Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Mergeles
Dalintis

Saulė per Mergelės ženklą keliauja nuo rugpjūčio 23/24d. iki rugsėjo mėnesio 23/24d. Taigi gimusieji šį mėnesį yra Žemės stichijos, Prozerpinos ir Merkurijaus globojami vaikai.
 
Mergelės ženklo vaikas nuo pat gimimo stengsis pamėgdžioti įvairiausius garsus, aplinkinių mimikas ir tai seksis jiems visai neblogai. Tokiu būdu pasireiškia labai retas įgimtas aktorinis talentas. Mergelės ženklo vaikas nuovokus, greitas ir tuo pat metu ramus, nekeliantis triukšmo. Šios, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamos, savybės ir apspręs visą tolimesnį jų gyvenimą.
 
Galbūt prabils japoniškai...
 
Šiais metais gimusieji po Mergelės ženklu keistoki, solidūs ir ypatingai žavingi savo nevaikiškumu. Tai uždaro būdo vaikai, o kai užaugs bus uždaro būdo suaugusieji. Su ypatingais prisiminimais. Nenustebkite, jei ūgtelėję, jie pradės kalbėti visiškai nepažįstama kalba. Labai tikėtina, kad pradedant kalbėti, jiems tiesiog „išlįs“ japoniški ar vokiški žodžiai.
Jiems tiesiog tai per daug gerai pažįstama. Ir dar – užsienio kalbos bus lengviau išmokstamos, negu gimtoji. Šių metų Mergelės sunkiai prisileis naujus žmones. Todėl tėveliams gali būti problematiška su auklėmis ir darželio auklytėmis. Idealiausias atvejis – labai ilgas mamos buvimas šalia šio žavingo kūdikio.
 
Šių metų Mergelės – tai ne kūdikiai – tai gamtos grožybė. Į juos sunku bus atsižiūrėti. Todėl pirmąsias 72 paras šiuos kūdikius labai patartina slėpti nuo atsitiktinių žvilgsnių (kaip darydavo grafai, kunigaikščiai ir kilmingi bajorai), kad tie „io io koks gražus vaikelis“ ir visi kitokie bla-bla-bla prie kūdikėlio lopšio nesusilpnintų jo energetinio lauko. Kad nereikėtų sakyti: „kažkas nužiūrėjo mano vaiką“.
 
Gurmanas lopšyje
 
Nesistenkite pamaitinti savo mažylio, gimusio po Mergelės ženklu, bulvių koše, jei jis nori obuolio. Tai beviltiškos pastangos. Jis mikliai nusisuks nuo šaukšto su nemėgstama koše ir tuo pat metu žavingai šypsosis. Gana anksti gali pasireikšti neįprasti maisto pomėgiai: pavyzdžiui jis gali pasirinkti salotų lapą, o ne ledų porciją. Jei tėveliai sugebės prisitaikyti ir tobulėti šiam išradingumui, ši savybė išliks visą gyvenimą ir pasireikš įvairiose gyvenimo srityse.
 
Vaikai - Mergelės beveik niekada isteriškai neverkia, jie labai tvarkingi, visada susitvarko savo žaislus. Bendraamžių kompanijose Mergelių beveik nesigirdi ir nesimato, bet namiškių aplinkoje jie jaučiasi kuo puikiausiai. Kalbėti šie vaikai pradeda anksti, daro tai greitai ir aiškiai. Mamoms šis kūdikis - tiesiog radinys. Nežiūrint ar tai mergaitė, ar berniukas - su malonumu padeda namų ruošoje.
 
Šių metų Mergelės laimingesnės bus tie, kas gimė turėdami vyresnius broliukus ar sesutes. Ko gero, jiems tai bus artimiausi žmonės tol, kol susiras antrąją savo gyvenimo puselę. 
 
Mokytojo numylėtiniai
 
Mergelės ženklo vaikai dažniausiai mokykloje būna mokytojų numylėtiniai - su jais lengva susitarti, jie atidžiau už kitus ruošia pamokas. Tačiau yra keletas dalykų, kurie nepatinka ir žeidžia šiuos vaikus. Tai - dienos rėžimo nesilaikymas; triukšmingos kompanijos; bausmės. Geriau aiškiai reikšdami mintis paaiškinkite, kodėl negalima elgtis vienaip ar kitaip; šis vaikas turi pakankamai šaltą protą - jis Jus supras. Neužduokite Mergelei paplaukusių užduočių, nes jai reikia konkretumo ir tikslo aiškumo. Nekritikuokite šio savo vaiko, ypač girdint pašaliniams žmonėms, nes suteiksite jam didelę moralinę traumą.
 
Vaikas, gimęs po Mergelės ženklu, kaip niekas kitas, trokšta pastovių Jūsų meilės įrodymų, reiškiamų žodžiais, bučiniais ir kt. Tėviškų glamonių trūkumas turi neigiamą poveikį jo santykiams su žmonėmis ateityje. Netgi labai gražūs ir protingi šio ženklo vaikai dažnai kenčia dėl per didelio savo kuklumo. Kalbėkite kaip galima daugiau jiems skirtų švelnių žodžių, girkite juos, žavėkitės jais.
 Pasirūpinkite, kad Jūsų kūdikio dienos veikla būtų iš anksto numatyta, suskirstyta valandomis; kad dienos maisto racionas būtų kruopščiai parinktas; kad liktų laiko muzikai ar kitoms meno sritims.
 
Pavyzdingiausias vaikas?
 
Vaikai - Mergelės subtiliai pastebi šeimos narių charakterių ir elgsenos ypatumus, kuriuos žaismingai kopijuoja. Mergelei, anksčiau negu kitiems vaikams kils poreikis turėti atskirą kambarį, nuosavą rašomąjį stalą ir daugybę enciklopedijų. Šie vaikai turi įgimtą atsakomybės jausmą, juo visada galima pasikliauti. Įsigilinus į visas aprašytas vaiko Mergelės savybes, galima susidaryti įspūdį paties pavyzdingiausio vaiko. Tai tiesa, bet tik iš dalies. Tik Mergelės sugeba įsiutinti aplinkinius ir tėvus savo nuobodumu, smulkmeniškumu, burbėjimu, priekabiavimu dėl menkniekių, dėl pačių nereikšmingiausių dalykų.
 
Vaikai - Mergelės - tai mažieji realistai, dėlto jie, tikriausiai vieninteliai iš vaikų, nelabai mėgstantys pasakas.Mergelė dar vaikystėje būtinai turi turėti kažkokį didelį gyvenimo tikslą, kurio visomis jėgomis užsispyrusiai sieks.
 
Dižiausia šių metų Mergelių paslaptis – tai noras turėti daug grožio aplink save. Puoškite ir mergaites ir berniukus. Žadėdami jiems gražius apdarus – galėsite juos „nupirkti“. Nors tai uždaro būdo, puošnūs ir labai gražūs vaikai, bet jų siekiai gyvenime bus – ryžtingi, vyriški, ryškūs ir be jokių abejonių.
 
Granatas - šio vaiko talismanas
 
Kaip ir kiek vienas Zodiako ženklas, taip ir Mergelės yra apdovanotos išskirtiniu gamtos stebuklu – mineralu – talismanu, kuris padeda sunkiomis dienomis. Tai – granatas (Raudonas piropas), legendomis apipintas mineralas. Pavadinimas kilęs nuo lot.“granatum“ – grūdas. 
 
Neša laimę aktyviems, energingiems, drąsių jausmų žmonėms. Šį mineralą reikia rinktis tuomet, kai trūksta energijos, o dirbti reikia daug. Jis netinka poilsiaujant ir atsipalaidavus nuo rūpesčių.
Šis mineralas gali būti įvairių spalvų: nuo bespalvių, žaliai – geltonų, žalių, rudų ir juodų iki rožinių, raudonų ir raudonai – rudų. Turi stiklo blizgesį. Vertingiausiais laikomi rubino ir kraujo raudonumo granatai. Violetiniai granatai primena aksominius ametistus. 
 
Ilgus šimtmečius buvo tikima, kad granatas linksmina sielą ir saugo nuo gamtos katastrofų. Šis mineralas laikomas širdies jausmų, meilės ir draugystės simboliu.
Mergelėms suteikia trūkstamos dvasinės šilumos.
 
Nuo senų laikų manoma, kad pasiėmus su savimi į kelionę amuletą su granatu, galima išvengti nelaimingų atsitikimų. Pastoviai nešiojant granatą, lydi gera nuotaika. Granatas gerina santykius su draugais. Nešiojantys papuošalus su granatais prasilenkia su nelaimėmis.
 
Mažytis granato pakabukas ar vėrinukas suteikia energijos ir ryžtingumo Mergelės ženklo vaikams (ir kitų ženklų per nelyg ramiems vaikams). Padės suspėti laike ir įveikti didelius veiklų krūvius (šokti, plaukti, groti, dainuoti, sportuoti, piešti....).
 
Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą