Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie dvynius
Dalintis

Saulė per Dvynių ženklą keliauja nuo gegužės 21/22 d. iki birželio mėn. 21/22 d.
Šį mėnesį gimusieji yra Oro stichijos ir Merkurijaus globojami  vaikai.  
 
Jeigu Jūsų namuose atsirado kūdikis - Dvynys, būkite pasirengę suktis bent jau keletą kartų greičiau negu iki šiol. Ir tokiems vikriems teks būti ne mažiau kaip du dešimtmečius. Jei nesugebėsite savęs pritaikyti prie šio kūdikio, kurį galima palyginti su gyvsidabrio lašeliu, jis sugebės išslįsti iš Jūsų rankų ir akiračio taip, kad nesugebėsite ir pastebėti.
 
Statistika teigia, kad pirmoje birželio pusėje gimsta daugiau dvynukų, negu bet kurį kitą mėnesį. Tačiau, nors Jums gimė tik vienas kūdikis Dvynys, rūpesčių jis sudarys ne mažiau kaip du ar netgi trys vaikai. Pradėkite pratintis prie to, kad jis nepaprastai judrus ir tėveliams tenka būti būdriems kiekvieną akimirką. Vaikščioti Dvyniai pradeda ankščiau už kitus vaikus. Ir juda jis tokiu greičiu, kad Jums gali pradėti atrodyti, kad akyse dvejinasi. Galima tik stebėtis, kaip jam sekasi būti bent jau dviejose vietose vienu metu.

Vargu ar Jums seksis ilgam patalpinti savąjį Dvynį į maniežą. Jam reikalingas pastovus judėjimas. Tėveliams teks būti kantriems, prisimenant, kad tokia jau yra Dvynių prigimtis. Jiems daryti du-tris darbus vienu metu natūralu. Šis kūdikis ne tik labai judrus, bet ir neapsakomai smalsus, nori viską žinoti. Tėveliai, auginantys Dvyniuką ir rimtai žiūrintys į auklėjimą, "auga" kartu su savo vaiku: norėdami atsakyti į visus užduodamus klausimus, jiems dažnokai teks atsakymų ieškoti įvairiuose žinynuose ir enciklopedijose.
 
Kalbėti Dvyniai taip pat pradeda ankščiau už kitus vaikus. Tam, kad lengviau jam būtų reikšti savo mintis, šiam vaikui labai reikia rankų pirštų galų veiklos: lipdymo iš plastilino, žaidimų su muzikiniais instrumentais, siuvinėjimo, popieriaus karpymo, modeliukų klijavimo iš gatavų detalių. Šie vaikai yra labai gabūs, tik tėveliams nereikia gailėti laiko jų tobulėjimui.
 
Šiais metais gimusieji Dvyniai – labai išmintingi Dvyniai. Su savo gimimu jie jau atsineša siekį būti svarbiu ir turtingu. Jei bendroje Dvynių charakteristikoje galima rasti teiginių, kad tai žodžių akrobatai, kartais savo kalbomis makaluojantys ir savo, ir artimųjų gyvenimus – tai šių metų vaikučiai – Dvyniai gimsta lyg su savo likimo kelrode žvaigžde. Jie tiesiog realiai matys savo gyvenimo tikslus. Tai tikrai neblogai. Tik liūdnoka tai, kad šių metų Dvyniai savyje jaus harmonijos trūkumą, meilės trūkumą, gerumo trūkumą.
 
Iš šalies viskas gali atrodyti gerai ar net labai gerai, bet juos gali kankinti vidinis nereikalingumo jausmas. Todėl tėveliai turi stengtis pažinti savo mažylį. Ir dar – nuo mažumės jam aiškinkite, kad ir labai dideli darbai yra padaromi ir aukšti rezultatai pasiekiami pamažu, daug ir pastoviai dirbant. Galite parodyti, kaip mažu kastuvėliu galima iškasti platų, gilų ir ilgą kanalą. Šie vaikai tikrai mokės dirbti smulkius darbelius, siekdami labai didelių rezultatų. Juos žavės smulkios dėlionės, mozaikos. Ir dar – žinote, pasidomėkite, kokius istrinius, dailės, muzikos, rašytinius lobius turime išsaugoję, kuriems dabar sukanka  650 metų. Prieš tiek metų lygiai taip pat gimė Dvynių ženklo vaikai su Prozerpina Karališkajame 13-jame Skorpiono laipsnyje. Ir jiems, ir š.m. Dvyniukams yra įteikiamos ypatingos galimybės. Ypač gimusiems š.m. gegužės 26 dieną.   
         
Beveik nuo pat pirmųjų gyvenimo metų išryškėja Dvynių prieštaringas charakteris: širdimi jis trokšta ramybės ir taikos, o protu veržiasi pažinti visus išorinius įspūdžius ir pojūčius. Šis nepastovumas reikalauja iš tėvų išmintingo auklėjimo, kurio dėka būtų galima suderinti  kūdikio abi  charakterio puses. Tėveliai turi pastoviai sudaryti savo Dvyniukui kompaniją. Mažieji Dvyniai turi puikų jumoro jausmą ir jiems reikalingos pastovios gyvenimo dekoracijų permainos: draugų ratas, išvykos į gamtą su tėveliais, muziejų, kinų ir teatrų lankymas.
 
Kaip galima ankščiau išmokykite savo vaiką teisingai griūti: kamuoliuku, neatkišant į priekį rankų, nes Dvynių silpnoji kūno dalis yra dailios ilgos rankos, raktikauliai, rankų pirštai. Saugokite savo vaikučio nervų sistemą nuo pervargimo.
 
O šiais metais gimusius Dvyniukus mokykite ne tik saugiai griūti, bet visus žaidimus žaisti saugiai. Didžiausi pavojai jiems gresia tiesiog žaidžiant. Juos, kaip nieką kitą, dažniau nustums, pargriaus, užgrius, smogtels stipriau negu reikia. Todėl šių vaikų tėveliams tikriausiai teks būti patiems žaidimų organizatoriais, kompanionais ir apsauginiais tuo pat metu. Tačiau paaugusiems šiems vaikams seksis su partneriais. Todėl, labai tikėtina, kad tai puikūs šokėjai, sinchroninio plaukiojimo čempionai, super barmenai. Peršasi mintis, kad šiems vaikučiams daug labiau negu kitiems patiks turėti draugą – gyvūną, lyg parterį: šunį, arklį, strutį ir pan. Svarbu, kad partneris greitas būtų.
 
Išmokykite kvėpavimo gimnastikos, nes mažiesiems Dvyniukams reikia mankštinti plaučius. Šie vaikai linkę sirgti bronchitu ir plaučių uždegimu. Dvynių maisto racione turi pakakti kalcio (kiaušiniai, varškė, pienas, kopūstai, sojos pupelės).
 
Šiais metais gimusieji, labai tikėtina, kad mėgs daugiasluoksnį maistą ar suvertą ant šiaudelių maistą. Mėgs gerti per šiaudelį. Atsargiai su vynuogėmis ir aštriu raudonu maistu. Mėgs tortus, skanius pyragaičius – tai gali būti jų statoma sąlyga derantis dėl ėjimo miegoti.
 
Daugybė gabumų - tai Dvyniukų skiriamasis bruožas. Mokykloje šie vaikai viską staigiai užfiksuoja. Užduotys jiems nekelia jokių problemų. Vaikai - Dvyniai nuostabiai jaučiasi savo bendraamžių rate, dažnai tampa dėmesio centru, nes jie yra puikūs oratoriai. Tėveliai neturėtų labai pergyventi, jei jų Dvyniukas-mokinukas pamiršta, kuria ranka reikia rašyti, jų abi rankos vienodai išvystytos. Dėl šios savybės šio ženklo žmonės puikūs muzikantai.
 
Šiais metais gimusius paaugusius ir prakutusius vaikučius pradėkite mokyti dirbti įvairius darbelius su siūlais ar virvelėmis. Mergaitės puikiai valdys virbalus ir vašelį, o berniukams patiks ir gausis rišti mazgus, megzti tinklus. Todėl jau dabar tėveliai gali pradėti mokytis patys rišti įvairiausius mazgus (pasidomėję, sužinosite, kad jų yra daugybė variantų). Galite pradėti rinkti ir kaupti mezgimo žurnalus, rankdarbių modelius, karolių vėrimo shemas. Visa tai ateityje jums tikrai pravers.
 
Nesistebėkite ir nepykite, jei aplink jūsų mažajį Dvyniuką renkasi voriukai, vorai mezga voratinklius. Tai šiais metais gimusių vaikų vienas iš totemų (totemas – tai apsaugos ir charizmos nešėjas), bet tai jau kita kalba.
 
Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą