Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną, kad ji tarnautų ilgiau?

Dalintis

Kokybiška skalbimo mašina yra vienas svarbiausių mūsų namų prietaisų, be kurio tikriausiai jau neįsivaizduojame savo kasdienybės. Tačiau daugelis net nepagalvoja, kad skalbimo mašina reikia tinkamai pasirūpinti – nepriekaištingam jos veikimui. Nelaukite, kol skalbyklė ims ir suges pačiu netinkamiausiu momentu, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais, kurie leis džiaugtis puikiai veikiančiu prietaisu.

Reguliariai valykite skalbimo mašiną

Jeigu skalbyklė nėra reguliariai valoma, joje gali kauptis dulkės, purvas, kalkės, skalbimo miltelių nuosėdos ar nuo rūbų likę siūlai, pūkeliai. Šios nešvarumų sankaupos ne tik skleidžia nemalonų kvapą, bet ir kenkia jūsų rūbams ir efektyviam skalbimo mašinos veikimui. Ką tokiu atveju daryti? Rekomenduojama kartą per savaitę drėgna šluoste išvalyti skalbimo mašinos būgną bei guminę dalį durelių srityje (tarpinę) – šioje vietoje labiausiai kaupiasi įvairūs nešvarumai. Taip pat kruopščiai nuvalykite ne tik vidinę, bet ir išorinę durelių pusę bei skalbimo mašinos dozatoriaus stalčiuką, jo skyrelius.

Įprastai naujose skalbimo mašinose yra speciali būgno valymo programa, kurią pravartu paleisti bent kartą per mėnesį – taip pašalinsite skalbiklio sankaupas bei kitus nešvarumus.

Visuomet patikrinkite drabužių kišenėles

Tikriausiai daugeliui pažįstama situacija, kai per neapsižiūrėjimą yra išskalbiami atsitiktiniai daiktai: pinigai, kreditinės kortelės, raktai, čekiai, tušinukai ar papuošalai. Daugeliu atvejų tokiems daiktams gali nieko blogo nenutikti, tačiau skalbimo mašinai tai gali labai pakenkti – apgadinti skalbimo mašinos būgną, tarpinę, variklį ar netgi sugadinti prietaisą nebepataisomai. Todėl prieš skalbimą verta atidžiai patikrinti drabužių kišenes. Apskritai, verta pasidomėti, kokie drabužiai bei avalynė nėra tinkami skalbti jūsų skalbyklėje.

Neperkraukite skalbyklės

Natūralu, kad norėdami sutaupyti į skalbimo mašiną vienu kartu neretai sutalpiname kuo daugiau drabužių. Tačiau perpildyta skalbimo mašina – ne išeitis. Skalbimo mašinos instrukcijoje yra nurodyta maksimali skalbinių įkrova, kurios reikėtų griežtai laikytis. Didesnis skalbinių kiekis gali pakenkti šio prietaiso dalims, o rūbai nebus tinkamai išskalbti.

Verta paminėti, kad atsiradus bent menkiausiems gedimams, nedelskite ir kreipkitės į meistrą laiku, o norėdami išvengti gedimų – būtinai laikykitės gamintojo nurodytų priežiūros instrukcijų. Na, o jeigu atėjo metas įsigyti naują, investuokite į kokybišką skalbyklę, kuri turi gaminio priežiūrą ženkliai palengvinsiančias funkcijas.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą