Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Nori tikėk, nori ne > Vaikų horoskopas > Žvaigždės apie Ožiaragius
Dalintis

Pradedame straipsnių ciklą apie tai, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikučius. Ką jos lemia? Kokie jie augs? Kaip su jais bendrauti, auklėti. O galbūt jie mus auklės... Apie visa tai kas mėnesį pasakos Avestos astrologinės mokyklos mokinė lektorė Valdemara Mickonienė.  
Gimusieji iki sausio 21d. – Ožiaragiai
 
Žinoma, kad kiekvienas iš jų yra vienintelis ir nepakartojamas, bet jie turi daug ir bendrų bruožų. Nuostabiausia tai, kad sausio mėn. Baltasis Mėnulis (Selena) buvo nepaprastai gražiuose laipsniuose, kurie priklauso tryliktam Zodiako ženklui – Gyvatnešiui. Ta Baltojo Mėnulio buvimo vieta vadinama Briliantiniu keliu. Tai tikrai labai kilmingai skamba. Ir tai ne tuščias skambesys. 
 
Tai mūsų apsauginiai, tai mūsų galimybių garantai. Šie vaikai turi galimybes dar ir dar kartą įrodyti, kad žmogaus galimybės neaprėpiamos. Jie turėtų tai įrodyti savo gyvenimu ir dar įdomu tai, kad jie atveria milžiniškas galimybes tiems, kurie yra šalia jų. Vertėtų susimąstyti, o laikui atėjus ir išgirdus jų ištartus  žodžius (pvz.: „Mamyte, kodėl tu pati nepasisiuvi suknelės?“; „Tėveli, aš tai norėčiau, kad tu sukurtum įdomų žaislą....“) atkreiptumėte dėmesį, nes tokios frazės gali būti jūsų aukščiausių galimybių nuoroda.
O jums teliks tik imti ir daryti, nes tai ir saviraiškos galimybė, ir dar ...
Tai gali būti atvira nuoroda, kur paslėptas jūsų gyvenimo kapitalas. Vienas gerai žinomas pasaulyje lyderis, milijonierius pasakė labai paprastai: „Pasaulis prikimštas pinigų. Tik juos pasiimkite“. Taigi, jei patys jų nerandate – paaugę š.m. sausio mėnesio vaikai visaip stengsis parodyti, kur jūsų talentai ir kur jūsų stipriausiosios galimybių erdvės.
 
O jei bendrai kalbėtume apie gimusius po Ožiaragio ženklu, tai vertėtų žinoti, kad tai yra trečiojo Žemės stichijos ženklo vaikai. Šį ženklą globoja Saturnas – laiko, šalčio, aukščio, tvirtybės, senatvės, uolų ir kalnų valdovas.
 
Ožiaragio ženklo vaikučiai nuo pat savo gimimo primena seneliukus, bet sulaukę brandaus amžiaus atrodo jauniau už savo bendraamžius. Stebėdami šio ženklo mažylį, pajausite nepaprastą brandą ir išmintį. Jei pradėsite leliuoti, kukuoti ar taušti niekus, kuriais paprastai kreipiamės į mažylius, Ožiaragiukas pažvelgs į jus taip, kad tuojau pat pasijusite kvailiu ir liausitės veblenti.
 
Šie vaikai turi stiprią valią ir tvirtai žino, ko nori. Bet, skirtingai, nuo kitų mažylių, jie nereikš savo norų verkšlendami, niurgzdami. Jei mažiesiems Ožiaragiams kas nors nepatinka, jie ramiai pasižiūrės jums į akis, ir jūs greitai suprasite, kad esate neteisus. Savo norus vaikai Ožiaragiai reiškia labai apibrėžtai, ir įkalbėti juos atsisakyti sumanymų tiesiog neįmanoma. Tiesa, jei sumanymas jiems nėra labai svarbus, išgirdę atsakymą „ne“, jie gali ramiai atsitraukti. Tačiau jei jiems kažko labai prireikia, jie anksčiau ar vėliau pasieks savo.
 
Tiesa, gimsieji š.m. sausio 4-16d. (imtinai), labai tikėtina, bus ypatingai raštingi muzikos, dailės ir religijos srityse. Būtent raštingi. Jie puikiai gros, bet dar geriau rašys ir skaitys muziką, jie pieš, bet dar geriau žinos piešimo istoriją ir teoriją, ir pan. Ir nesistebėkite savo vaikų medicininėmis žiniomis. Šioje srityje jie taip pat Žiniukai, ypač gimusieji sausio 6-20d. (imtinai). Jiems tiesiog tai duota, jei šios vidinės žinios bus puoselėjamos – turėsime puikių gydytojų.
 
O šiaip vaikučiai Ožiaragiai mėgsta žaisti suaugusius: mamą ir tėtį, mokytoją ir mokinį, pirkėją ir pardavėją ir pan. Jie mėgsta piešti ir klausytis mnuzikos, bet labiausiai užsiimti tuo, kas praktiška: meistrauti, konstruoti.
 
Nuo mažų dienų vaikai Ožiaragiai išsiskiria mokėjimu paklusti nusistovėjusiai tvarkai ir taisyklėms. Jo žaisliukai turi tvirtai nustatytas vietas, ir jei kas nors kėsinsis į šią tvarką – susilauks rūstaus protesto. Ir berniukai, ir mergaitės labai retai kada išdykauja. Ožiaragio ženklo vaikai labai prisirišę prie namų ir šeimos.
Mažasis Ožiaragiukas visada pirmenybę teikai pasivaikščiojimams su tėveliais, o jei šie užsiėmę – ramiai sėdi namuose, nes jiems visiškai nėra būtina dūkti lauke su bendraamžiais. Tokie vaikai neturi daug bičiulių, bet būtinai susiranda tikrą draugą, kuriam drąsiai patiki visas savo paslaptis. Mokytis jiems nėra sunku. Pradinėse klasėse Ožiaragiai žavi tėvus savo gabumais ir geresniais laimėjimais negu jo bendraamžiai.
 
Tačiau vyresnėse klasėse jiems reikia pagelbėti moksluose taip, kai padedama kitiems vaikams pradinėse klasėse. T.y., jei neišugdysite jo pasitikėjimo savimi, gali atrodyti, kad tas jūsų vaikas ne auga, ne protingėja, o vaikėja, nes lyg savaiminis visko žinojimas ima blėsti.
Tai momentas, kai turi pasijungti tvirtas charakteris ir noras dirbti, mokytis, stengtis. Niekada nebarkite vaiko, jei jam nesiseka ko nors išmokti. Priežastis tikrai ne tinginystė. Geriau padėkite jam. Nelyginkite Ožiaragiuko su kitais vaikais, nedamonstruokite jo bendraamžių laimėjimų, nes jis gali labai nuliūsti, net susirgti neuroze. Šie vaikai išmoksta gyventi neskubėdami, bet planingai.
 
Ir dar. Nepergyvenkite, jei š.m. sausio mėnesį gimusių vaikučių aplinkiniai nevadins gražučiais. Tai ne gražuolių laikotarpis. Tikri gražuoliai gimė prieš keliolika mėnesių. O šių metų pradžios vaikai išmintingi burbulaičiai, kurie labai mėgs bandeles, šokoladinius sūrelius, šokoladą su daug oro skylučių, minkštas kėdes ir didelius popierius, kuriuose turės tilpti ir aukšti kalnai ir vandenynų toliai.
 
Pažinkite savo Ožiaragiukus – tai paklūsnūs, patikimi, užsispyrę, bet per daug baikštūs, nepasitikintys savimi ir prisibijantys bendrauti. Tėveliai turi jiems padėti nugalėti baimę ir nepasitikėjimą. Elkitės su jais, kaip su suaugusiais žmonėmis, nes jie mėgsta atsakomybę. Išmokykite savo vaiką atsipalaiduoti, linksmintis, nes jūsų vaikutis per daug rimtas.
Jei jūsų kūdikis vystosi lėčiau negu jo bendraamžiai, nesijaudinkite dėl to, nes jis turi savo tempą. Šie vaikai iš tikrųjų labai malonūs. Jie labai pagarbūs, nelenda į svetimus reikalus, dievina savo namus ir visus, kurie juose gyvena – pirmiausia savo tėvelius. Tokie jie liks visą gyvenimą.
 
Ožiaragiai apgaubs jus tokiu pat švelnumu ir dėmesiu, kokį jautė kažkada iš jūsų.
Nepamirškite, kad ir kūdikėlis Kristus gimė po Ožiaragio ženklu.
 
Na ir dar keletas: Žana D Ark; P.Kiplingas; Dž. Makdonald; Andriano Čelentano; Kevinas Kostneris; Ričardas Niksonas; Džekas Londonas, Moljeras; Bendžeminas Franklinas; Antanas Baranauskas; Ingeborga Dapkūnaitė......
 
Čia įvairiausi žmonės, įvairiais laikais gimę, kiti ir dabar gyvenantys, bet jie mums pavyzdys. Arba ne. Juk svarbiausi tie, kurie yra šalia. Gal būt pažįstate mamytę ar tėvelį gimusį po Ožiaragio ženklu, gal pažįstate šiaip vyrą ir moterį gimusius po Ožiaragio ženklu, ir t.t. Ir kiekvieną galime ir bendrame astrologiniame fone aptarti, bet įdomiausia ir svarbiausia informacija yra asmeniniame horoskope. Norint sužinoti savo ar savo vaikų asmeninį horoskopą reikia žinoti gimimo datą, vietą, laiką ir, žinoma, turėti norą ar vidinį poreikį. 
                            
VALDEMARA

Komentaras


Vardas
El. paštas
Komentaras


Apsaugos kodasApsaugos kodasKiti komentaraivictra Data: 2020-12-02 03:12:14
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com (1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS, (3) Šlapimo takų infekcija, (4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA, (6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ (7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO (10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą