jus domina, susisiekite su mumis šiuo el. Paštu: bryanstefanloanfirm@gmail.com arba WhatsApp: +919654763221 Geriausi linkėjimai Bryanas Stefanas

Anna Data: 2021-08-17 04:08:29
Baigti finansinius rūpesčius šiandien buvo istorija, atmintis, kuri neišnyks po milijono metų, buvau nustebęs, kai mano bankas paskambino ir patvirtino, kad į mano banko sąskaitą pervedami 57 000,00 eurų. Esu dėkingas ponui Ramsay Roberto už finansinę pagalbą. Praėjusį penktadienį aš ieškojau skubios paskolos skoloms padengti ir sūnaus kelio operacijai, o ieškodamas šioje svetainėje pamačiau rekomendaciją, kad ponas Ramsay Roberto padeda žmonėms gauti finansinę pagalbą ir jie yra tinkama įmonė dėl finansinės pagalbos. nukopijavau jų el. pašto adresą ir išsiunčiau savo paraišką per (info_rramsayloaninvestment@yahoo.com), bendrovės advokatas atsiųs man el. laišką su paskolos sąlygomis ir sutartimi, kad po kelių valandų galėčiau pasirašyti pinigus, pervedamus į mano banko sąskaitą. šiandien yra geriausia mano gyvenimo diena pagaliau galiu sumokėti skolas ir sūnaus kelio operaciją. šis įrašas yra iš laimingos mamos. Naudojuosi šia galimybe informuoti žmones, kuriems reikia pagalbos, kad galėtų susisiekti su šia įmone šiandien. jie tikrai sunkiai dirba, kad padėtų žmonėms, kuriems jos reikia, jie yra patikimi. jie atneš jums finansinę laisvę ir laimę. susisiekite su jais šiuo metu el. paštu info_rramsayloaninvestment@yahoo.com Taip pat galima, susisiekite su „WhatsApp“ +1321 522 0819 Paštu info_rramsayloaninvestment@yahoo.com

Erika Data: 2020-05-26 22:05:20


Edita Data: 2019-07-29 22:07:40
Sveiki visi! Aš esu Edita, šiuo metu gyvenu Vilniuje, Lietuvoje. Šiuo metu esu našlė su dviem vaikais ir birželio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai, ir dauguma bankų atmetė mano kreditą. Bet kaip Dievas norėtų, Dievo vyras mane supažindino su privačių paskolų davėju, kuris man suteikė 80 000 eurų paskolą ir šiandien yra verslo savininkas, o mano vaikams šiuo metu sekasi gerai, jei turite susisiekti su bet kuria įmone, norėdami užtikrinti paskolą be užstato, be kredito patikrinimo, nepasirašydami pasirašymo tik su 2% palūkanų norma ir geresniais paskolų grąžinimo planais bei tvarkaraščiu, susisiekite su ponu Dante Paola el. paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com Jis nežino, kad tai darau, bet aš dabar toks laimingas ir nusprendžiau žmonėms daugiau sužinoti apie jį, taip pat noriu, kad Dievas jį labiau palaimintų. Norėdami susisiekti su juo per jo el. Pašto adresą: dantecooperativehelp@hotmail.com, jei norite gauti greitą pokalbį arba „WhatsApp“ / +35677926593 Dėkoju Edita

Anonimas Data: 2019-07-13 15:07:20
Laba. Visi sakosi kad dirba tik vasarą o aš galiu dirbt bet kada nebent pamokos užema ar išvaževęs, montuoju video atostogų metu o filmuoju ir montuoju tai mokyklos metu nuo Rugsėjo man 13m todėl noriu užsikalti rašykit kdanajas@gmail.com P.S Pamiršau parašyt aš iš Utenos

Anonimas Data: 2019-07-13 15:07:11
Laba. Visi sakosi kad dirba tik vasarą o aš galiu dirbt bet kada nebent pamokos užema ar išvaževęs, montuoju video atostogų metu o filmuoju ir montuoju tai mokyklos metu nuo Rugsėjo man 13m todėl noriu užsikalti rašykit kdanajas@gmail.com

Evelina Data: 2019-06-29 18:06:51
Sveiki, norėčiau dirbti vasara. Tinka bet koks darbas. Man 15metu.

Odeta Data: 2019-06-28 10:06:32
Sveiki man 14 metu norėčiau dirbti kaska susijusio su skrajučių dalinimu ar prekyba bei etikečių klijavimu kita vasar tai yra 2020-06-14 man sueis 15 jei atsiras pasiūlimai rašykit man el.paštu odeta304@gmail.com

akvile Data: 2019-06-16 08:06:20
Sveiki ,noreciau uzsidirbt papildomu pimigu . Esu istverminga ,stipri . Gerai sekasi prekyboje , siulyti , pardavinet.Man yra 12 metu. Mano telefono numeris: +370 695 18820

Karina Data: 2019-06-10 16:06:04
Sveiki, mano vardas Karina esu labai stipri, man yra 14+, noreciau padirbti fizini darba, kazka krauti kokias dezes, galiu pakleti mase ne daugiau kaip 30 kg. Butu gerai jei moketumet i rankas grynaisiais, mano nr 864778930. Gyvenu Vilniuje

leja Data: 2019-06-07 18:06:25
noriu surast darbo wasarai ne toli naujosios vilnius maximum menisui dirbt 300 ar 200 €

GOVIN Data: 2019-03-01 17:03:40
Sveiki, Esu asmuo, kuris siulo paskolas tarptautiniu mastu. Su kapitalu Kuris bus naudojamas suteikti paskolas tarp asmenu trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu, pradedant nuo 4 000–9 000 000 euru visiems rimtiems žmonems, kuriems reikia realaus poreikio, norma Palukanos yra 2% per metus I paskolos Finansines, nekilnojamojo turto paskolos, investiciju paskolos. Automobiliu paskola, Asmenine paskola. Aš galiu patenkinti savo klientus ne veliau kaip per 3 dienas nuo prašymo formos gavimo. Daugiau informacijos Susisiekite su manimi el. Pašto adresu; besoinfinanciere@outlook.fr Nera rimto asmens

GOVIN Data: 2019-03-01 17:03:17
Sveiki, Esu asmuo, kuris siulo paskolas tarptautiniu mastu. Su kapitalu Kuris bus naudojamas suteikti paskolas tarp asmenu trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu, pradedant nuo 4 000–9 000 000 euru visiems rimtiems žmonems, kuriems reikia realaus poreikio, norma Palukanos yra 2% per metus I paskolos Finansines, nekilnojamojo turto paskolos, investiciju paskolos. Automobiliu paskola, Asmenine paskola. Aš galiu patenkinti savo klientus ne veliau kaip per 3 dienas nuo prašymo formos gavimo. Daugiau informacijos Susisiekite su manimi el. Pašto adresu; besoinfinanciere@outlook.fr Nera rimto asmens

GOVIN Data: 2019-03-01 17:03:19
Sveiki, Esu asmuo, kuris siulo paskolas tarptautiniu mastu. Su kapitalu Kuris bus naudojamas suteikti paskolas tarp asmenu trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu, pradedant nuo 4 000–9 000 000 euru visiems rimtiems žmonems, kuriems reikia realaus poreikio, norma Palukanos yra 2% per metus I paskolos Finansines, nekilnojamojo turto paskolos, investiciju paskolos. Automobiliu paskola, Asmenine paskola. Aš galiu patenkinti savo klientus ne veliau kaip per 3 dienas nuo prašymo formos gavimo. Daugiau informacijos Susisiekite su manimi el. Pašto adresu; besoinfinanciere@outlook.fr Nera rimto asmens

Elena Data: 2018-10-04 17:10:10
Gerbiami paskolų ieškotojai Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo verslą? Ši paskolų kompanija buvo įsteigta žmogaus teisių organizacija visame pasaulyje, kurios vienintelis tikslas buvo padėti neturtingiesiems ir žmonėms, patiriantiems finansinių sunkumų. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžkite pas mus su išsamia informacija el. Paštu elenanino0007@gmail.com Vardas: Reikalinga paskolos suma: Paskolos trukmė: Mobilaus telefono numeris: Ačiū ir Dievas palaimintas KONFIDENCIJA Elena

Aš Paulius iš Kauno Lietuva Data: 2018-08-13 14:08:46
Sveiki kiekvienas, aš galejau užbaigti projekta su pagalba, kuria gavau iš Jameson finansavimo imones. Bendrove suteike man visa projekto projektui reikalinga finansavima. Imones norma yra labai maža, ir aš tikrai vertinu ju pagalba, galite susisiekti su jais bet kokio pobudžio finansavimui. viskas, ko jums reikia - išsiusti el. laiška su užklausa ir jie nedelsdami atsakys. jie yra pasitikeje vertais ir patikimais, jie verti verstis. imones el. pašto adresas yra: theodorejamesonfinance@gmail.com Pagarbiai visiems. Aš Paulius iš Kauno Lietuva

Dovis Data: 2018-07-26 10:07:06
Ieskau darbo man 16m.864436608

Mantas Data: 2018-06-30 17:06:24
Man 12 ir ieškau darbo vasarai, galiu dirbti įvairius darbus. Mano gmail mantasmustukas@gmail.com

Mantas Data: 2018-06-30 14:06:31
Aš esu 12kametis ieskau darbo vasarai galiu dirbti bet kokius darbus ir esu atsakingas.

Data: 2018-06-28 22:06:40


Paulina Data: 2018-06-24 19:06:00
Sveiki esu uzsispyrusi ir siekenti savo tikslo vasara noriu užsidirbti pinigu. Man yra 12m bet esu atsakingesne uz astuoniolikmetį. Vilkaviskis susiektk galite mano gmail paulinakononenkaite04@gmail.com

Marius Data: 2018-06-22 13:06:33
Sveiki, ieskau darbo man 14 galeciau dirbti fizini darba , pardavineti prekes kasoje ir iskroveju ir seip nelabai svarbu Tel nr: 869065025

Paulina Data: 2018-06-20 22:06:47
Sveiki, ieškau darbo vasarai. Esu iš Kauno, man 13 metų. Mėgstu vaikus, galiu pardavinėti prekes, dalinti skrajutes ir t.t. :) lauksiu pasiūlymų! Paulina.vaidel040@gmail.com

Paulina Data: 2018-06-20 22:06:40
Sveiki, ieškau darbo vasarai. Man 13 metų. Laukiu jūsų pasiūlymų;) Paulina.vaidel040@gmail.com

Kornis Data: 2018-06-20 12:06:58
Sveiki, ieškau darbo biržuose. Man 15metų. Nesvarbu koks darbas.

Ugnius Data: 2018-06-18 15:06:23
Sveiki. Aš esu Kaunietis ir man yra 12m. Ieškau darbo vasarai (2018-06-18 iki 2018-08-20). Nesvarbu koks būtų darbas tik, kad jis atsirastu be to nebijau sunkaus darbo ir esu darbštus. Mano tel nr. - +37060837353 Dėkoju. Pagarbiai, Ugnius.

Ugnius Data: 2018-06-18 15:06:21
Sveiki, ieškau darbo Kaune. Darbas gali būti fizinis ir t.t. Telefono numeris - +37060837353. Darbo sutartis gali būti iki 3 mėn.

Lina Data: 2018-06-13 20:06:39
Laba mano vardas Lina, norėčiau susirasti darbą vasarai man 12 metų esu stipri ir energinga. Mano El.paštas: lanuseviciute@gmail.com

Lina Data: 2018-06-13 20:06:28
Ieškau darbo vasarai esu stipri ir energinga.

Kamile Data: 2018-06-12 13:06:44
Labas vakaras esu kamile jieškau darbo paneveži man yra 13 metu esu gan stipri mano el paštas brunite123@gmail.com 863777088

Kamile Data: 2018-06-12 13:06:31
Jieškau padirbeti per vasara panevežis

Kamilė Data: 2018-06-11 16:06:55
Sveiki, mano Vardas Kamilė ieškau darbo Šiauliuose man 13 metu galiu dirbti ir su mažesniais vaikais nes man labai patinka juos prižiūrėti, bei galiu juos isklausyti , (tinka ir kitokie darbai) mano el.paštas kiskutis@gmail.com ,pagarbiai Kamilė

Mykolas Data: 2018-06-05 22:06:40
Labas vakaras. Aš esu Mykolas 11metų. Darbas gali buti belekoks. Mano el. Mykolas.cizas@gmail.com

Aleksandr Data: 2018-06-03 13:06:42
Sveiki esu nepilnametis man 16 ieskau darbo vasarai +37060524507

Enrika Data: 2018-05-29 20:05:50
Labas vakaras. Aš esu Panevežietė ir man yra 14m. Ieškau darbo vasarai (2018-06-18 iki 2018-08-20). Nesvarbu koks būtų darbas tik, kad jis atsirastu be to nebijau sunkaus darbo ir esu darbšti. Mano el. paštas - enrikavaluntaite@gmail.com Dėkoju. Pagarbiai, Enrika.

Data: 2018-01-24 16:01:48
Robertas Labas Vakaras ieškau darbo, jokio darbo nebijau galiu skaldyti malkas, valyti sniegą, ir daug panašiu darbu.. AČIŪ el. paštas robertas.malinauskas15@gmail.com

Data: 2018-01-24 16:01:24
Labas Vakaras ieškau darbo, jokio darbo nebijau galiu skaldyti malkas, valyti sniegą, ir daug panašiu darbu.. AČIŪ el. paštas robertas.malinauskas15@gmail.com

Data: 2018-01-24 16:01:22
Robertas Data: 2018.01.24.... 16:33 Labas Vakaras ieškau darbo, jokio darbo nebijau galiu skaldyti malkas, valyti sniegą, ir daug panašiu darbu.. AČIŪ

Viktorija Data: 2018-01-12 22:01:39
Sveiki, man 13 metų, esu Vilnietė. Norėčiau padirbėti su vaikais arba galėčiau dalinti skrajutes. Labiausiai tiktų globos namai. Į galvą dažnai ateina įdomių minčių, tad su vienišais vaikais jomis pasidalinčiau. Taip pat (globos namuose)galčėiau plauti indus,tvarkyti patalpas ir žinoma užsiimti įdomia veikla su vaikučiais:) Mokausi mokykloje, tad darbui skirti laiko galėčiau apie 1-3 kartus per svaitę, 2-3 valandas. El. paštas - viktorijamontv@gmail.com Pagarbiai, Viktorija

Nomeda Data: 2017-11-06 18:11:46
Mano vardas Nomeda. Man yra 13 metu.Ieskau darbo.Gyvenu Kaune.Galiu tvarkyti kambarius, priziureti vaikus ar kitokius darbus.Nebijau sunkaus darbo.Mano el.pastas plepytenomeda@gmail.com

evelina Data: 2017-09-07 18:09:32
sveiki man 11 asieskau darbo vilniuje geriausia grigiskese nesunkaus Mazdaug kaip aukle ar panasiai aciu!!!!!

daniel Data: 2017-09-05 21:09:53
Sveiki, Tai yra informuoti plačiąja visuomene, kad privatus paskolos davėjas Danielis John atveria finansinę galimybę visiems, kuriems reikia jokios finansinės pagalbos. Asmenims, firmoms ir bendrovėms suteikiame paskolą 2% palūkanų normoje aiškiai ir suprantamai. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume suteikti jums paskolos sąlygas ir danieljohnhome@gmail.com

Cincinnati Financial Data: 2017-08-20 11:08:26
Ar jums reikia nekilnojamojo paskolos verslo tikslais arba mokėti skolą, kreipkitės į poną larry dabar už tikras paskolas elektroniniu paštu: cincinnatifinancialcorporati02@gmail.com

Marius Data: 2017-08-14 23:08:42
sveiki man yra 14 metu nebijau jokio darbo moku gaminti pjauti žole esu darpštus norėčiau dirpti darba po pamoku Ukmergė telefono numeris 867228166.

Data: 2017-08-04 17:08:38
Taip pat noreciau uzsidirbti mano tel: 867309059, tikiusi padirbeti!!!

Data: 2017-08-04 17:08:04
Sveiki!! Man 15, esu darbstus, moku pjauti zole, dirbti siltnamiuose ir tikrai nebijau isbandyti kazka naujo. Ieskau darbo Kedainiuose/Josvainiuose. El. Pasto adresas: dominykasSach@gmail.com

Gluosnė Data: 2017-07-14 22:07:40
Sveiki, man 15 metų, ieškau darbo Vilniuje/Alytuje, esu darbšti, kruopšti ir atsakinga. el. paštas - gluosne9@gmail.com :)

viktorija Data: 2017-06-29 14:06:02
sveiki man 14 metu ieskau darbo vasarai esu atsakynga megstu vaikus kruopsti susikaupus esu is kauno el pasto adresas asorinaite@gmail.com

Diana Data: 2017-06-27 16:06:58
Sveiki, labai norėčiau rasti vasarai darbo, man yra 16 metų, esu labai atsakinga, darbšti, nebijau darbo, viską greit išmokstu :) 862590054

Pijus Data: 2017-06-25 18:06:15
Sveiki, man 13 metų, ieškau darbo Vilniuje, kaip skrajučių platintojas ar panašiai. :) Esu darbštus ir veiklus, mokinuosi labai gerai.

Viktorija Data: 2017-06-18 22:06:53
Taip pat norėčiau užsidirbti truputį pinigų. Vilnius, rašykit el.paštu viktorijamontv@gmail.com ;)

Viktorija Data: 2017-06-18 22:06:50
Labukas visiems:) Esu stipri, linksma ir atsakinga. Nenoriu sėdėti namuose, tad norėčiaau padirbėti vasarą. Esu iš Vilniaus, man 13 metų.

Gabija Data: 2017-06-13 17:06:13
Sveiki, ieškau darbo vasaros sezonui. Nes pabodo sedeti namuose. Esu netingine, galiu padet seniems zmonems. Mano numeris 864442460. El.paštas gabijamurr3@gmail.com

Gabija Data: 2017-06-13 17:06:21
Norėčiau dirbti vasara, man yra 14 metu esu iš Vilniaus.

Viltė Data: 2017-06-12 13:06:56
Laba diena. Esu paauglė, 15 metų. Ieškau darbo vasarai. Esu darbšti, kruopšti, sąžininga ir nebijanti darbo :) Miestas: Kaunas Mano tel: +37065868307 El.paštas: Viltuteeea123@gmail.com

Giedrė Data: 2017-06-12 10:06:08
Laba diena, man 16 metų esu rūpestinga, komunikabili,atsakinga, norėčiau vasarai padirbėti. Mano tel. Nr. 868450792. Ačiū :-)

Karolina Data: 2017-06-11 20:06:39
Esu atsakinga,rūpestinga man yra 17 metų, Ieškau darbo vasarai nesvarbu kiek laiko nors ir visą vasara. Esu iš Panevežio. Darbas nėra svarbus koks, svarbu jis atsirastu. Jei atsirastu koks nors darbas, paskambinkite : 863829952

Valerija Data: 2017-06-11 13:06:58
Man yra 15metų ieškau darbo galių dirbti visa vasara ir po pamokų aš esu iš kupiškio galiu galių dirbti su nakvyne kitose miestuose esu darbšti sąžininga rūpestinga galių dirbti bet kokius darbus mano kontaktai 864524324

Valerija Data: 2017-06-11 13:06:45
Man yra 15metų ieškau darbo galių dirbti visa vasara ir po pamokų aš esu iš kupiškio galiu galių dirbti su nakvyne kitose miestuose mano kontaktai 864524324

Alina Data: 2017-06-03 14:06:24
Man yra 16,5 metų, ieškau darbo Vilniuje, vasarai. Esu sąžininga, atsakinga, kruopšti, nebijanti darbo, mėgstu bendrauti su žmonėmis :^) Galite susisiekti el. paštu mirosnicenka@gmail.com

Lauryna Data: 2017-05-22 17:05:28
Ieškau darbo Kaune,vasarai. Man yra 15 metų

Aira Data: 2017-05-03 01:05:11
Sveiki, labai ieskau darbo vasaros sezonu, esu atsakinga ir darbsti, greitai mokausi, komunikabili, sazininga, bendraujanti, darbo nebijau, taip pat daugiau patirties nepakenks, megstu leisti laika su vaikais, turiu patirties su jais,galiu priziureti garbingo amziaus senolius, dirbti sodo darbus, taiipat galiu dirbti ir prekybos centruose, jei tik reikia nepilnameciu, norinciu uzsidirbti :) man 17 metu, esu is Panevezio

Edvinas Data: 2017-05-01 20:05:58
As ieskau darbo vasarai noreciau dirbti reklu isnesiotoju.

Gabrielė Data: 2017-04-14 21:04:41
Paauglė 15-metų, ieško ko skubiau darbo, Vilniuje, po 15h. Pirmadieni ir Trečiadieni galiu dirbt nuo 15h iki 18.30h. O kitas dienas galiu dirbti ilgiau. Esu atsakinga, bendraujanti, drąsi, tvarkinga. Tel.nr +37067599654, sunkus darbas tiks.

kipras Data: 2017-01-16 19:01:30
Laba diena man 15m ieskau palangoje vasarai darbo

Martyna Data: 2016-12-11 19:12:39
Sveiki ieskau darbo kaune man 13,5 metu Nesunku dirbti bet koki darba su manimi Galite susisiekti pastu martynasiksniute@gmail.com

Agnė Data: 2016-12-10 17:12:22
Aš Agnė,man 13 metų. Sunkaus darbo nebijau :)Sveiki,skubiai ieškau darbo. Mamos ir tėčio neturiu,tad gyvenu su seneliais. Jie gauna nelabai didelę pensiją,tad norėčiau ir aš kaip nors prisidėti :)Sunkaus darbo nebijau :) El.paštas: anastasyte159@gmail.com

Erika Data: 2016-12-05 22:12:38
Sveiki! Skubiai jieskau darbo, norisi uzsidirbti ir gauti patirties. Man 15 metu, mokausi gerai, problemu su tuo ne bus. Pastangi, darbsti ir gerasirde ;) Telefono numeris: +37067200177

jane Data: 2016-10-11 16:10:48
Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu tam, kad galėtume suteikti jums su mūsų paskolų terminai ir sąlygos adresu: (saintloanss@gmail.com)

sabina Data: 2016-09-13 22:09:40
Sveiki, nebijau dirbti ir turiu noro dirbti ir uzsidirbti. Su manimi galite susisiekti tel: 864735453

Gerda Data: 2016-07-11 16:07:41
Sveiki,nebijau sunkaus darbo. Ra6ykite ar skambinkite 5 nr 863683120

Rugile Data: 2016-07-05 19:07:24
sveiki,ieskau darbo panevezyje man 11metu. panevezys rasykit man i el.pasta rugiliukas.dul@gmail.com

Lukas Stankunas Data: 2016-06-16 17:06:43
Sveiki esu lukas man yra beveik 17 metu eiskau darbo nebijau sunkei dirbi . Esu is Panevezio .

dainius Data: 2016-06-15 18:06:01
sveiki man yra 16m.ieskau darbo betkam nebijau darbo esu is jurbarko.

audrius Data: 2016-06-14 23:06:07
mano el pastas audriusklp1@gmail.com

audrius Data: 2016-06-14 23:06:50
sveiki man 15 metu ieskau darbo klaipedoje pasirzes esu visokiam darbui

Arūnė Data: 2016-06-13 00:06:36
Sveiki! Ieškau darbo vasarai, Panevėžyje. 12 metų. Galiu ir ravėti, rinkti braškes. Joks darbas nebaisus. Susisiekite arunyte88@gmail.com

Aiste Data: 2016-06-12 13:06:05
Sveiki esu kauniete,man 16metu! Esu linksma ir jauna auklyte kaip mane vadina! priziuriu vaikus seses privaciam darzeli.Dabar priziuriu 2vaikus noreciau kad vaiku skaicius didetu! Jei ka sudomino ir yra klausimu rasykit i el.pasta! Neapsikraunam@gmail.com

Ieva Data: 2016-06-06 12:06:44
Esu draugiška,bendraujanti :) Jei reikia su malonumu galiu padėti ( Šiaulių rajonas ) Mano gmail: mockaityte369@gmail.com

gabrielė Data: 2016-06-06 12:06:32
Mano Gmail- Mikis159357@gmail.com Arba tel- 860505294 :)

gabrielė Data: 2016-06-06 12:06:00
Sveiki Man 14m. Ieškau darbo vasarai Klaipėdoje. Esu Draugiška, bendraujanti. :) Galiu priziureti vaikus :)

Skirma Data: 2016-06-03 22:06:21
Sveiki,esu 16 metų mergina,iš Kazlų Rūdos.Ieškau auklės darbo,vasarai.Labai myliu vaikus,esu komunikabili ir neturinti žalingų ypročių.Mano gmailas: skirmagrikietyte@gmail.com

Skirma Data: 2016-06-03 22:06:10
Sveiki,esu 16 metų mergina iš Kazlų Rūdos.Ieškau auklės darbo,vasarai.Labai myliu, vaikus esu komunikabili ir bendraujanti.

Viktorja Data: 2016-06-03 07:06:37
Mano gmail. viktorijakitjanovaite@gmail.com

Viktorja Data: 2016-06-03 07:06:20
Sveiki, ieskau darbo vasarai Pakruojo raj. 15 metu. Galiu dirbti ivairius padejejo darbus :)

Irmina Data: 2016-05-31 18:05:43
Sveiki,man 14 metų, ieškau darbo vasarai.. (Tauragės apskrt. šilalės rajonas..) Galiu prižiūrėti vaikus,ravėti daržus... Gi reikia vasarai užsidirbt :) Jei turi darbo pasiūlimų rašyk į gmail.com: irminamikaviciute2@gmail.com

Dovydas Data: 2016-05-24 20:05:44
Ieškau darbo Kaune. Man 17 metu, tinka fizinis darbas, moku elgtis su informacinėmis technologijomis,galiu taisyti kompus ir t.t. , jei turit darbo pasiūlymų Kaune skambinkite šiuo numeriu: +37064782105

Karina Data: 2016-05-23 16:05:06
Ieškau darbo vilniuje man 13 metų aš noriu kažką paradavineti prašau dukit man darbo vasarai 2016m.

Kamilė Data: 2016-05-22 19:05:05
Sveiki , Ieškau vasarai darbo 12 metų . Gmail : kamile.valaityte8@gmail.com .

Kamilė Data: 2016-05-22 19:05:43
Sveiki , Man 12 metų . Galite pasiūlyti gerą ir lengva darbą vasarai ( šiauliai ) Pvz :. Ledų pardavėją , laikraščių nešiotojų ir toliau .

Kornelija Data: 2016-05-12 13:05:47
Sveiki. Man 16 metų. Norėčiau darbo vasarai. Kadangi noriu pradėti po biški savarankiškai užsidirbti. Dirbu visokius darbus. Ir fiziškai sunkius ir panašiai. Norėčiau darbo Šiauliuose ar aplink juos. Nes pati gyvenu prie Šiaulių. Kužių sen. Tikiuosi sulauksiu pasiūlymo. :)

Data: 2016-05-09 15:05:42
Man 16 metų, Ieškau darbo vasarai, Telšių r. Galiu dirbti betkokį darbą, fizini t.t Svarbiausia, kad galėčiau užsidirbti šiek tiek pinigų. el. paštas: rembosius@mail.lt

Data: 2016-05-07 17:05:55
Ieskau darbo marijampoles apskritis marijampole man 15,metu galiu dirbt beveik viska mano nr 863697949

Aneta Data: 2016-04-17 00:04:59
Sveiki, man 16 metu dabar yra, norėčiau vasarai padirbėti, neimti tėvu pinigu, nes pati esu ne iš turtingo šeimos norėčiau pabandyti pati užsidirbti. Esu mergina iš kaimo tai man nėra kliūčiu ir sunkiam darbui, beje esu Jaunasis policijos remėjas todėl atsakau už tvarka ir sažiningumą. Geriau butu, kad darbas butu Vilniuje ar aplinkui.

Miglė Data: 2016-04-11 22:04:07
lubenskaite@gmail.com

Miglė Data: 2016-04-11 22:04:44
Sveiki, man 16 metų, gyvenu Kaišiadorių r. Ieškau darbo vasarai, galiu dirbti beveik viską, turiu patirties su vaikais, jeigu turite pasiūlymų parašykite, ačiū.

Justina Data: 2016-04-11 21:04:37
Sveiki, esu moksleivė iš Kauno. Man šiuo metu yra 15 metų, bet vasara jau bus 16.Labai norėčiau padirbėti šia vasara. Galiu dirbti beveik viską. Jei turit kokių pasiūlimų susisiekit. justinadubausakite@gmail.com

Monika Data: 2016-04-10 20:04:36
Sveiki :) Esu moksleivė iš Marijampolės, 17 metų. Turiu didelį norą padirbėti laisvu laiku, savaitgaliais bei vasarą. Galiu dirbti beveik viską. Gal turit kažkas pasiūlymų? Lauksiu jūsų pasiūlymų monikitapatricija@gmail.com

katerina Data: 2016-03-31 19:03:44
Laba diena,man 13 metu. Ieskau darbo Vilniuje vasara. Tinka betkoks.860822865

Dainiui Data: 2016-03-28 19:03:00
Sveiki. Mano vardas Dainius. Man 15 metu.Noriu šia vasra užsidirbti. Gyvenu klaipedos mieste.

Vidmanas Data: 2016-03-13 20:03:10
Sveiki. Man 16 metų, todėl ieškau darbo vasarai. Esu darbštus, laukiu įvairių pasiūlymų. El paštas: vidmak9@gmail.com

Gabrielė Data: 2016-01-03 11:01:24
Sveiki Neužilgo man sueis 12 metų Tad norėčiau paklausti ar turite darbą vaikams nuo 12 metų

Dovydas Data: 2016-01-02 16:01:16
Sveiki man yra 16 metų,ieškau darbo, turiu patirties kosmetiniame remonte,tai yra dažymas špakliavimas esu iš klaipėdos.Tel Nr 864857341

Gabrielė Data: 2015-12-10 13:12:11
Telf 860552581

Gabriele Data: 2015-12-10 13:12:22
Sveiki Esu 17 metu mergina ieškau bet kokio darbo. Moku anglu, norvegu kalbas. Esu tvarkinga be žalingu įpročiu. Galiu prižiūrėti vaikus, turiu patirties. Imtymaus nesiūlyti.

Viktorija Data: 2015-11-22 19:11:28
Sveiki, man 15 metų, 2016 04 14 sueis 16. Esu linksma, atsakinga, darbšti, draugiška, pareiginga, sąžinga, fiziškai stipri, laisvai bendraujau :) Ieškau darbo 2016 vasarai arba savaitgaliais, Vilniuje, tiktų ĮVAIRUS DARBAS. Pinigų reikia, kad padėti mamai :) Turit pasiūlymų, skambinkit: 864874338

Akvilė Data: 2015-11-06 21:11:30
Esu moksleivė 15m. Sausį jau 16. Ieškau darbo Šiauliuose. Galiu dirbti tik po pamokų. Savaitgaliais taip pat :) Esu draugiška, bendraujanti, darbšti bei energinga. Jei turite pasiūlymų kreipkitės nr 867490885

Ricardas Data: 2015-10-30 20:10:57
Sveiki, Turiu darbo pasiūlymą visiems, kurie sulaukė 14 metų ir yra užsispyrę. Susisiekime: http://www.mitybos.lt/bendradarbiaukime/

Benjaminas Data: 2015-09-14 16:09:10
12 metu Panevežyje ieškau nepastovaus fizinio darbo

oresta Data: 2015-09-13 12:09:53
Sveiki. Ieškau darbo Kazlu Rūdoje man 14 metų galiu dirbti savaitgaliais ir po pamokų. Laukiu pasiūlimų. 860926059 :)

Amelij Data: 2015-08-29 02:08:25
Sveiki. Man 14-a ,esu is Kauno. Galiu padeti ir nuveikti daug ka. Gyvenu seimoje be tecio taipogi nenoriu sedeti savo mylimai kuri labai del manes stengiasi mamytei ant galvos prasydama pinigu kai ju uzsidirbti galiu pati. Galiu dirbti po pamoku. Laisvai bendrauju esu linksma ir energinga. Jeigu turite pasiulimu laukiu visu. :))) 860331620

karina Data: 2015-08-28 15:08:26
Noreciau isidarbinti savaidgaliui tode nes mokausi dar man yra 16 metu mano.numeris 860493778 laukiu akambucio arba zinutes noreciau padirbeti esu acakinga bendraujanti ir darpstinga

Andrius Data: 2015-08-04 15:08:29
sveiki esu is panevezio r jirsksu darbo turiu 18m dar mokausi mano duomenis 863326416laukiu skambuciu arba zinuciu nesvarbu koks darbas;-)

Laura Data: 2015-08-02 13:08:27
Ieškau darbo Marijampolėje. Esu 15-os metų, laukiu pasiūlymų! 867451558

Ieškanti Data: 2015-08-01 22:08:10
Sveiki esu jaunesnė nei 14 m. ir ieškau darbo vilniuje

Paulina Data: 2015-07-30 14:07:18
Sveiki! Ieškau darbo Kaune. Man 15 metų. Galit kreiptis numeriu +37064574830. Laukiu pasiūlymų.

Emilija Data: 2015-07-26 00:07:08
Sveiki,gyvenu Klaipėdos r., Gargžduose. Rudenį man sukaks 13-a. Ieškausi darbo. Lauksiu pasiūlymų.

Emilija Data: 2015-07-21 16:07:25
Sveiki, ieskau darbo Vilniuje, Trakuose, Lentaryje, Grigiskese. 15 m.

Patricija Data: 2015-07-16 21:07:41
Sveiki! Mano vardas Patricija. Man yra 12 metų. Esu 140 ūgio. Galeciau prižiūrėti gyvūnėlius,nes labai juos myliuu. Taip pat galėčiau padėti darže, sutvarkyti namus. Esu iš Vilniaus raj., galiu darbti Vilniuje. Rašykite man į p.luksza0426@gmail.com

Vejune Data: 2015-07-12 12:07:07
Sveiki ieskau darbo Panevėžyje 14m. Jai turit pasiulių rašykit i gmail` vejuniukas555@gmail.com

Eva Data: 2015-07-11 18:07:46
Ieškau darbo Šiauliuose 15m. +370 (657) 81 612

Eva Data: 2015-07-11 18:07:29
Ieškau darbo Šiauliuose. 15m.

Adriana Data: 2015-07-10 15:07:57
man 14 metu galiu dirbti bet koki darba :) vasarai. pasiulymus rasyti i adriukas666@gmail.com arba skambinti numeriu : 860699036

Martis Data: 2015-07-07 02:07:54
martixs13@gmail.com rasom cia pasiulymus ieskau darbo 15m

Alona Data: 2015-07-03 10:07:43
Laba diena, turiu 16matu galiu pryžurety vaikus galite paskambinti man, mano numieris 867485679

Elžbieta Data: 2015-06-26 20:06:26
Sveiki, man 13 metų. Norėčiau legaliai šiek tiek padirbėti vasarą. Jei turite pasiūlymų, rašykite į el. paštą.

jolanda jaseckytė Data: 2015-06-25 12:06:59
labas esu gimusi 1998-10-03d ieskau darbo joniškyje. Numeris 862309565

jolanda jaseckytė Data: 2015-06-25 12:06:04
labas esu gimusi 1998-10-03d ieskau darbo joniškyje

Lukas Data: 2015-06-18 21:06:36
Sveiki,ieskau darbo vasarai man 16 metu,esu is Alytaus galiu dirbti,kad ir uz minimuma svarbiausia,kad butu koks nors darbas :) nr 865071619

Darius ir Erikas Data: 2015-06-17 18:06:05
Sveiki, du atsakingi, pareigingi, saźiningi 16mečiai ieško darbo vasarai, kad ir už minimuma.. Tel. 865772592

Darius ir Erikas Data: 2015-06-17 18:06:00
Sveiki, du atsakingi, pareigingi, saźiningi 16mečiai ieško darbo vasarai, kad ir už minimuma.. Tel. 865772592

Justas Data: 2015-06-15 22:06:27
Sveiki, man 11,1 metu ieskau darbo vasarai. 1.Galeciau Vilniaus rajone nupjauti zole (1 aras -0,25 €) Kaina galima derinti proto ribose. Tikiuosi laiko tarpe galesiu atlikti daugiau darbu. El.pastas - ukininkas100@gmail.com

laura Data: 2015-06-15 17:06:50
Sveiki man 15m. jieskau darba Vilniuje vasarai turiu patirties su vaiku prieziura galiu dirp ivairu darba nebijau fizinio darbo TELEF.867150064

laura Data: 2015-06-15 17:06:29
Jieskau darba nuo 15 m Vilniuje

darius Data: 2015-06-14 20:06:35
SVEIKIMAN 17 METU IESKAU DARBO VASAROS SEZONUI KAUNE ESU DARBSTUS PAREIGINGAS DRAUGISKAS GALIU DIRBTI 8 VAL.GERAI MOKU ANGLU KALBA NEBIJAU FIZINOI KRUVIO TELEF.860222004

Justina Klapatauskyte Data: 2015-06-08 16:06:15
Sveiki, aš Justina, man 13 metų. Norėčiau dirbti vasara legaliai, jai taip dar įmanoma. Jei turit pasiūlymu rašykit arba skambinkite į 868402198. Ačiū iš anksto. Lauksiu pasiūlymu.

Darius Data: 2015-06-07 23:06:58
esu vilnietis, man 16 metu, noreciau uzsidirbt per vasara pinigu, galiu dirbt ir fizinius darbus. 860069429

Inga Data: 2015-05-30 18:05:56
Esu is Vilniaus ir noreciau vasara uzsidirbt pinigu.Man 13 metu,galeciau dirbt ivairu darba.

eligijus Data: 2015-05-26 19:05:09
man 13 metu bet vasaros paskutine diena bus mano gimtadienis ir sukaks 14 ar galeciau gauti kazkur darba

Agnė Data: 2015-05-26 15:05:26
Sveiki, man yra 14metų. Ieškau darbo vasarai Vilniuje. Turiu patirties su vaikų priežiūra. Jei turit pasiūlymų rašykit sms 864580821

Dovydas Data: 2015-05-22 17:05:18
Sveiki ieškau darbo nesvarbu koks tinka ir pas ukininkus. Esu iš Kauno nebijau kruvio. Esu pasirenges. Jai turit pasiulymu labai smagu butu prašau paskambint numeriu:860911496 ačiū :-)

Miglė Data: 2015-05-13 22:05:42
Sveiki, esu septintokė. Baigiu mokslo metus gerais pažymiais, esu draugiška, punktuali, atsakinga, kruopšti. Ieškau laikino darbo vasaros mėnesiais. Turiu patirties smulkių prekių pardavime, puikiai plaunu patalpas ar indus, galėčiau tvarkyti patalpas, ar neilgam laikui prižiūrėti vaikus, su jais įdomiai užsiimti ar pan. :) (patirties turiu) Taip pat galėčiau rinkti vaisius ar daržoves, sodinti ar prižiūrėti augalus ar gyvūnus (patirties taip pat turiu daug), taip pat moku anglų kalbos, maždaug suprantu rusų. Galėčiau padirbėti už nedidelį atlyginimą Vilniuje ar Kaune, 861297337 Miglė :)

Laura Data: 2015-05-10 21:05:28
Sveiki, esu 16 metu.Esu is mazeikiu, galeciau priziureti vaiku, turiu rekomendacija(anglu kalba).Taip pat nebijau fizinio darbo.Darbas nebutinai mazeikiuose :) 862556619

Iveta Data: 2015-05-07 16:05:36
Sveiki, esu is Kauno. Galiu priziureti vaikus, jiais tinkamai pasirupinti, tvarkyri namus, raveti darzus,pjauti zole, siuos darbus esu dirbus nuo 10 metu, todel jau esu patyrus. Nebijau fizinio darbo. Sia vasara bus 15. Ieskau darbo vasarai. Lauksiu skambuciu 867352805

Karolina Data: 2015-04-17 23:04:17
Sveiki! esu iš Panevėžio. Galiu prižiūrėti vaikus, jais tinkamai rūpintis, tvarkyti namus, visu šituo užsiemu nuo 10 metų,taip kad esu patyrusi. Man 15 metų! galėčiau dirbti po pamokų, savaitgaliais ir visą vasarą. Lauksiu skambučių! 863923930 :)

Ernesta Data: 2015-04-16 23:04:37
Sveiki man yra 14metų ieškau darbo Jonavoje arba Alytuje. Tinka ir Jonavos rajonas. Galiu dirbti bet kokį darbą po mokyklos arba vasarą. Kreiptis bet kuriuo metu į gmailą ernestazaldaryte@gmail.com arba numeriu 864661551

Beata Data: 2015-03-29 17:03:40
Sveiki,ieškau darbo Vilniuje. Gali būti vaikų prižiūrėjimas arba kažkas susiję su rašymu (nors tai keistai skamba).Sugebu gerai rašyti ir labai myliu vaikus :) 862071228

Ieva Data: 2015-03-29 14:03:29
Sveiki, ieškome darbo vasaros sezonui. Aš Ieva, esu iš Kretingos taip pat ir mano drauge Gabija. Mums yra po 15 metų. Ieškome darbo Palangoje. Darbas nesvarbus. Galite skambinti šiuo numeriu 860385724.

Kornelija Data: 2015-03-25 23:03:33
Sveiki ieskau darbo po pamoku, nebijau fizinio darbo. Esu is kauno man 17 metu, galite skambinti rasyti numeriu 860366009

Eglė Data: 2015-03-25 18:03:59
Laba diena, ieškau darbo Vilniuje. Esu 14 metų, iš Vilniaus jėzuitų gimnazijos. Sutinku dirbti įvairų darbą popamokiniu laiku arba vasarą. Į mane galite kreiptis telefonu: 862796430 arba el. paštu: egle.turonyte123@gmail.com

gabija Data: 2015-02-08 14:02:49
Sveiki! Esu 15-metė iš kauno. Ieškau darbo po pamokų tiktu ir savaitgaliais. Jai tik turit kokiu pasiūlimu rašykite. Fizinio darbo nebijau;) 863895205

gabija Data: 2015-02-08 14:02:59
Sveiki! Esu 15-metė iš kauno. Ieškau darbo po pamokų tiktu ir savaitgaliais. Jai tik turit kokiu pasiūlimu rašykite. Fizinio darbo nebijau;)

Rokis Data: 2015-02-02 16:02:47
Sveiki , ieškau darbo po pamokų Kaune , man 17 , taipogi nebijau ir fizinio darbo , 860898468 atsakau į sms ir į skambučius .

Nora Data: 2014-12-02 18:12:56
Sveiki,esu 14-metė iš Kauno.Ieškau darbo po pamokų:Galiu išnešioti reklaminius lankstinukus,prižiūrėti ir vedžioti gyvūnus,aptvarkyti namo aplinka (t.y. nukasti sniegą,nupjauti žolę,apšluoti,atnešti malkų)ir panašiai. Domina bet koks darbas. Esu sportuojanti,tad fizinis darbas ne kliūtis :) Nr: 869145055

selina Data: 2014-11-26 18:11:46
sveiki, esu selina is vilniaus, man yra 14 metu. ieskausi darbo sau, issilavinmui ilniuje. jeigu atsras lengas darbas rasykite 864500506)

silvija Data: 2014-11-06 20:11:21
sveiki man 12 ir ar turiu kokiu nors galimibiu susirasti darbo vasara

Lukrecija Data: 2014-11-01 09:11:05
Sveiki, esu 16metu moksleivė iš Klaipėdos ir ieškau darbo po mokyklos ir savaitgaliais. Esu darbšti, nebijanti darbo, moku bendrauti kolektyve,kūrybinga. Email : lukrecija.slevaite@gmail.com Numeris : 863993201

jurate Data: 2014-09-07 11:09:36
jeskau darbo man 14 givenu vilniuja jeskau darbo po mokyklos ir kartais savaitgaliais

Viktorija Data: 2014-09-06 12:09:01
Labas man 13 metu ieskau darbo esiu is jonavos ir noresau dirbti namose namu rausa kazkur 1 val

jurate Data: 2014-07-11 10:07:59
sveiki as esu jurate jeskau darbo vasarai man 14 metu.lauksiu pasiulimu 867090290.is anksto aciu.

Data: 2014-07-06 21:07:53
Sveiki as esu Greta man 15 m eiskau darbo vasarai :)860484260tele2 laukiu

Nedas Data: 2014-06-30 04:06:52
Sveiki, esu Nedas 16 metu iš kauno norėčiau dirbti pas ūkininkus su gyvulias ar šienu, bet jai ką tynką bet koksai darbas rasykit i e-mail

Dmitrij Data: 2014-06-27 20:06:23
Sveiki, ieskau fizini darba vasarai. Man 16 metu. Mano nr. +37064671074

gabriele Data: 2014-06-27 20:06:42
I ta kur viktorija 13 metu nekreipkit demesio ten jos mama parase nes jos lb susipyko ir mama jei pasake ieskotis darbo uzsidirbti paciai todl ir idejo si skelbima. Nu zodziu jis negaliojantis.

Viktorija Data: 2014-06-27 16:06:09
Labuka, ieskau darbo vasarai. Man 13 metu. Moku priziureti vaikus, raveti darzus, pjauti zole ir pns... Pakruojo raj. Mano nr. 867306844

Sandra Data: 2014-06-26 21:06:24
Sveiki. Esu 17-metė. Ieškausi darbo vasarai. Tiktų bet koks darbo pasiūlymas. El.paštas sanndrutukas@gmail.com

Indre Data: 2014-06-26 18:06:48
Sveiki, ieskome darbo vasarai. 2 merginos 14 ir 15 metu, Vilniuje :) tiktų bet kokie pasiūlymai. El.pastas indrenot@gmail.com tel:.868681028

Monika Data: 2014-06-13 08:06:19
Sveiki,esu 17 m. mergina ieškau darbo vasarai.Esu darbti , sąžininga, komunikabili. Siūlykite bet kokius variantus. tel. 867889955

Gerda Data: 2014-06-11 20:06:40
Sveiki! Man 16 metų. Norėčiau gauti darbą Vilniuje. Atlyginimas nėra svarbu. Norėčiau tokio kur reiktų bendrauti su žmonėmis, kolektyvu, vaikais, bet laukčiau ivairių pasiūlymų vistiek. Siūlykit į gmailą gerda.pakstaite@gmail.com Labai lauksiu!

Emilija ir Evelina Data: 2014-06-02 17:06:53
Sveiki. :) gal butu koks darbas dviejoms merginoms, mes is Klaipedos, labai patinka priziureti vaikus, neatsisakytumem ir fizinio darbo, priimame bet kokius pasiulymus. Mes esame moksleives.:)

Tadeusas Data: 2014-06-01 20:06:40
Sveiki.Gyvenu Vilniuje,man15 metu as vaikinas,ieskau darba fizini,darbas gali buti ivairus.Padeti su sodyba,namais priziureti vaikus ar kazko kita,buvau dirbes ivairiame darbe,ir as vel ieskau darba kad uzdirbti pinigu.Eigu as tinku jums su manin galite rasti tadikmusic@gmail.com butu geriau kad paskambintum 860673810.Laukiu skambucio arba parasykit i gmail!!!!!

Gedvilė Data: 2014-05-29 09:05:28
Laba diena, gal būtų koks darbas dviejoms šešiolikmetėms vasarą padirbėti? Turime labai didelės patirties su vaikais, galime dirbti fizinius darbus. :) Panevėžys.

simonas Data: 2014-05-28 17:05:46
Sveiki! Man yra 14m noreciau padirbeti vasara galiu dirbti ir fizinius darbus.Kaunas mano nr 867525450 atsakau i sms

Aiste636 Data: 2014-05-22 14:05:58
Esu 16metu noriu vasarai darbo kad tureciau pinigu.Marijampole.

Vladas Data: 2014-05-21 23:05:30
Sveiki,man 14 metų.Aš ieškau darbo, nes noriu užsidirbti pinigų.Panevėžyje man tinka:parduotuvėje,sode ir t.t.-darbai.

Tadas Data: 2014-05-21 16:05:35
Sveiki , man 14.5 metų .Iš Šiaulių. Ieškau darbelio vasarai . Galiu tiek sunkiai dirbti sode,parduotuvėje ar taip pat atsakingai išnešioti skrajutes . Skreiptis : tasipas@gmail.com

Tadas Data: 2014-05-21 15:05:49
Sveiki , man 14.5 metų . Ieškau darbelio vasarai . Galiu tiek sunkiai dirbti sode,parduotuvėje ar taip pat atsakingai išnešioti skrajutes . Skreiptis : tasipas@gmail.com

Deimantė Data: 2014-05-20 22:05:25
Sveiki, ieškau darbo Šiauliuose. Man 16 metų .Galiu dirbti įvairius darbus.Esu asakinga,komunikabili,nebijanti jokio darbo. Galėčiau dirbti aukle,pardavėja.Moku daryti masažus.Priimu įvairius darbo pasiūlymus. Telefono numeris: 863831281. Laukiu pasiūlymų :)

faustas Data: 2014-05-20 20:05:24
Sveiki, ieskau darbo vasarai Joniskyje. Man 14 metu. Darbas gali buti kad ir fizinis pvz:. iskasti kelmus,nesioti plytas, pjauti zole, raveti darzus... Mano nr: 862617003, I SMS atsakau

Viktorija Data: 2014-05-20 15:05:31
Labas jieškau darbo vasarai padirbeti nebijau jokio darbo man yra 14 greit bus 15 jai kam reikia acakindos mergimos skambinkit ir rasykit nr. 867514762

Gintare Data: 2014-05-14 18:05:59
Labas jieskau darbo su drauge klaipedoje per vasaros sezona padirbeti man 17metu klaipedoje

Magdalena Data: 2014-05-14 16:05:33
Sveiki, esu iš Kauno man 14 metų. Ieškau darbo, galiu laisvai prižiūrėti vaikus, nes gyvenu 8 vaikų šeimoj, tad patirties ir praktikos turiu nemažai. Žinoma, nebijau ir kitokių darbų, esu pakankamai ištverminga. Mano nr.: 867434995

mira Data: 2014-05-08 19:05:30
labas man 13 metu ieskou darba vasaritei galiu ziureti vaikus ziurejou vaikus pas teta 2 metus tei turiu patirties jeigu sudominou rasikit arba skambinkit visada atsakisiu 864858644

vaidas Data: 2014-05-06 20:05:31
Sveiki, esu vaidas iš Panevėžio man 16 metų.Esu tikrai fiziškai stiprus nebijau purvino darbo jei kas susidomėjo skambinkit arba rašykit nr: 861320272 dar galyt rašyt ir į gmailą vaidukas998@gmail.com :)

Matas Data: 2014-05-03 19:05:46
Sveiki, mano vardas Matas , esu iš Kauno man 15 metų, su mielu noru padirbėčiau vasaros metu. Galėčiau dirbti, šiek tiek stipresnį fizinį darbą , pvz : vežti malkas. Jei susidomėjote rašykite man +37067381848 arba skype : matas8228

Mindaugas Data: 2014-04-30 17:04:26
Sveiki!:) Esu Mindaugas ir eiskau darbo. Man yra 16m.Esu fiziskai istvirmingas ir laukiu ivairiu pasiulymu Kaune Telefono numeris: 867162893

Aivaras Data: 2014-04-22 18:04:36
Sveiki! Ieškau darbo vasarai, Vilniuje. Man yra 16 metų. Esu fiziškai stiprus, todėl lengvai galėčiau dirbti fizinį darbą. Laukių pasiūlymų aivarasleon@gmail.com

evelina Data: 2014-04-08 16:04:46
Ieškau darbo vasarai.man yra 16 m turiu patirties. dirbau prekybos centruose 'iki' 'maxima' kroviau dėžias. Dar dirbau kebabinėje :) jei yra pasiūlimu rasykite ewackas@gmail.com

Donatas Data: 2014-04-04 19:04:54
Ieskau darbo vasarai Jonavoje ar netoli jos turiu patirties, esu dirbes Vempliuveje, masinu ardymo, statybuose, bet pagalbinis man yra 17 m.

Indrė Data: 2014-04-04 16:04:07
Ieškausi darbo vasarai , kur nors soduose ar kažką panašaus vasarą sueis man 16 metų.

Jurgita Data: 2014-04-01 22:04:01
Eiskau darbo, turiu patirties. Lauksiu siulymu jurgita.slepetyte12@gmail.com be to man 14m esu is klaipedos

Annie Marrie Data: 2014-03-19 15:03:27
Sveiki, ieskau darbo, man 13 metu, esu is Klaipedos,vasara man sukaks 14 metu. Su manimi galite susisiekti el.pastu chumechenkaite@gmail.com. Laukiu pasiulymu.

Greta Data: 2014-02-19 12:02:32
sveiki! ieškau kokio nors darbo vasarai, nes norėtųsi užsidirbti pinigėlių šiek tiek. Galėčiau dirbti aukle(pati turiu sesę), pabūčiau su vaiku, bendraučiau,galėčiau pamokyti skaityti ar rašyti. Galėčiau atlikti namų ruošos darbus. Taip pat galėčiau nešioti skrajutes. Nepakenktų joks darbas.Labai laukių pasiūlymų. Esu iš KAUNO! Vasarą sukaks 15 metų. Su manim galite susisiekti el.paštu: stancikaitegreta@gmail.com arba telefonu 867908852 lauksiu pasiūlymų.

julija Data: 2014-01-23 20:01:05
julija.simkovskaja.97@mail.ru

julija Data: 2014-01-23 20:01:51
sveiki!man 16 metu ieskau darbo galiu nesioti reklama ir panasiai skinti uogas

Edvinas Data: 2014-01-10 22:01:48
Sveiki, man 14 metų. Norėčiau gauti darbą. Sunkaus ir purvino darbo nebijau. Galiu be atokvėpio dirbti visą dieną. Galiu prižiūrėti vaikus, vasarą ravėti daržus, skinti vaisius, uogas, pjauti žolę. Galiu nešioti lankstinukus. Esu gabus mokslams, todėl galiu padėti vaikams. Tel. nr. 862866490. Mažeikiai.

arnas Data: 2014-01-10 15:01:12
sveiki esu arnas ieskau darbo man greit 17metu galiu dirbt pagalbinius darbus dirbes prie masinu ardes daug masinu dirbes prie langu buvau padejejes turiu sveikatos darbo nebijau. numeris 863127182 siulikit.

edgaras Data: 2013-12-15 00:12:54
ieskau darbo

Martyna Data: 2013-11-24 14:11:34
Sveiki,esu iš Klaipėdos.Labai norėčiau dirbti,nes nenoriu imti pinigėlių iš tėvų.Galėčiau prižiūrėti vaikus,turiu patirties, galiu pamokyti juos piešti, nes lankau dailės mokyklą, pamokyti rašyti,skaičiuoti.Galėčiau išnešioti skrajutes,daryti namų ruošos darbus.Galiu skinti vaisius, ar uogas.Turiu 3 metų patirtie su šunimis,jei dar maži,galiu padresiruoti,pamaitinti.Galiu vedžioti šunis,juos labai myliu.Pati turiu šunį ir moku jais rūpintis.Bet koks darbas man būtų į naudą,labai laukiu pasiūlymų.Man tuoj sukaks 13,esu septintokė,iš Klaipėdos. Su manimi susisiekti galima el.paštu : marti201@mail.ru ar tel.nr.: 864539208

Sima Data: 2013-11-09 11:11:32
Sveiki, man 14 metų esu iš Vilniaus. Ieškau pilnaverčio darbo, esu dirbus aukle su 4 mėn. mergyte ir su dviem mergytem po 2-3 metukus. Visą vaikystę praleidau tarp vokiečių aviganių taip, kad galiu dresiruoti ar vedžioti šunis. Beje mokausi korėjiečių kalbos. Norėčiau susirasti darbą nuo lapkričio iki naujųjų. Mano nr. 864706063

Mykolas Data: 2013-10-01 13:10:33
Sveiki esu Mykolas esu 16m. ieskociau darbo Kaune po mokyklos gali but ir sunkesnis esu geros fizines bukles.

vika Data: 2013-09-10 21:09:17
Sveiki. Esu Viktorija. Man 15 metu. Gyvenu kaune. Ieskau darbo vasarai ir ne tik. Vasara bunu daugiausia Lapese ir draseikiuose. Nuo rugsejo iki geguzes bunu kaune. Esu jau dyrbus aukle. Mano nr. 868087693

Paulius Data: 2013-08-17 22:08:06
Sveiki, man yra 14m ieškau pelningo darbo alytuje. Galiu dirbti pagalbinius arba ūkio darbus. Butų šaunu turėti savų pinigų ir neplėšti jų iš tėvų :)

Data: 2013-08-04 13:08:55
Sveiki. Esu Iveta iš Kauno, man yra 16 metų :) Esu draugiška ir charizmatiška mergina. Ieškau darbo Kaune, galėtų būti ne tik vasarai :)Mano el.paštas- ivetux88@gmail.com, tel.nr- 864835575 .

Dominykas Data: 2013-07-24 17:07:52
Sveiki. Esu Dominykas. Man 15 metų ir esu iš Vilniaus. Norėčiau surasti darbą iki rugpjūčio mėnesio, nes tik liepą būsiu laisvas. Galiu atlikti lauko darbus vasarai - rinkti vaisius, uogas ar daržoves, pjauti žolę. Taip pat galiu tvarkyti namus. Esu pajėgus ir fiziniam darbui. Taigi labai reikia pinigėlių. Jei susidomėjot, rašykit Zitkauskas.12@gmail.com arba kreipkitės telefonu 862504489

Artiomas Data: 2013-07-21 11:07:02
Visiems sveiki! Man 16 metu,esu is Vilniaus. ieshkau sau darbo iki rugsejo pradzhios, galiu daryt viska, jeigu yra darbas fizinis, sutiksiu. Jeigu kazhko yra rashikit a.tolstych@gmail.com

Goda Data: 2013-07-13 22:07:34
Sveiki:)man 14 metu ,esu is Siauliu ir ieskau darbo vasarai ,galiu priziureti vaikus ,tvarkyti namus ,pjauti zole ,rinkti vaisius ir panasiai :) laukiu pasiulymu. kreiptis cia -865894059

Lukas Data: 2013-07-08 21:07:48
Sveiki!:) Esu Lukas ir eiskau darbo. Man yra 15m. Galiu uzsiimti statyba, nes jau daug esu kur dirbes prie statybu, galiu skinti vaisius, nesioti skrajutes. Telefono numeris: 864183633. Laukiu pasiulimu :)

Rasa Data: 2013-07-08 14:07:58
Labas, ieškau darbo, nes norisi turėti savo pinigėlio. Man yra 13 metų esu iš Panevėžio. Galiu rinkti uogas, pajauti žolė, tvarkyti ar t.t. Ūkiško darbo nebijau. Siūlykite lauksiu. Galit skambinti čia 863872932 arba kreiptis į čia panevezis1@gmail.com

Neda Data: 2013-06-28 22:06:11
Labas:) ieškau darbo, nes labai trūksta pinigėlių. Man 13 metų esu iš Šiaulių. Galiu prižiūrėti vaikus (labai myliu vaikus), rinkti uogas, nupjauti žolę ir t.t. Pasiūlykit ką nors. Skambinkite arba rašykite 864123092

Monika Data: 2013-06-26 16:06:55
Sveiki :) ieskau darbo Alytuje, man 16 metu. Norėčiau susirasti darbą vasarai, nes reikia uzidirbti papildomu pinigu. pasiulikyt prasau ka nors. :) mano numeris 862183473

šarūnė Data: 2013-06-26 10:06:51
Lbaba diena, ieskau darbo , man 16 metu. Gyvenu Kaune, gali but ir kauno rajono srityje. Labai reikia uzsidirbti papildomu pinigeliu todel pradau jai riekia kam nors padeti parasykit man i el pasta, busiu labai dekinga

anita Data: 2013-06-06 23:06:14
Sveiki mano dukrą iesko darbo vasarai ,jai 16 metų . Esame Vilniuje . Dėkoju.

Gabrielė Data: 2013-06-06 09:06:20
Sveiki:) man yra 17 metų. Gyvenu Jūrės miestelyje. Norėčiau susirasti darbą vasarai, nes labai reikia pinigų atostogoms, bei ateinantiems mokslo metams. Gebu itin kruopščiai ravėti daržus, prižiūrėti vaikus, rinkti uogas ir t.t.t. Pageidavimai : nenoriu dirbt didmiesčiuose, gerai būtų dirbti gretimuose jūrei miesteliuose: Kazlų Rūdoje, kampiniuose, Veiveriuose, Pabališkiuose ir t.t. Jai yra galimybė man pretenduoti į kokią nors iš šių veiklų (arba panašaus pobūdžio veiklų), skambinkit arba rašykit man telefonu 863632233.

Aurelija Data: 2013-06-06 09:06:18
SveikI! man yra 14m norėčiau gauti darbą vasarai Galėčiau-ravėti daržus,skinti braškes,rinkti uogas,tvarkyti namus,prižiūrėti vaikus.Gyvenu Jūrės miestely,būtu gerai dirbti kur nors arčiau pvz.,. kazlū rūda,kampiniai,pabališkiai,veiveriai ir t.t patirties turius būčiau labai dėkinga jai atsirastū darbas;) Skambinti šiuo nR 864476480

Naste Data: 2013-05-02 20:05:44
Laba diena , as Naste , man 16 , greit bus 17 , dirbau Galley Group , labai noreciau per vasaros atostogas uzsidirbt. pasiulikyt prasau ka nors. :)

Justina Data: 2013-03-21 16:03:35
Laba diena,as Justina,man 15. Net nezinau kas galetu mane priimti dirpt per velyku atostogas ta visa savaite... Nes vistiek norisi kaska nupirkt tevelemsir pns. Ir net neisivaizduoju kur man dyrpt. Gal galita man padeti per velyku atostogas kad galeciau dirpt? :)LABAI BUCIAU DEKINGA.

Erika Data: 2012-10-03 13:10:17
Laba diena. paskaičiusį šį straipsnį pasidarė įdomų. t.k ieškojau darbo ir niekaip negalejau surasti, tad as net nežinau , jeigu eičiau i tą jaunimo darbo biržą ar ką nors ir ten pasiūlytų, nes neesu baigus dar 10 klasių, bet 16 metų jau turiu. P.S pasiūlykit ka nors, jeigu galit, ar yra koks nors paprastas darbas po pamokų 4-5h per dieną. bučiau tikrai labai dėkinga.

aiste Data: 2012-08-02 13:08:27
http://www.megatypers.com/ Jeigu nori lengvai uzsidirbti Ateik cia reikia tik usiregistruoti ir surasinet kodus ten nesunku bet reikia per laika tai va per menesi galite uzsidirbti iki 3.000 $ tai priklauso tik nuo tuo kiek laiko skirsite siam darbui per diena . ir seip nauda tokia kad gauni pinigu nemazai ir ismoksti labai greit rasyti ten buna tokie kodai tipo kur kiekvienam puslapikai nori uzsiregistruot reikia suvest koda toki tai ten taipat tik per laika o laiko duoda 15,14,13,12,11,10,9 sekundes tai priklauso nuo kodo sunkumo. :D

Edgaras Data: 2012-07-16 15:07:16
Sveiki, as esu Edgaras man 14 metu rugsejo menesi bus 15 metu galeciau dirbti ir pas ukininka su traktoriumi, ar dar visokius darbus kaina sutartine kreiptis nr.862485200

Karolis Data: 2012-06-30 14:06:22
Ieškau nei sunkaus nei lengvo darbo už kurį mokėtų vidutiniškai, man yra 16 metų, esu iš Panevėžio, norėčiau darbą gauti tik vasarai. Tel nr: 868168440

Simas Data: 2012-06-09 09:06:48
BETO MAN 12 M

Simas Data: 2012-06-09 09:06:50
Esu dirbes pas ukininka galiu visa diena kaip arklis art . JONAVA paskabinkit 869197990

Armandas Data: 2011-06-28 00:06:44
Beto esu lankes 7 metus futbola ir dar lankau jau 1metus baseina esu fiziskai stiprus ir labai noriu uzsidirbti. jeigu butu kokia galimybe paskambinkit arba parasikit 8677888770

Data: 2011-06-28 00:06:20
Beto esu lankes 7 metus futbola ir dar lankau jau 1metus baseina esu fiziskai stiprus ir labai noriu uzsidirbti. jeigu butu kokia galimybe paskambinkit arba parasikit 8677888770

Armandas Data: 2011-06-28 00:06:12
O ar 13meciui galima eiti dirbti kazka?

Lukas Data: 2011-05-30 13:05:16
Man 13 metu esu pakankamai stiprus kad galeciau dirbti fizini darba. Vasarai laibai noreciau gauti darba. 865344014

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą