Mama - tai angelas žemėje (autorius nežinomas).

 
    Konkursai      Klausk specialisto       KNYGYNĖLIS      Naujienos      Liniuotės      Forumas     
 
Straipsniai
Laukimo stebuklas

Kūdikis

Mažylis

Darželinukas

Mokinukas

Lavinimas

Mamos kampelis

Jis ir Ji

Sveikata nuo A iki Ž

Auksarankių studija

Susitikime virtuvėje

Nori tikėk, nori ne

Pranešimai spaudai

 
 
Naujausia konkurso nuotrauka

VISI KONKURSAI >>>

 
 
Kiek vaikui dienų?
 
Draugai

 
 
 

 
 

 
 
 

Kuo skiriasi melas nuo fantazijos?

Dalintis

 

 

 

 

 

Šalies knygynus ką tik pasiekė naujausia menininko Rimo Valeikio knyga „Lilė ir melo pinklės“, tęsianti populiarias „Akvariumo istorijas“. Nors knyga skirta vaikams, pats autorius sako, kad knyga turėtų būti naudinga ir tėvams. Jiems tai puiki proga su vaikais pasikalbėti apie melą ir nukreipti jų fantaziją teigiama linkme bei skatinti kūrybiškumą.   

Skelbiame konkursą: ,,Kuo melas skiriasi nuo fantazijos?"

Konkurso nugalėtojai: Asta Šilauskienė iš Vilniaus, Aurimas Grin ir Jovita Mikeliauskaitė. Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai ir išsiųsime knygas.

 

„Geras menininkas yra geras melagis“, - teigia ką tik pasirodžiusios knygos autorius R. Valeikis. Todėl, anot jo, vaikus būtina skatinti fantazuoti. „Žinoma, jeigu akivaizdu, kad vaikas meluoja norėdamas išsisukti iš nemalonios situacijos, reikėtų išsiaiškinti priežastį ir spręsti pačią problemą, o ne tiesiog uždrausti meluoti. Vaiko elgesys visuomet turi motyvą ir prasmę“, - sako menininkas, knygų autorius ir iliustratorius. 

Nauja knyga pasakoja smagią ir tuo pačiu pamokančią istoriją apie žuvytę Lilę, kuri norėdama išpopuliarėti papuola į savo melo pinkles. Rimas Valeikis sako, kad ši knyga – savotiška metafora su daugybe iliustracijų, kurią jis skiria ne tik vaikams. „Jeigu vaikiška knyga įdomi tik vaikams – kažkas su knyga negerai. Aš savo sūnui skaičiau tik tas knygas, kurios buvo įdomios ir man. Ir dabar mėgstu atsiversti taip vadinamas vaikiškas knygas, kurias, būdamas jau suaugęs, interpretuoju ir suvokiu giliau“, - pasakoja R. Valeikis.

 
 
 
Nariams
Jūsų el. paštas   Slaptažodis  
   
       
Prisiminti duomenis    
       
Slaptažodžio priminimas Registracija    
Mes Facebook'e
 
 
 
Reklama

 
 
 
 
El. p.: info@mamosdienorastis.lt
Visos teisės saugomos, 2010

Struktūra     Rašykite mums     Reklama     Atsakomybės ribojimas     Apie projektą