Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Lavinimas > Eilėraščiai ir pasakos vaikams > Naujasis leidinys padės atverti vaiko dvasinį pasaulį
Dalintis

Naujasis leidinys padės atverti vaiko dvasinį pasaulį

Prabėgus gražiausioms metų šventėms „IMP Baltic“ leidykla pristato išskirtinį leidinį vaikams „Įdomiausios Biblijos istorijos“. Naujasis pažintinis leidinys, kuris skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų, patraukliai pateikia biblines istorijas ir seniausius pasaulio įvykius, lavina įvairius vaiko įgūdžius bei skatina būti geriems ir draugiškiems, mokėti užjausti ir pasiaukoti, elgtis sąžiningai ir mandagiai.

„Esu mama ir matau, kad kasdienis laiko leidimas su vaiku, skaitymas kartu ir žaidimai gerai veikia jo savijautą ir raidą. Iš patirties žinau, kaip sunku išrinkti vaikui tinkamą knygą ar naudingą žaislą. Naujoji kolekcija „Įdomiausios Biblijos istorijos“ – tai puikus būdas perduoti vaikui Biblijos vertybes ir paskatinti jo dvasinę raidą. Ne mažiau svarbu ir tai, kad daugybė kolekciją papildančių edukacinių elementų skatina vaiko aktyvumą ir padeda įsiminti perskaitytas istorijas“, ­ džiaugėsi vyriausioji redaktorė Jolita Mikolaitienė.

Naująjį leidinį, kurį išvertė viena labiausiai pripažintų lietuvių vertėjų Rasa Drazdauskienė, sudaro spalvingos kortelės, kuriose vaikas atras nuostabiausias biblines istorijas, pasakojimus apie Jėzaus Kristaus, Nojaus, Dovydo, Mozės ir kitų biblinių herojų gyvenimą ir jų padarytus stebuklus. Kolekcijoje mažąjį skaitytoją taip pat sudomins dėlionės, spalvinimo užduotys, kryžiažodžiai, galvosūkiai ir kitos staigmenos. Šie žaidimai puikiai lavins vaiko vaizduotę ir motoriką, formuos savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi. Spalvinimo užduotys ugdys vaiko meninius gebėjimus ir skatins dar kartą prisiminti perskaitytą istoriją.

Su leidiniu susipažinusi pedagogė Vilija pasakojo, kad „Įdomiausios Biblijos istorijos“ padeda jos dukrai Gretai suvokti biblinių įvykių prasmę. Gražios ir išmintingos istorijos parašytos paprasta, mažiems vaikams suprantama kalba, o dėl išskirtinės formos ši kolekcija veikia visus vaiko pojūčius, stimuliuoja jo emocinį vystymąsi ir motoriką. Jos duktė su dideliu malonumu dėlioja gražią biblinę dėlionę, spalvina prie kiekvienos siuntos pridedamą spalvinimo užduotį. Vilija rekomenduoja leidinį visiems tėvams, kurie rūpinasi vaikų lavinimu ir vystymu.

Užsiprenumeravę šį leidinį pirmoje nemokamoje siuntoje prenumeratoriai gaus 18 kortelių, kuriose pateiktos Biblijos istorijos – „Jėzaus gimimas“ ir „Nojaus laivas“, o iš kitos kortelių pusės susidėlios puikus spalvotas paveikslėlis. Taip pat siuntoje bus lagaminėlis kortelėms laikyti ir nešioti, 7 temų skirtukai, 2 kortelės su žaidimais ir galvosūkiais, spalvotos kreidelės, 2 spalvinimo užduotėlės ir papildoma dovana – praktiška kuprinė. Vėliau, kas 3–4 savaites, į pašto dėžutę (neregistruotu paštu) bus siunčiamos naujos devynios dvipusės leidinio kortelės, 1 spalvinimo užduotis ir 1 kortelė su galvosūkiais. Už siuntą galima sumokėti  per 10 dienų banke, pašte ar per elektroninį banką. Nusprendus atsisakyti prenumeratos, tai galima padaryti telefonu, laišku, faksu, elektroniniu laišku arba apsilankius Vilniuje įsikūrusioje leidykloje. Daugiau informacijos apie seriją galima rasti internetinėje svetainėje www.imponline.lt. 

 

 

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraitvnd Data: 2012-03-26 16:03:28
Spalvotų kortelių rinkinys už 160 Lt. Tada Tadas Blinda buvo šventasis labdaros organizacijos įkūrėjas.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą