Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Šaulius
Dalintis

Saulė per Šaulio ženklą keliauja nuo lapkričio 22/23 dienos iki gruodžio mėnesio 22/23 dienos. Šį mėnesį gimusieji – Ugnies stichijos ir Jupiterio globojami vaikai.
                                             
Šaulio ženklo vaikutis nuo pat mažų dienų rodo savo norą būti žmonių apsuptyje, dėmesio centre. Jiems sunku pakelti vienatvę. Pakanka nors minutėlę palikti juos - jie pradeda garsiai verkti. Tačiau pastačius jų lovelę kambaryje, kuriame kalbasi, juokiasi ir bendrauja suaugusieji, kūdikis tokioje aplinkoje ramiai užsnūs ir sapnuodamas šypsosis.
 
Šauliukai savo tėvelių klausysis tik tuo atveju, jei šie jų atžvilgiu bus sąžiningi, nuoširdūs ir gerbs savo vaikus. Jei tėtis ar mama neteisūs, jie, Šauliuko nuomone, turi pripažinti savo klaidą ir paprašyti atleidimo. Tėveliai, kurie atsisakys šitaip elgtis, visiems laikams praras savo autoritetą Šauliuko akyse.
 
Beržinė košė? - ačiū, ne
 
Sunku patikėti, kad sulauks atleidimo ar norimo Šauliuko nuolankumo tie tėveliai, kurie bandys auklėti diržu ar liaudiškai vadinama ,,beržine koše’’. O taip yra dėl to, kad Jupiteris (Šaulio valdovas) yra atsakingas už kepenų darbą ir klubus. O trumpiau tariant, Šauliuko pati neliečiamiausia ir švenčiausia kūno dalis yra užpakaliukas. Ir vargas tiems tėveliams, kurie bandys ,,įkrėsti’’ savo vaikučiui proto per šią kūno dalį. Tai pats didžiausias Šauliuko pažeminimas, kurio jis niekada nepamirš, ir niekada neatleis. Tai gali prilygti vaiko praradimui.
 
Šiais metais gimusieji po Šaulio ženklu vaikučiai, labai tikėtina, bus dičkiai, t.y. dideli ir jų daug. Jiems ir reikės visko daug. Nuo pat mažų dienų tai bus vaikai labai svarbūs patys sau. Jiems patiks sotumas, poilsis, gerovė kūnui. Ir gražius reginius jie taip pat labai mėgs. Tai meniškai žingeidūs vaikai. Kai jie paaugs – laikykitės visi aplinkui. Jam suformulavus savo norus ir pasirinkimus – atsisėsite vietoje. Šių metų Šauliams būdingas pasirinkimų svoris, jiems tikrai bus reikalingas milžiniškas informacinis krūvis. Ir viskas tam, kad atsivertų jo akivaizdūs ir užslėpti talentai. O talentų jie turės tikrai daug ir labai netikėtų. Todėl tėveliams, kuriems dar trūksta išsilavinimo aukštumų – paskubėkite mokytis. Šiems vaikams reikalingi tėvai – savo srities žinovai, ekspertai. Šių vaikų rizikos poreikis bus toks didelis, kad visiems aplinkiniams gali tiesiog siaubą varyti. Tikėtina, kad tarp jų bus daug kaskadininkų ir didelės rizikos būrių karininkų, super taiklių šaulių. Šių metų Šauliukams bus nesvetima ypatingai greita minčių reakcija. Tai didelių tikslų vaikai, kurie sugebės iškapstyti visas giminės paslaptis.
 
Vaikai - Šauliai be galo smalsūs
 
Savo dieną jie pradeda klausimu ir vakare užmiega su klausimu lūpose. O klausimai dažnai Jums gali pasirodyti provokaciniais, nes tiesmukiškumą suaugusieji dažnai priima kaip įžūlumą.
Senoji patarlė, bylojanti, kad ,,maži vaikai - tai maži vargai, o dideli vaikai - tai dideli vargai’’ labiausiai tinka Šauliukams. Užaugę jie sugeba suteikti didelį skausmą už prisimenamas skriaudas. Neišmatuojamas troškimas būti nepriklausomu, tame tarpe ir nuo tėvų, gali būti priežastimi jų ankstyvo pasitraukimo iš tėvų globos. Nutraukę ryšius su tėvais, jie sugeba neskambinti, nerašyti, neaplankyti ištisus mėnesius ir netgi metus. Jūs galite netgi nežinoti kuriame pasaulio pakraštyje jis apsistojęs, ar iš vis jis dar gyvas. Ar tai nėra vaiko praradimas?
 
Šauliukai mėgsta mokytis. Visapusiškai išsivysčiusio proto, neišmatuojamo žingeidumo dėka jiems mokymasis - tai nuostabus žaidimas. Vienintelė kliūtis čia gali būti - jų nekantrumas. Mokykite skaityti savo vaiką nuo ankstyvo amžiaus, nes laukti mokyklinių metų jam per ilgu.
 
Geležinė kantrybė
 
Jūsų Šauliuko akys nukreiptos į dangų, todėl jis gali visiškai nepastebėti po kojomis gulinčių akmenų ir suklupti už jų užkliuvę. Tačiau net skaudžiai užsigavę, jie veršis į priekį, nukreipę žvilgsnį į aukščius, į nepažįstamus žvaigždynus.
 
Auginant Šauliuką - reikalinga ,,geležinė’’ kantrybė, nes tai labai aktyvus, smalsus ir energingas vaikas. Jam reikalinga labai draugiška aplinka. Nuo pat mažų dienų mokykite jį švaros, tvarkos ir disciplinos. Praleiskite kuo daugiau laiko su juo gryname ore.
 
Ypatingai įsižiūrėkite, įsiklausykite į vaikučius, gimusius lapkričio 23-28 dienomis. Tai ypatingi vaikai, atėję mokyti, rodyti pavyzdį, būti priekyje. Tai vaikučiai, kurių gimimo momentu Saulė keliavo Briliantiniu Keliu.
Šauliai iki pat senatvės sielos gilumoje lieka vaikais. Priminimai Šauliukui, kad reikia elgtis mandagiai, kultūringai, kilniai  neturės sėkmės, nes jiems nuo pat vaikystės šie žodžiai turi visiškai kitą prasmę. Jų supratimu būti tikra dama ar džentelmenu - reiškia būti visiškai sąžiningu, be mažiausio apsimetinėjimo ir melo šešėlio.
 
Žydrasis turkis - vaiko akmuo
 
Šaulio ženklo vaikučiams mineralų pasaulis siūlo pažinti ir pajausti turkį. Žydrasis turkis - tai Jupiterio jėga, susijusi su valdžia, teisingumu, pusiausvyra ir autoritetu. Tai drąsių žmonių akmenukas, todėl turkiu buvo puošiamos drąsiausių karvedžių ginklų rankenos. Turkis suteikia žmogui dvasinių jėgų ir įkvepia kovai su blogiu.
Turkis ypatingai mėgstamas rytuose. Egipto faraonai jį mėgo labiausiai, o Tibete turkis laikomas šventu. Tai sveikatos, laimės ir gerosios sėkmės akmenukas. Tibeto medicinoje turkis laikomas vienu iš šešių svarbiausių brangenybių turinčių gydomųjų savybių (lygiai kaip auksas, sidabras, varis, perlai ir koralai).
 
Kaip talismanas - turkis stiprina intuiciją, ragina siekti nepriklausomybės, priduoda pastovumo, įžvalgumo, pasitikėjimo savimi. Neša laimę ir taiką į šeimą. Garbės kodekso besilaikančius žmones saugo nuo aplinkos pykčio.
 
Navacho genties piemenys nešiojo turkio vėrinius kaip apsaugą nuo audros.
 
Turkis - neįtikėtinai laimingas akmuo. Statulėlės iš turkio simbolizuoja valdžią, turtus, saugo nuo prakeikimo.
Nuo labai senų laikų tikima, kad turkis saugo nuo kritimų - pradedant kritimais nuo arklio, ant slidaus šaligatvio, baigiant karjeros kritimu.
 
Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraiSimona 14m Data: 2011-05-10 09:05:24
Man jau tuoj bus 15 bet beržinės košės dar gaunu tai labai buna gėda kai tenka but be kelnaiciu

Akura Data: 2011-04-21 18:04:36
Nuostabu, kokia tiesa cia raso, pati esu saule man 19metu, bet atsimenu kiekviena tevu "berzine kose" ir uztai nesutariu su tevais, galim sakyti, kad tevai kaip kad cia minejo mane prarado :) esu gimusi lapkricio 28d. taigi man reikejo daug demesio, o to kaip tik nesulaukiau :))

Svetlana Data: 2011-01-26 21:01:19
As turiu maza šaulytę :) Nors jai ir metukai,bet jau dali matome to,kas cia pasakyta :)

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą