Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Apie Žuveles
Dalintis

Saulė per Žuvų ženklą keliauja nuo vasario mėn. 19/20 dienos iki kovo 20/21 dienos. Ši mėnesį gimusieji yra Vandens stichijos, Neptūno ir Jupiterio globojami vaikai.
 
Kaip žinoma, daugelį vaikučių randa kopūstuose arba juos atneša gandrai, bet tik ne mažylius, gimusius po Žuvų ženklu. Šie atkeliauja tiesiai iš pasakų, nusileidžia į šią nuodėmingą žemę Mėnulio šviesos taku.
 
Jei gerai įsižiūrėsite į šį vaikutį, tai pamatysite, kad jis savo svajingomis akutėmis labai panašus į mažą elfą ar fėją. Nors šis mažylis iš pirmo žvilgsnio panašus į angeliuką, jo charakteris toli gražu ne angeliškas. Jis visada sugebės atstovėti savo pozicijas, o jo ryžtingumą išskaitysite tik iš viliojančiai gundančios šypsenos ir stebėtinai skaidrių akių naivaus žvilgsnio. Tai jų ginklas, jėga, taktika.
 
Šių metų vaikeliai gimusieji po Žuvų ženklu tikrai stipriai apdovanoti
 
Čia, kaip sakoma, kai davė tai jau tikrai nepagailėjo. Jau ir šiaip vaikučio gimimas visuomet į šeimą atneša permainas, bet šie vaikai atsinešė su savimi tokias savo aplinkos pertvarkas, tokias revoliucijas su fejerverkais, kad per mažai tikrai nepasirodys. Juk kol Saulė keliavo Žuvų ženklu šį pavasarį, matėme ir išgyvenome du užtemimus: kovo 3d. Mėnulio užtemimą ir kovo 19 dieną Saulės užtemimą. Tokiais laikotarpiais gimusieji visuomet išgyvena ir kitus įtraukia į daug stipresnes, kartais net fatališkas situacijas savo artimiausius žmones.
 
Vienareikšmiškai pasakyti, kad tai yra labai blogai – jokiu būdu negalima. Juk šie vaikai gali turėti tokių gabumų, tokių sugebėjimų, kad ramiai gyvenantiems ir per daug nemąstantiems net nesuvokiama. Drąsiai galima teigti tik viena, kad š.m. Žuvų ženklo vaikeliai permainas pasaulyje darys. O kokias – tai jau priklauso nuo tų rankų, kurios juos globos nuo pirmųjų dienų, priklauso nuo tų žodžių, kuriuos jis išgirs savo gyvenimo pradžioje, nuo tos giminės tvirtybės, kuri juo rūpinsis ir puoselės.
 
Juk šių vaikelių vardai ir pavardės turi visas galimybes skambėti taip išdidžiai, kaip skamba mūsų didžiųjų kunigaikščių vardai, didžiųjų bajorų vardai. Tik rūpinkitės jais, o jie jau pasirūpins, kad jūsų giminės vardas skambėtų plačiai ir išdidžiai. Ir vardą tinkamą parinkit. Čia jokia betvarkė ar nesusipratimas tikrai netinka. Ir 72 paras niekam nerodykite šio savo kūdikio.
 
Labiausiai už viską pasaulyje Žuvų ženklo mėgsta pasakas
 
Jei norite ką nors išgauti iš šių savo vaikų, būsite priversti visą gyvenimą žaisti pasaką, kai tuo tarpu kitiems vaikams užteks pažadėti tik ledų porciją ar išvyką į cirką. Šiems vaikams reikia organizuoti cirką, teatrą ar karališkus rūmus savo namuose. Jų nepatenkins, jei jūs tik pasakosite apie batuotą katiną ar karalienę. Jums teks susirasti tikrų tikriausius aulinius batus su sagtimis, špagą, peruką, karūną, karališkas sukneles su šleifais ir tik tada jūsų vaikutis teiksis nusileisti.
Kai mažosios Žuvelės truputėlį paaugs, jums teks sugaišti nemažai laiko, kad pripratintumėte vaiką prie tvarkos ir dienotvarkės. Tai padaryti nebus taip lengva, kaip atrodo, nes tvarkingumas ir veiklos eiliškumas yra Žuvų slaptas priešas.
 
Vaikučiai – Žuvys dažniausiai bailūs, nepasitikintys savimi, reikalauja dėmesio ir rūpesčio. Tėveliams tenka įdėti nemažai pastangų, kad vaikas atrastų unikalius gabumus savyje. Nereikėtų praleisti tinkamiausių laikotarpių ir pasinaudoti gamtos suteiktais išskirtinumais.
 
Kolektyve, tiek darželyje, tiek mokykloje, Žuviukams tenka pakliūti į įvairias nemalonias situacijas dėl nesugebėjimo įsisavinti elementarių taisyklių, kurias kiti vaikai priima kaip savaime suprantamas. Jūsų vaikui sunku paklūsti svetimiems priesakams, todėl sau jie mėgsta pritaikyti savo išgalvotas taisykles. Jei kas nors stengiasi jiems tai sutrukdyti, jie apsipila ašaromis. Visą laiką nuolaidžiaujant ir bijant jo verkimo, galima išauginti visada viskuo nepatenkintą, nemokantį pritapti ir sutarti, amžinai kankinamą didelio pavydo didelį vaiką. Taip išaugintas dvimetrinis vyras, įsipjovęs pirštelį, verkšlena, reikalauja išskirtinio dėmesio, vos nežliumbia.
Žuveles dažnai apkaltina melu. Tačiau iš tiktųjų tai ne melas, o pernelyg laki vaizduotė, kurios dėka sukuriamos įvairios nebūtos istorijos.
 
Tokiais atvejais padėkite jiems susiorentuoti: gal būt jis sukurs eilėraštį, pasaką ar nupieš žavingą piešinį. Ką gali žinoti, gal su laiku tai taps jo gyvenimo užsiėmimu.
 
Dar norisi keletą žodžių brūštelėti tėveliams, susilaukusiems vaikelio – Žuvelės šiais metais. Kol šie mažiai paaugs ir užaugs (o tai įvyks labai labai greitai – patikėkite manim), tapkite svarbūs, tapkite savo srities autoritetais, specialistais super. Jūsų vaikeliai norės lygiuotis į jus. Visai nesvarbu ką jūs veikiate (vairuojate, vadovaujate, mokote, siuvate, kerpate, tarnaujate...), bet svarbiausia, kad savo srityje būtumėte labai geras ir dar geriau – geriausias. Žodžiu, tobulėkite ir tapsite kelrode žvaigžde. Jūsų mažajai Žuvelei labai greitai bus svarbu pasigirti: „Mano mama pati geriausia (mokytoja, poetė, vedėja ir pan...). Taigi, laiko dar šiek tiek turite, todėl ne vien rūpinkitės savo mažuoju angelėliu, bet nepamirškite ir savęs.
 
Žuvelės labai švelnios, jautrios, dvasiškai pažeidžiamos ir per mažai pritaikytos gyvenimui šiame milžiniškame, gana žiauriame pasaulyje. Todėl tėvams prireiks daug kantrybės, takto, išminties ir ištvermės, kad išmokytų vaikelį skirti savo svajingumus ir viltis nuo realybės. Tėvai turi įtvirtinti šiam vaikučiui supratimą, kam žmogus gyvena, kokie jo tikslai pasaulyje, kur jis eina ir ką nori pasiekti. Šie vaikai – tai maži seneliukai, jau nuo pirmųjų dienų išmintingi, jie viską žino šiame pasaulyje. Jiems gali būti nuobodu. Dažnai jų žvilgsnis pilnas liūdnumo, jie nenori nei džiaugtis, nei linksmintis. Svarbiausia – tėvai turi stengtis, kad neužsifiksuotų apatija ir gyvenimo neįdomumas, kad jis ir taip viską žino ir kam iš viso reikia to realaus gyvenimo. Šis vaikas gali reikalauti atstoti nuo jo.
 
Ir dar kai kas apie Žuvų ženklo vaikus
 
Kaip žinote, šis ženklas yra dvyliktas, paskutinis Zodiako rato ženklas. Gal būt ir dėl šios priežasties mažosioms Žuvelėms yra labai svarbu pažinti ir suprasti įvairiausių gamtos virsmų momentus. Mylintys šį vaikutį žmonės turi atidaryti kanalą. Ir sąmonėje, ir pasąmonėje suteikti supratimą, kad vis tik po žiemos bus pavasaris, po nakties – rytas. Bet tai neturi būti žodžiai, šią misteriją reikia pajungti, parodyti. Kartu rytais sutikite tekančią Saulę. Atsiveskite jį į laukus iš anksto, dar esant visiškai tamsai, kai atrodo, kad reikia tik miegoti. Šią misteriją vaikui pajausti reikia bent keletą kartų. Pamatyti visišką tamsą, ją pajausti visu kūnu ir staiga pastebėti, kad dangus pradeda po truputį šviesti, pradžioje tampa violetinis, paskui atsiranda įvairūs atspalviai ir tampa vis šviesiau ir šviesiau.
 
Mainosi, keičiasi įvairiausi atspalviai ir tik tada, visiškai nesuprantamai iš kur, pasirodo pirmieji Saulės spinduliai, Saulės diskas. Iš pradžių jo pusė, po to pilnas diskas ir prasideda rytas. Parodykite savo vaikučiui, kaip viskas atgyja, juk buvo tylu, absoliučiai tylu ir staiga paukščiai pragydo, staiga pradėjo dainuoti vabalai, drugeliai. Viskas atgyja. Vaikas turi tai pajausti. Pasakojimo apie tai per maža, turi būti ir praktika. Tai galima daryti nors kas rytą, jei ryškus dangus ir pakankamai aiški horizonto linija.
 
O dar yra stebuklingas rytas kasmet. Tai Saulės perėjimas iš Žuvų ženklo į Avino ženklą. Tai stebuklas mums paliktas tam, kad galėtume bent vieną kartą metuose pajausti Aukso amžiaus pojūtį ir vibracijas. Tai vienintelė para metuose, kai diena susilygina su naktimi ir nugali šviesa. Tai pavasario lygiadienis, kuris ir įvyks būtent šią savaitę, t.y. kovo 21dieną (Vilniuje Saulė tekės  6:23:45). Žinoma, tai atskira kalba, nes šis momentas mums kiekvienam suteikia išskirtinas galimybes.
 
Vaikučiams, gimusiems po Žuvų ženklu, sekite pasakas su laiminga pabaiga, kad užtvirtintume tikėjimą optimizmu ir šviesa. Atverkite jam gyvenimo erdves ir horizontus. Parodykite, kaip po žiemos ateina pavasaris: pamerkite ir atgaivinkite medžio šakelę. Lai vaikas kasdien stebi gyvenimo atgimimą, stenkitės, kad užfiksuotų, kaip sprogsta pumpurėliai, auga šaknelės. Parodykite jam, kaip atgyja sėklelės, pvz. pamerkta pupa.
Jei išmokysite savo vaikelį drąsiu ir tvirtu, ateis diena ir jis apdovanos pasaulį vienu iš savo praregėjimų. 
 
Valdemara

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentarai 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą