Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Mokinukas > Bendravimas ir auklėjimas > „Šukuosena turi įtakos, kaip susiklosto mūsų diena, o galiausiai ir mūsų gyvenimas“.- Sophia Loren
Dalintis

Tiek didelė, tiek maža dailiosios lyties atstovė plaukų šukavimui turėtų skirti ne mažiau laiko nei savo

 aprangos pasirinkimui.  Ne veltui prancūzės sako: „Jeigu nepatinka atvaizdas veidrodyje, tiesiog išplaukite galvą“. Spaudos ir interneto platybėse mirgant straipsniams apie garderobo keitimą, „Pukio“ kirpyklėlės meistrai,  savo ruožtu, taip pat rekomenduoja atnaujinti vaikučių šukuosenas bei pasisemti idėjų jų darymui.

Pirmiausiai norėtumėme priminti, kad paprastumas - tai tas principas, kuriam šiandien paklūsta visos madingos šukuosenos. Tad pateikiame keletą paprastai padaromų vaikiškų šukuosenų variantų, kuriuos iliustravome rudeniškomis fotosesijos nuotraukomis.

Šį rudenį pagrindinis šukuosenų akcentas mergaitėms - ryškus šoninis plaukų skyrimas. Taip atskyrus plaukus, išgauname „dirbtinius kirpčius“, kuriuos siūlytumėme derinti su įvairiomis šukuosenomis (pavyzdžiui, dideliu pūstu arba mažu glotniu kuoduku), pynimais aplink galvą arba tiesiog palaidais plaukais.

Berniukai ateinantį 2014 – 2015 metų rudens/žiemos sezoną galės lengviau atsikvėpti, nes genialumas slypės paprastume. Panašiai kaip ir mergaitės, jie neturėtų pamiršti apie ryškų šoninį skyrimą, kuris, beje,  dominavo ir praeitame sezone. Tačiau šį kartą, skyrimą dar labiau pabrėžti galėtų šukuosenai suteiktas  „šlapių plaukų efektas“ (plaukučių papildomai šiaušti daugiau nebereikia). Be to, tvarkingumo Jūsų berniuko šukuosenai taip pat suteiks glotniai šukuojami plaukučiai į šoną arba vos per viršų. Tokiam šukavimui išgauti, rekomenduotumėme naudoti plaukų sviestą arba želė.  Plaukų ilgis didelės reikšmės neturės: jie  gali būti tiek trumpi (3 – 5 cm), tiek ilgi (10 – 15 cm).

Pabaigai norėtumėme pridurti, kad, ateinantį šaltąjį sezoną, pagrindinį dėmesį reikėtų sukoncentruoti į sveikų plaukų puoselėjimą, jų apsaugą bei estetinę išvaizdą. Vertėtų nepamiršti, kad paprastumas žmogų puošia. O sudėtingus šukavimo būdus palikime ypatingoms progoms!

 Vaikų fotografė Rasa Ražanienė, „Fotoalias“, rūbeliai – „Next“. 

 

 

 

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą