Mama - tai angelas žemėje (nežinomas autorius)

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Vandenius
Dalintis

Šį kartą pabandykime pasidomėti, kokie gi yra vaikai gimusieji po Vandenio ženklu, ir ko galime tikėtis iš gimusiųjų vasario mėnesį. Jei pažįstate bet vieną šio ženklo atstovą, tikrai sutiksite, kad tai neeilinio mąstymo, keistoki ir labai įdomūs žmonės. Norint juos suprasti, reikia juos mylėti, mokėti išgirsti jų nepasakytas mintis, suvokti jų norus…
 
Saulė per Vandenio ženklą keliauja nuo sausio mėn. 20/21d. iki vasario mėn. 19/20 d. Šį mėnesį gimusieji yra Oro stichijos ir Urano globojami vaikai.
 
Vandenio ženklo mergaitės ir berniukai „sudaryti“ iš sudėtingos masės, tai Urano galybė + elektra + aukšto dažnio bangos, todėl jums teks visą gyvenimą ieškoti šio savo vaiko ne šalia savęs, bet tolimoje ateityje.
Gimusieji šiais metais po Vandenio ženklu pirmiausia ypatingi tuo, kad jie savo gimimu aplinkai suteikė nepaprastai stiprią apsaugą nuo sunkių situacijų. Galime teigti, kad šie vaikai – tai neįkainuojami apsaugos amuletai. Saugokite juos, nes jie gimė tam, kad apsaugotų jus, o gal būt ir mus visus. Kai jie bus didesni, bėgios, kalbės ir samprotaus – būtinai įsiklausykite į jų draudimus (pvz.: „Mamyte, neik šiandien į tą šventę…“; „Tėveli, nevairuok šiandien…“ ir pan.) Tai gali būti stipriai pranašiški žodžiai.
 
O šiaip Vandenio ženklo vaikai nepriklausomi, užsispyrę, jautrūs, išradingi ir nepaprastai originalūs. Jų išmonė pasiekia tokį lygį, kad tėvai nebežino ką ir begalvoti. Kartais jiems atrodo, kad jų kūdikis genijus, o kartais – suabejoja ar jam viskas tvarkoje. Kaip bebūtų keista, bet ir vienu, ir kitu atveju tėveliai visai arti tiesos, nes auginant vaikutį – Vandenį, reikia būti pasirengusiems ypatingai išimtinėms situacijoms ir aplinkybėms. Šis vaikelis – tikra mįslė. Išskirtiniai Vandenio gabumai gali pasireikšti ir kūdikystėje, ir lygiai taip pat brandžiame amžiuje ar netgi senatvėje.
 
Gimusiems šiais metais Vandeniams tikrai bus būdingas staigumas: ir minties, ir veiksmo, judesio, žvilgsnio. Todėl tėveliams, seneliams ir visiems, kurie auklės šį mažylį, reikėtų kiekvieną akimirką turėti šalia savęs blonkotėlį su pieštuku, fotoaparatą ar filmavimo kamerą. Fiksuokite ką jis pasako, kokius pokštus krečia, kas jį sudomina ar kas erzina. Ir vertėtų žinoti, kad šie vaikučiai mokės mokytis. Jų labai stipri, bet keistais vingiais išreiškiama intuicija. Ir nuo mažų dienų jie tai demonstruos, pvz. valgydami košeles. Dar visai maži būdami nemėgstamas ar neskanias košes „vers“ fejerverkais. Nepykite, bet džiaukitės, kad jūsų vaikutis jau nuo kūdikystės turi savo nuomonę ir tvirtai ją reiškia.
 
Vaikystėje Vandeniai dažniausiai gyvena su ženklu “-„. Jie be jokių ceremonijų lengvai atsisako paklūsti tėvų nurodymams, netgi prašymams ir elgiasi, kaip jiems atrodo teisingiausia ar patogiausia tuo momentu. Tačiau verta pažymėti tai, kad jų sprendimai būna ne tiktai logiški, bet netgi labai išmintingi.
 
Netgi pačios ramiausios mergaitės ir berniukai – Vandeniai yra bet kuriuo momentu pasirengę netikėtiems poelgiams ar sprendimams. Jie niekada nežino koks jų tikslas; kame jie yra visiškai tikri ir įsitikinę, bet žino kaip siekti norimo dabartinio rezultato.
 
Auklėti ir mokyti Vandenius yra nelengva užduotis. Bet labai įdomu. Tėvams teks stipriai pasistengti, kad nukreiptų savo stebuklėlį teisinga kryptimi.
 
Svarbiausia, reikėtų daryti – tai apsistoti ties viena, kuria nors verčiančia iš koto, savo vaikelio idėja. Ir…. stebėti, kad jis nenukryptų nuo jos. Dukra gimusi po Vandenio ženklu, visiškai tikėtina, kad užsinorės būti prima …(balerina, manekenė, modeliu ar kt. populiariu stebuklu; gali būti su niekuo nepalyginama astrologe), o sūnus – Vandenis gali pasirinkti vandenynų tyrinėtojo, antropologo ar kažkokią kitą egzotišką profesiją. Tokios kasdieninės profesijos, kaip pardavėja, medicinos seselė, mokytoja, tarnautojas, buhalteris niekada netrauks Vandenio dėmesio, nes jos neoriginalios, per daug paprastos (nors ir labai reikalingos mūsų kasdieniniame gyvenime). Jei jau gyvenimas susiklosto taip, kad Vandenis yra priverstas dirbti labai kasdienišką, pilną rutinos darbą, jis jaučiasi neatradęs savęs, nesugebėjęs savęs realizuoti, linkęs ieškoti kaltų ir paskendęs neigiamose emocijose.
 
Kai šalia jūsų auga vaikutis – Vandenis, išmokite būti pasirengęs viskam ir visada. Su dideliu džiaugsmu jis gali bėgioti pusnuogis lietuje, klajoti rūke ir būtinai pasiklysti, rausti vandens nutekėjimo griovį su jūsų numylėtu sidabriniu šaukštu, tiesiog sustingęs rimtume gali stebėti artėjančią audrą ar pūgą ir pan.
 
O šių metų gimusieji Vandeniai – tai lyg stiprūs kedrai, pušys, eglės… turintys savo tvirtą charakterį, lyg kilmingi spygliuočiai savo kamieną. Pasodinkite jiems pušelę ar kedriuką kol dar jie maži, o kai paaugs su jais sėkite į vazonėlius spygliuočių sėkleles ir paaugusius ūgliukus kartu sodinkite į jų miškelį. Už tokią paparastai nepaprastą dovaną jie bus dėkingi jums visą gyvenimą. O kol jūsų Vandeniai dar visai mažyčiai, lai spygliukai, eglutės, pušelės, kedriukai dominuoja jų drabužėlių, patalėlių piešinėliuose, o žaisliukai – gyvūnėliai lai būna tie, kurie gyvena spygliuočiuose medžiuose. Jie padės pamatyti smulkmenas ir mokytis gyventi. Žinoma, yra ir kiti totemai, bet apie juos kitą kartą.
 
Jei jūsų šeimoje yra jau paaugę Vandeniai vaikai, tai vertėtų žinoti, kad mokytis jiems sekasi labai netolygiai. Jų tėveliams kartais tenka švytėti iš pasitenkinimo dėl savo atžalos pasiekimų ir sugebėjimų, bet lygiai taip pat tenka raudonuoti dėl to paties savo vaiko neįtikėtinų išsidirbinėjimų. Mokytojus erzina mokinių – Vandenių originalus mąstymas ir sugebėjimas pirma visų nesuprantamais būdais, bet teisingai išspręsti uždaviniai. Netgi pats vaikas nesugeba paaiškinti iš kur gaunasi atsakymai, nes viskas vyksta intuityviai (o gal tiesiog jie nusirašo iš ateities). Juk jų laikmetis dabar. Juk mes dabar gyvename jau Vandenio epochoje. Ir tas laikmetis tęsis kiek ilgiau negu du tūkstančius metų.
 
Auklėdami Vandenį, padėkite jam susisteminti savas mintis ir sustatyti jas į logikos rėmus, nes priešingu atveju, vaikas užaugs ekscentriška asmenybe su daugybe idėjų, kurios susipainios jo galvoje taip, kad niekas nesugebės jam padėti atrasti galus. Jūs, gerbiami tėveliai, seneliai ir auklėtojai, turite parodyti ir savo pavyzdžiu pastoviai rodyti, kad viskas turi pradžią, eigą ir pabaigą. Ir viskas bus gerai.
 
Nuo vaikystės pratinkite mažąjį Vandenį surasti laiko pasivaikščiojimams ir mankštai, padėkite atrasti mėgstamą sporto šaką. Nesistebėkite, jei susižavės futbolu. Išmokykite jį išlaikyti pusiausvyrą tarp intensyvaus protinio darbo ir fizinės veiklos. Pastatykite jam supynes, palapinę ore, virvines kopėčias, slėptuvę ir pan. Sudarykite savo vaikučiui namuose erdvę, kur jis galėtų pabūti vienumoje pats su savimi, nes tai jis labai mėgsta ir už tai jums bus labai dėkingas.
 
Dėl savo super jautrumo ir sugebėjimo prasiskverbti į kitų mintis ir sielas, Vandeniai neretai linkę į pesimizmą ir irzlumą. Tai paaiškinama tuo, kad jie užfiksuoja netgi neišsakytas mintis ir neišreikštus jausmus. O visa tai juos labai kankina. Tėveliai turi stengtis, kad namuose būtų ramu ir jauku. Ore neturi tvyroti neigiamos emocijos, melas, konfliktai. Apsaugokite namus nuo nestabilių bambeklių ir paniurėlių, nes labai erzina mažuosius Vandenius savo kvailomis kalbomis, o jiems juk reikia pastovaus protinio peno.
 
Man visai nesunku išvardinti visą sąrašą asmenybių pavardžių, kurie tikrai būtų įdomūs jūsų Vandeniui. Tai dabartinio laikmečio žmonės ir istorinės asmenybės, bet visi jie nepaprasti, nepakartojami ir visi gimę po Vandenio ženklu. Galite surinkti jų biografijas, kad ateityje jas perskaitytų jūsų vaikai, o dabar šių žmonių gyvenimo istorijose atsakymus galite rasti jūs patys...
 
Regimantas Adomaitis; Balys Sruoga (g. 1896.02.02); W.Amadeus Mocartas (g.1756.01.27); Lordas Baironas (g.1788.01.22); Čarlsas Darvinas (g.1809.02.12); Abrahamas Linkolnas (g.1809.02.12); Čarlsas Dikensas (g.1812.02.07); Žiulis Vernas (g.1828.02.08); Eduardas Manet (g.1832. 01.23); Franklinas Ruzveltas (g.1882.01.30); Kristianas Dioras (g.1905.01.21); Ronaldas Reiganas (g.1911.02.06); Vasilijus Čapajevas; Stendalis; Džonas Travolta; Eduardas Ševarnadzė; Vladimiras Vysockis; Ivanas Krylovas; Antonas Čechovas; Kerol Luiz; Bridžita Fonda; Nastasija Kinski.....
Valdemara Mickonienė

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraiRosita Data: 2012-06-29 10:06:47
"Gimusieji šiais metais po Vandenio ženklu", tai kurie čia yra "šie"? 10-ti? 11-ti? 12-ti?

violeta Data: 2011-10-24 22:10:41
nu atrodo tiksliai apibudinot mano mazile...idomu bus ja auginti :)

violeta Data: 2011-10-24 22:10:39
nu atrodo tiksliai apibudinot mano mazile...idomu bus ja auginti :)

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą