Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Svarstykles
Dalintis

Saulė per Svarstyklių ženklą keliauja nuo rugsėjo 23/24d. iki spalio mėnesio 23/24d. Taigi gimusieji šį mėnesį yra Oro stichijos, Chirono ir Veneros globojami vaikai.
 
Svarstyklių ženklo vaikutis toks gražus, toks mielas - tikras angelėlis. Jie retai verkia, visą laiką šypsosi ir atrodo viskuo patenkinti.
 
Jei kartą, paruošę pusryčius, pastebėsite, kad Jūsų vaikas ramiai sėdi akis išpūtęs ir nevalgo nei mėgstamos košelės, nei skrebučio, nei omleto - neišsigąskite ir neskubėkite siūlyti dar ko nors. Svarstyklėlės tiesiog pasimetė patiekalų ir lėkščių gausybėje, negali išsirinkti ką jiems valgyti. Paprasčiausias patarimas - sočiai ir ramiai šis vaikas pavalgys, kai prieš juos bus pastatoma tik viena lėkštė su maistu. Svarbiausia - neversti jų rinktis, nes jiems dar labai sunku padaryti sprendimą.
 

Lygiai taip pat Svarstyklėlės nemėgsta, kai jas skubina ir dar įsakinėja. Čia jos visiškai pasimeta ir lyg sustingsta. O aplinkiniai linkę manyti, kad rodomi ,,ožiai’’. Kas jau kas, bet užsipyrimas visiškai nebūdingas Svarstyklėms. Šie vaikai sunkiai pergyvena dėl tėvų  konfliktų, todėl juos reikėtų pasaugoti nuo viso to, nes jiems reikalinga taika ir ramybė namuose.
 
Tai namų vaikai
 
Tol kol matysite, kad reikia, Svarstyklių ženklo vaikučiui pasufleruokite ką ir nuo ko reikia pradėti daryti. Ir tai daryti reikia ramiu, lygiu balsu. Šiuos vaikus nuo pat mažų dienų reikia mokyti savarankiškai apsispręsti, pasirinkti, nes to neišmokę, vėliau jie sunkiai apsieis be Jūsų pagalbos. Ši, t.y. pasirinkimo, problema jam viena iš pačių sudėtingiausių. Išmokykite jį užbaigti pradėtus darbus.
 
Šiais metais gimusieji Svarstyklių ženklo vaikučiai – tai namų vaikai. Jiems gera bus namuose: čia ir augs gerai, ir džiaugsis, ir sveiki bus. Įdomu tai, kad šiems vaikams ir užaugus, nereikės patiems namų statytis, nes jiems lemta bus paveldėti savo tetų, dėdžių, senelių ar tėvų namus (pilis, vilas).
 
Šių metų Svarstykliukai – sveiki, darbštūs, su giliai paslėptais neįtikėtinais talentais. Jei talentų niekas jiem nepadės „iškrapštyti“ ir jei pats jų neatras – bus tiesiog sveikas, stiprus darbo žmogus. Tai vaikai su paslaptimi. Pats jų gimimas, pati genetika – jau paslaptis. Labai tikėtina, kad būtent šį mėnesį bus sukeisti tyčia ar netyčia naujagimiai. Kaip serijaluose. Ir dar. Šie vaikai, ko gero, turės tendenciją slėptis, dingti lyg į vandenį ir atsirasti lyg iš niekur.
 
Vadinkite trumpais vardais
 
Šių metų Svarstyklių ženklo vaikams reikėtų duoti kuo paprastesnius vardus, trumpus ir aiškius be jokių mandrysčių.
 
Šiais metais gimusieji po Svarstyklių ženklu vaikeliai – tai arba sunkiai ir mažai valgantys, arba valgantys viską be jokių subtilybių.
 
Bet, kad bus ypatingai ypatingų – tai galima drąsiai teigti, nes Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu, vieną savaitę Baltasis Mėnulis (Selena, Arta) bus Karališkajame laipsnyje. Ir gimusiems būtent tą savaitę dovanojama super apsauga, super laisvė rinktis, super galimybės ir išskirtinumai.
 
Jei Svarstyklių ženklo vaikas neramus, suirzęs ar spyriojasi - priežastimi gali būti per garsiai veikiantis televizorius kitame kambaryje ar per daug ryškių spalvų sienų apmušalai kambaryje. Pakeiskite tapetus šviesiai žydrais ar rožiniais ir vaikučio nuotaika tikrai pasikeis. Jei norite sulaukti paklusnumo, įjunkite tylią muziką ir vaikas klausydamas jos, panašiai kaip gyvatė užburta fleitos garsų, padarys viską ko tik Jūs paprašysite. Prisiminkite: vaikučiui, gimusiam po Svarstyklių ženklu, būtina ramybė, tyla ir, žymiai ilgesnis negu kitiems vaikams, poilsis.
 
greitas ir logiškas protas
 
Jums gali pasirodyti, kad jūsų kūdikis aptingęs, bet tai netiesa. Tiesiog labai ryškiai  jo veiklos periodus keičia visiškos apatijos periodai. Šių vaikų tėveliai turi tai žinoti ir išmokti natūraliai tai priimti. Pakeisti ką nors beveik neįmanoma. Ramybės periodu kūdikis lyg akumuliuoja energiją.
 
Jei jums pasiseks išmokyti savo mažąsias Svarstyklėles priimti nors minimalius savarankiškus sprendimus, tai šie vaikai taps gerais mokiniais. Svarstyklių protas greitas ir logiškas, jie mėgsta diskutuoti ir yra labai smalsūs.
Šie vaikai nori, kad jų ramaus atsiskyrimo niekas netrukdytų. Jie moka gerbti kitų asmenybę ir niekada nesiveržia ten, kur jų neprašo.
 
Vaikučiai - Svarstyklės dievina tvarką ir jaukumą namuose, todėl  padės jums  palaikyti švarą namuose. Vaikai - Svarstyklės dažnai turi aktorinių ar muzikinių gabumų, todėl reikėtų juos pastebėti dar ankstyvoje vaikystėje ir, specialistams padedant, tobulinti. Tinkamiausios Svarstyklėms sporto šakos - tenisas ir figūrinis čiuožimas ant ledo.
 
Agatas - sveikata ir ilgaamžiškumas
 
Svarstyklių ženklo vaikučiai turi jiems skirtą apsauginę gamtos dovaną – agatą, kuris simbolizuoja sveikatą ir ilgaamžiškumą, aštrina protą ir gerina iškalbą. Tai taikos ir meilės akmuo, kuris padeda jaustis labiau pasitikinčiu savimi. Agatas vaikus saugo nuo pavojų ir nužiūrėjimo, nuo priešų, burtininkų ir energiją atimančių žmonių. Padeda ramiai miegoti. Agatai suteikia vaikučiams gerumo, minkštumo, ramumo. Agatų yra įvairios rūšys, todėl kiekvienas jų suteikia skirtingą apsaugą. Baltasis agatas saugo dantų baltumą ir odos skaistumą. Raudonasis agatas saugo nuo gyvatės, vorų ir skorpiono įkandimų. Juostuotas agatas stiprina klausą ir regėjimą, mažina skausmą. Pilkasis agatas saugo nuo viduriavimo.
Agatas kaip talismanas sujungia mylinčias širdis. Agatas kaip amuletas saugo nuo žaibų, audrų ir buitinių nelaimių.

Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą