Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Avinus
Dalintis

Saulė per Avino ženklą keliauja nuo kovo mėnesio 20/21 dienos iki balandžio mėnesio 20/21 dienos. Po šiuo ženklu gimusieji yra Ugnies stichijos ir Marso globojami vaikai. 
 
,,Aš" 
 
Vaikutis, gimęs po Avino ženklu, nuo pat pirmųjų savo gyvenimo akimirkų stengsis įtvirtinti savąjį ,,aš”.
Jei tik mama su tėčiu nors akimirkai pasistengs atitrūkti, tai Avino ženklo kūdikis visomis savo jėgomis reikalaus dėmesio. Juk jis visų svarbiausias. Ir nori to ar nenori, visi šeimos nariai turės tai pripažinti. Kai tik mažasis pradės savarankiškai laikyti šaukštą, visi aplinkiniai privalės stebėti, kaip puikiai jis mokosi valgyti, nes priešingu atveju, bus ilgai ir skambiai bugnijama į lėkštę ir laukiama visuotino dėmesio.
Šis vaikutis tikrai nesileis maitinamas tuo, kas jam neskanu. Verčiau viską išspjaudys ar susikraus ant galvos. Ir jokio skirtumo ar tai mergaitė, ar berniukas, nes kovingumo ir sugebėjimo atstovėti už save užtenka abiems.
Mergaitės, gimusios po Avino ženklu, gali būti netgi ryžtingesnės. Juk šie vaikai nuostabūs ir tvirti, kaip deimantai.
 
Šių metų avinukai
 
Šiais metais gimusieji Avinukai atsinešė sau ir savo aplinkai ypatingą grožio suvokimą. Grožio, kuris suteiks materialią gerovę, poilsį ir sotumą. Šio ženklo vaikai ir šiaip sunkiai nusėdi vienoje vietoje, o š.m. gimusiems reikės didelių plačių erdvių, labai gerų mokytojų, išmintingų draugų.
Šių kūdikių tėveliams ir auklėtojams teks patiems būti tvirtiems ir visais savo sugebėjimais puoselėti savo vaikelio charakterį, nes priešingu atveju labai greitai būsite išauklėti patys. Tai labai staigių minčių vaikai. Jų idėjos lyg žaibai trankysis namuose – tik spėkite klausytis. Jie mokės ir anksti norės mokytis. Jus tai žavės.
Bet reikia žinoti vieną dalyką – š.m. gimusieji po Avino ženklu sunkiai, labai sunkiai mokysis išlaikyti vidinę harmoniją, balansą tarp „galima“ ir „negalima“. Kiekvienas draudimas jiems atrodys lyg nuosprendis. 
 
Šis jūsų mažylis pradės vaikščioti ir kalbėti anksčiau už savo bendraamžius. Jį sunku suvaldyti. Pabandykite pagrasyti neklusniam Avinukui pirštu, jis tuoj pat atsakys jums tuo pačiu.
Šiuos vaikučius vertėtų pradėti auklėti nuo pat pirmųjų dienų. Atidėlioti tikrai neverta. Visada labai įdėmiai stebėkite savo kūdikį, nes šio ženklo vaikai dažniausiai susižeidžia galvą, nes tai jų silpnoji vieta. Visus aštrius duriančius ir pjaunančius įrankius, daiktus ir degtukus padėkite ir laikykite šiam vaikui nepasiekiamoje vietoje, nes priešingu atveju gali būti daug ašarų.
Tik nemanykite, kad kartą įsipjovę ar apsideginę jie ko nors išmoks. Nieko panašaus. Juos trauks rizika, pavojus.
Šiek tiek paaugusiems Avino ženklo vaikams yra būdingas švelnumo demonstravimas, jie gali pulti tėveliams ant kaklo, jiems norisi pamylavimų ir bučinių.
 
Šiek tiek paaugęs ir prasirgęs visomis gerai žinomomis ir retomis vaikiškomis ligomis, jūsų brangiausias mažylis pradės rodyti savo charakterį. Jo elgesys gali būti visiškai nenusakomas, jei kas nors sutrukdys jo sumanymams. Tačiau audringas įniršis nebus ilgalaikis, po kurio laiko jo veide jau švies šypsena.
 
Mokinukas - ne pats stropiausias
 
Gimusieji po Avino ženklu mokinukai nėra patys stropiausi, jei stengsitės rodyti jiems į kokius pavyzdinguolius jiems reikėtų lygiuotis, ne kažin ką pasieksite. Vietoj to, kad kaltintumėte šį savo vaiką - meskite jam iššūkį, kurį jis priims su didžiuliu susižavėjimu. Pavyzdžiui, jei pasakysite, kad jį mylite, nežiūrint į tai, kad jis mokosi prasčiau už savo draugus. Jo reakcija į tokius žodžius tikrai nustebins jus.
 
Jis neatsitrauks nuo vadovėlių norėdamas parodyti jums ir visam pasauliui, kad yra visų geriausias ir gabiausias. Paprastai, vaikai, gimę po Avino ženklu lengvai pagauna esmę, puikiai įsimena ir įsisavina dėstomus dalykus. Nors ir turėdami aukštą intelektualinį koeficientą, šie mokiniai nebūna pirmaujančių gretose iki to laiko, kol nėra užgauta jų savimeilė. Bet tik pakanka jį įerzinti, jis per stebėtinai trumpą laiko tarpą tampa pirmaujančiu. Žinokite, kad jūsų vaikas garbėtroška.
 
Gyvenamąją aplinką šeimai reikia susitvarkyti taip, kad nereikėtų jūsų vaikui keisti mokyklos.. Mokinys, gimęs po Avino ženklu visada turi sunkumų su disciplina. Jam sunku kasdien tuo pačiu metu sėstis ruošti pamokų.
Jei tėveliai nesugebės įdiegti disciplinos šiam savo vaikui nuo mažumės, dėl to jis kentės užaugęs, nes sunku bus prisitaikyti prie gyvenimo ritmo, vykdyti įsipareigojimus ir tęsėti pažadus, užbaigti iki galo su užsidegimu pradėtus darbus. Jiems reikia išmokti nepasiduoti pirmiesiems pasitaikiusiems sunkumams.
 
Vaizduotė - labai turtinga
 
Vaikai, gimusieji po Avino ženklu turi turtingą vaizduotę, jie svajingi ir sentimentalūs - tai praktiški idealistai. Jis tuo pat metu naivus ir tvirtas, švelnus ir užsispyręs - visi šie bruožai stebėtinu būdu persipynę jo charakteryje. Šis vaikas pastoviai žavės ir stebins jus, ir ne tik jus, bet ir savo būsimus draugus, priešus, bendradarbius ir mylimuosius.
 
Avino ženklo vaikai - savo bendraamžių kompanijų lyderiai, idėjų generatoriai. Iš pat mažens jiems reikia mokytis kantrybės, nes priešingu atveju jiems bus labai sunku. Visada reikia prisiminti, kad sielos gilumoje šie vaikai labai švelnūs ir bijantys nepatikti ar būti nemylimi.
 Jei staiga jo idėjos ar jis pats yra atstumiamas draugų, Avino ženklo vaikas puola į gilią neviltį. Todėl reikia mokėti jį nuoširdžiai paguosti, nuraminti, juk jam gyvenime teks išgyventi dar tiek daug didesnių ar mažesnių nemalonumų.
 
Platumos ir vizijos - avino stichija
 
Vertėtų žinoti, kad su šiais metais gimusiais po Avino ženklu vaikučiais galite daug keliauti. Jiems visą gyvenimą patiks platumos: pažiūrų, galimybių, erdvių, jūrų, stepių ir t.t. Kai pradės jie kalbėti, turėkite laiko išklausyti jų pasakojimus apie vizijas, apie paslaptingus pasaulius, apie linksmus ir liūdnus minčių herojų išgyvenimus.
 
Klausantis atrodys, kad tai pasakos ar šiaip vaikiški išsigalvojimai, bet patikėkite, šiems vaikučiams duota tiesiogiai paskaityti iš „didžiosios knygos“. Štai kodėl jiems bus reikalingi labai išmintingi mokytojai, kurie turės būti šių vaikučių kelrodžiais.
 
Mamytėms patartina būti labai gražioms šalia šio savo stebuklo. Išmeskite lauk suplyšusią avalynę, negražių spalvų kasdieninius drabužius ir stenkitės atrodyti, kaip atrodo Kauno ponios. Ir dar, kai vaikučiai jau bus paaugę, vaikščiokite su jais po muziejus, kur sukaupti ir eksponuojami valdovų, religiniai, meno turtai. Tokiu būdu nušausite du zuikius – vaikas lyg savaime suvoks ramias erdves ir pamatys neribotos fantazijos ir darbštumo rezultatus.
 
Avino ženklo vaikai nemėgsta nurodinėjimų. Jei ko nors jo prašysite, būtinai šypsokitės, nes tokiu atveju jis versis per galvą, norėdamas išpildyti jūsų prašymą ir būti malonus.
 
Jei vaikystėje Avino ženklo vaiką supa šalti ir nedraugiški žmonės, tai jam gali sukelti stiprią dvasinę traumą, bet ji nesugebės šio vaiko palaužti (prisiminkite apie deimantą!).
 
Avino ženklo vaikai mėgsta pasakas apie drąsius ir kilnius didvyrius, kurie gelbsti pasaulį. Jis visą gyvenimą šventai tiki nykštukais ir fėjomis, netgi ir tada, kai turi jau ir savo vaikų. Jei šio ženklo vaikus auklėja mylintys ir jautrūs tėvai, šie vaikai bus ne tik svajotojai, bet jie mokės pasiekti, kad visos jų slapčiausios svajonės išsipildytų.
Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraimama Data: 2011-04-08 21:04:37
sakykit kokiu cia metu horoskopas?ar 2011?

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą